Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 7-ма тема

  • 176 673
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 394
Момичетааа,момичетааааа....два-три дни да не ви посети човек и сте направили такива красоти!Браво-страхотни майсторки сте!И аз много скоро ще се разпиша,обещавам!   bouquet

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 133
Тази сутрин  питка спретнах,за приятели





Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 14:42 от KIKI_nik

# 32
  • Мнения: 319
KIKI_nik питката ти е страхотна  smile3501

Извинявам се за въпроса, но на първата снимка, това само фолио ли е отстрани или има нещо вътре? Питам защото моите тави са все плитки и понякога питките ми изтичат и не могат да станат високи като вашите, а тази идея ми се вижда добра, моля те да споделиш  Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 133
vesi_nn ,фолио е .Режа лента и прегъвам на две. Grinning

# 34
  • Мнения: 287
Здравейте!
Много отдавна следя темата и се възхищавам на творенията ви! Най-накрая мога да се похваля с първото сравнително сполучливо печиво. Направих питка "Слънце" на Джемма /малка доза/. Тавата ми е плитка и за това няма голям обем. Прекрасната снимка е дело на Duci   bouquet



Преди това направих Царевична питка със сирене по рецепта на Nordina. Стана много вкусна и изчезна на момента - за това нямам и снимки. Мислех си, че ако плънката в средата е по-богата няма да може да се изпече, но стана много добре.
Благодаря за рецептите! Simple Smile

# 35
# 36
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Днес направих една ръжена питка, прибавих и слънчоглед, овесени ядки и малко картофено брашно. Поръсих със слънчоглед и сусам.



Питката е само за мен, че нали не ми е позволено бяло брашно и от не многото което правя вкъщи, само другите си похапват.
И понеже не е трудно да ме разсея мен човек, малко се препече отгоре, но иначе ми е много вкусна.

# 37
  • Мнения: 36
Ето една питка и от мен, която правих за миналата Коледа:

# 38
  • Мнения: 36
Ето още няколко питки:



# 39
  • Мнения: 36
И още една:

# 40
  • Мнения: 6
 eli_r-va ,Страхотни пити правиш,изглеждат и много вкусни.Голяма майсторка  bouquet
 Много интересно ги плетеш.Аз въртя- суча,все по един и същ начин ги докарвам newsm78
 И аз ще се хваля,сега ви открих темичката  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 387
Ето и нашата питка от прощъпулника. Имах притеснение, че няма да се търкулне, но успяхме да я търкулнем успешно!

# 42
  • Мнения: 1 394
Обещах ви питка във вторник-ето ви я!За РД на милото,а и за първолачето ми-2 в 1 днес...

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 02:12 от dodyniki

# 43
  • Мнения: 7 418
eli_r-va,разкошни питки!  bouquet Ако им споделиш и рецептите,ще е направо супер! Grinning
Margafuci ,честит ви прощапулник! Hug
dodyniki,и ти ли си масторка на питки!Приятно съм изненадана! Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 1 176
Венетка край идвам да живея у вас,нищо че си ми далече  Hug Момичета страхотни сте,само че имам една молба айде като плетете тея чудеса,давайте стъпка по стъпка как ги правите.Моля,за дам ожем и ние неуките да се пробваме    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт