Twilght/Здрач- сагата- тема 41

  • 27 480
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ама не е възможно Едуард да бележи дъщеря на Бела, защото той е белязал Бела вече. Той дори я остави да си "играе" на избор, защото в крайна сметка дори и той и тя да не го осъзнават, те нямат избор освен да са заедно. Съгласна съм, че беше удачно да се даде шанс на Бела за друг живот и друга любов, а не от главата за краката и айде вампир, пък после да се кахъри как е изпуснала нещо и т.н. Тук ми харесва идеята на Стефани за алтернаивата Джейк, той милия само по-категорично я тласка към Едуард.

# 31
  • Мнения: 1 343
 Joy Joy Joy
Развален телефон Simple Smile Имам превид , че рано или късно ще се появи друга полувампирка която да го направи нейн  Joy Joy Joy
Иванова да гадно е но е дадено за пример как все някак онази част от Бела на която тя е обърнала гръб и е избрала другата щеше да я напусне Simple Smile И след като избирайки Едуард се ражда Ренесме и Джейк я бележи. То ако избере Джейкъб би трябвало да се роди примерно ЧарБи / от Чарли и Били /, в която едуард да усети часта от Бела която е обичала него Simple Smile и да бъде с нея Simple Smile За да стигнем до хепи Енда по един или друг начин  hahaha

# 32
  • UK
  • Мнения: 3 959
Разбира се, че е ужасно, то и идеята Бела да не е с Едуард в рамките на тая книга звучи така, все пак. Просто в името на тоя хепи енд, когато никой от тях не се самоубива, все пак. Теоретично говорим. Все пак. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 040
Joy Joy Joy
Развален телефон Simple Smile Имам превид , че рано или късно ще се появи друга полувампирка която да го направи нейн  Joy Joy Joy
Добре. Обаче в контекста - Бела избира Джейк, той бележи друга и я изоставя, двамата са нещастни. Според мен Бела няма какво толкава да я жалим, че Джейк ще я изостави. Вероятността да се появи друга полувампирка в обозримото бъдеще е доста минимална, да не кажа микроскопична. Не чак като вероятността едно на един милион, която си се случва доста често  Laughing, но почти.

# 34
  • Мнения: 2 040
А затова, че Стефани се е оляла мощно с хепиенда,  е доказателство и подхвърлената от Бела реплика, че са събрали и Чарли  и Сю. Сакън да не остане някой самотен при толкова щастие във въздуха.

# 35
  • Мнения: 1 343
Хахах ама мила как миниатюрен бе Simple Smile Има ги за сега са цели 5 Simple Smile
4-те сестри на онзи полувампир мъжкия и Ренесме Simple Smile
Като сметнеш как бързо тичат и двата лагера съвсем не е малко Simple Smile

# 36
  • Мнения: 6
Злата с метлата, да ти кажа и аз това си мислех. Обаче открих цял един човек, който го нямаше в хепи едн-а - Лия...е кажете сега, че Стефани не е пропуснала някого Mr. Green
Нищо против нямам за щастливия край, но пък може да пообсъдим защо нямаше един хубав бой с Волтури?!

# 37
  • Мнения: 1 343
Цвети подозирам зъл план за 5-та книга по сагата  Naughty
Ренесме исие Simple Smile заедно с Джейк и новороденото вампир-вълк дете Simple Smile срещу Волтури.
И как Лия бележи него Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 040
Ей, вярно забравихме Лия. Е добре де, явно и тя се е усетила по някое време, че прекалява и е решила да остави Лия така, че да не стане съвсем, съвсем захаросано  Grinning За боя с Волтурите - редно си беше да има такъв. Такаво подготовка беше и накрая нищо. Малко ми беше като недовършено.
 Уоми, ама ако приемем, че Едуард не се връща и Бела остава с Джейк и двамата си живеят във Форкс. Как точно Джейк ще разбере за съществуването на другите полувампирки, че и да тръгне да ги търси нейде си по джунглите на Южна Америка. Тя Алис едва ги намери.

# 39
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Ренесме исие Simple Smile заедно с Джейк и новороденото вампир-вълк дете Simple Smile срещу Волтури.
И как Лия бележи него  Simple Smile

 Crazy и стана манджа с грозде..не, вампиро-вълча сапунка.. Joy

# 40
  • Мнения: 1 162
И на мен ми се искаше един хубав бой с Волтури. Естествено никои от нашите да не пострада. Но щеше да е супер. От цялата история там само с разкарването си останаха. Недовършено наистина.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Как точно Джейк ще разбере за съществуването на другите полувампирки, че и да тръгне да ги търси нейде си по джунглите на Южна Америка. Тя Алис едва ги намери.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ох, не издържам вече....
За Лия, аз все си мислех, че може да изскочи там нещо с Джейк, ама той импринта бебе  Joy
Споко, като свършат кинтите и новите творби не чукнат топ 10, Стефани първо ще пренапише страданията на "грешния" Едуард - 4 книги и после книга 5 Големият тупаник срещу Волтури. Само не знам как ще измисли нещо оригинално, особено ако хвърля по едно око на ФФ, там всичко е разцъкано отдавна и то в безброй варианти ;0

# 42
  • Мнения: 2 040
Цвети подозирам зъл план за 5-та книга по сагата  Naughty
Ренесме исие Simple Smile заедно с Джейк и новороденото вампир-вълк дете Simple Smile срещу Волтури.
И как Лия бележи него Simple Smile
...па плеснали с ръце и се прегърнали... Joy Joy

# 43
  • Мнения: 0
Аз пък се чудя как ли ще мирише това вампир- вълк дете  Joy
А за боя - като гледам какво голямо внимание отделят на екшъна, нищо чудно да измислят някоя сцена в която Бела разчленява някой от Волтурите  hahaha

# 44
  • Мнения: 1 343
Подигравате се нещо на опитите ми да задоволя всеки вкус с обяснение  Crossing Arms
И как така КАК ще я намери ?Как Бела намери Едуард ???
СЛУЧАЙНО Simple Smile бяга от Волтури търси други като нея и хоп в Ла - Пуш Simple Smile И точно да я гризне някой вълк и Джейк я спасява като белязва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт