Аси / Гордата Аси - НТВ /2-ра тема

  • 87 291
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 433
Тинче, добре дошла сред нас и благодаря за страхотните клипчета с които ни радваш  bouquet Hug Heart Eyes
а сайта е всички-за настоящи и бъдещи мами, каквото живот и здраве и ти някога ще бъдеш Wink
пък и имаме и доста мъжко присъствие в сайта hahaha визирам БгПапа, който също доста допринася за нашето ограмотяване Winkотносно сериалите Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 5 334
Хей, galia2007, чул те Господ, след 10-тина години (а може и по-рано) да съм отново в този форум, но пишеща и в другите раздели. Grinning А е хубаво и татковци да има, не може без мъже. Laughing

MATA KOSMATA, изобщо нямам представа какво ще направи НОВА. Принципно, целувката е в 15-ти епизод, ама как ще излезе тук, не знам. Май сряда е прекалено рано. Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 295
Мата Космата (ника ти ми харесва)  bouquet
ББтака както го изчислявах в понеделник или вторник най- накрая крепостта ще предаде но малко. Не очаквай много. На светло излиза истината за дедето на Сюхейля и нещата се объркват естествено. Демир е много объркан от това, и естествено цалата ситуация дава отражение и на отношенията им с Аси

# 723
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ето я  и с превод песничката за Демир

http://www.vbox7.com/play:1f473668

# 724
  • София
  • Мнения: 5 334
Ето я  и с превод песничката за Демир

http://www.vbox7.com/play:1f473668

Имам от доста време тази песен на iPod-а си и наскоро се замислих колко подхожда на Мурат Йълдъръм. А то - и други така мислели... Laughing

# 725
  • Мнения: 295
Мишелче, не очаквах такъв текст Laughing, но пък дъм съгласна на 100% с него. txtloves Много ме забавлява.
Благодаря!  bouquet

# 726
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Честит Байрам на празнуващите!




Севи  Hug   bouquet
Дамладжик Hug   bouquet

# 727
  • Мнения: 198
Този текст направо ми разби кахъра,че то иначе много мъка,мъка в тези турски песни. newsm68

# 728
  • София
  • Мнения: 5 334
Само една грешчица има в превода:
"Kaşın kara, gözün kara" - "вежди черни, очи черни", не "матово лице". Лице е yüz, някой е чул "yüzum" и е превел "лице". Naughty Mr. Green

# 729
  • Мнения: 76
Очевидно е, че тази жена страда от липса на вкус doh

Тя нека си страда от липса на вкус към модата с такъв мъж до себе си   Whistling

Честито и от мен на всички празнуващи   bouquet

Тинче, поздравления миличка, малко хора на твоите години имат такъв успех. Върви все така напред и не се предавай  Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 5 334
Благодаря и на теб, nani_na.  bouquet О, аз и други таланти имам, тепърва ще ги откривате. Mr. Green Mr. Green Не, шегувам се - писането и чуждите езици. Това е. А, и спортът, но... това е друга тема. Laughing

Пф, тъпичка съм:

Mutlu Bayramlar, insaniz! İyi günler! Simple Smile

# 731
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Само една грешчица има в превода:
"Kaşın kara, gözün kara" - "вежди черни, очи черни", не "матово лице". Лице е yüz, някой е чул "yüzum" и е превел "лице". Naughty Mr. Green

Поправих го, не винаги се чува добре, а и текстовете са по-сложни при стиховете и песните, не са като пряката реч във филмите, доста коства за да го преведеш така, че да не си загуби смисъла, защото в турския език строежа на изречението не е като в българския.

# 732
  • София
  • Мнения: 5 334
Само една грешчица има в превода:
"Kaşın kara, gözün kara" - "вежди черни, очи черни", не "матово лице". Лице е yüz, някой е чул "yüzum" и е превел "лице". Naughty Mr. Green

Поправих го, не винаги се чува добре, а и текстовете са по-сложни при стиховете и песните, не са като пряката реч във филмите, доста коства за да го преведеш така, че да не си загуби смисъла, защото в турския език строежа на изречението не е като в българския.
Мхм, то и аз в началото го чувах точно yüzum, ама после потърсих текста и... оп - очички! Laughing
Нищо, перфектен си е преводът. Аз самата знам колко е трудно да се превежда от турски! Confused Браво, мила! Hug

# 733
# 734
  • Мнения: 10
Ето я  и с превод песничката за Демир

http://www.vbox7.com/play:1f473668

    МИШЕЛ  newsm51 СТРАХОТНО СИ ГО НАПРАВИЛА , ТАКА МЕ РАЗВЕСЕЛИ  И АБСОЛЮТНО ПОКРИВА ПРЕДСТАВИТЕ НИ ЗА   ДЕМИР . СУПЕР СИ  , МЕРСИ   newsm10

Общи условия

Активация на акаунт