Аси / Гордата Аси - НТВ /2-ра тема

  • 87 313
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 135
vi1st , оставяй да дърпат от теб дори когато не теглиш. Щом ти е включен компа пускай да теглят, така се вдига коефициента.

# 706
  • Мнения: 295
И аз благодаря за клипчетата. Много въздействащи и чувствени. Гледала съм ги и преди, но на английски, а сега все едно ги виждам за пръв път.
Благодаря отново Simple Smile

# 707
  • Мнения: 0
ето още един линк за саундтрака

ASİ
DİZİ MÜZİKLERİ

http://www.indirdur.net/files/XL7XYWP8/asi_dizi_muezikleri_mp3_d … net_asi_guzel.rar

# 708
  • Мнения: 4 369
Цитат
Какво ще кажете за комбинацията от лилава рокля с червени обувки и чантичка:doh:
Дори не знам как да го кометирам newsm78 Това е истински моден кошмар no
Страхотен тоалет и много оригинално и модерно съчетание на цветове Peace
Ето подобен и на Туба  Peace /снимка № 27,че не можах да я кача във форума/


http://www.kanald.com.tr/FotoGaleriler/GaleriDetay.aspx?GaleriId=633

# 709
  • Мнения: 295
Не знам за вас, но аз колкото повече гледам, толкова повече потъвам в тази история. Смятах, че няма какво повече да ме разстърси докато гледах "Мелодията ....", но съм се излъгала.
Докато гледах клипчетата си пожелах, дано някъде по света да има такава любов. Някой да я е изживял, да е горял и изгарял от това чувство, което ни показват в този филм.  newsm51
Сравнявайки го с другия филм, тук всяка една серия е извод и ме кара да се замислям, а не само да плакна очички по Демирчо, което много ми харесва.

# 710
  • Мнения: 8
Не знам за вас, но аз колкото повече гледам, толкова повече потъвам в тази история. Смятах, че няма какво повече да ме разстърси докато гледах "Мелодията ....", но съм се излъгала.
Докато гледах клипчетата си пожелах, дано някъде по света да има такава любов. Някой да я е изживял, да е горял и изгарял от това чувство, което ни показват в този филм.  newsm51
Сравнявайки го с другия филм, тук всяка една серия е извод и ме кара да се замислям, а не само да плакна очички по Демирчо, което много ми харесва.

Все едно аз съм го писала Hug
От няколко дни гледам епизодите в YouTube без хабер да разбирам турски и въпреки това само с играта на актьорите,този филм ме омагьоса напълно Laughing

# 711
  • София
  • Мнения: 5 334
Здравейте, здравейте!
Аз съм въпросното t1n43t0, чиито клипчета са ви предоставени от galina_malina, която много ме разчувства, когато ме попита лично дали позволявам. Разбира се, че позволявам! Много се радвам, когато другите се радват и именно аз съм помогнала за тази радост. bowuu
Е, вярно, че нямам място във форум за майки, тъй като съм едва на 17, но... реших да пиша предимно в този раздел, тъй като съм луд фен на някои сериали. "Аси", както виждате, ми е любим.

Ето останалите клипчета:

1-10
11-20 #1
11-20 #2

Уча турски от около година. Принципно, аз съм езикоманиачка Laughing - знам английски, руски, френски, и испански. И отскоро поназнайвам турски и гръцки - само с говоренето имам проблеми там, но ще свикна. Heart Eyes

Сега съм в 12-ти клас и по-рядко ще правя клипчетата към "Аси", но няма да ви забравя, обещавам. Hug

# 712
  • Мнения: 295
Миличка t1n43t0,
Благодаря ти за всичко, което правиш! Heart Eyes Щастлива съм от факта, че има такива, като теб!!! Hug Не съм сигурна, но смятам, че пишещите тук не са само майки, а и да са не биха имали нищо против да пишеш. Дори би било много приятно
Благодаря ти отново! А и като гледам какви чудесии сътворяваш май доста ще се радваме и плачем на твоите творби.


П.С. Срам не срам ще питам! Моля, някой да ми обясни как да пиша с бели букви. До сега се въздържах, но имам толкова въпроси, пък не искам да притеснявам хората, които не биха желали да знаят какво става на пред!

# 713
  • София
  • Мнения: 5 334
Казвайте ми "Тинче", че тия никове... Grinning

Значи, за бял шрифт... Пишеш даденото нещо, после маркираш цялото написано, отпред на написаното пишеш , а отзад - . И си готова. Wink

# 714
  • Мнения: 199
Тинче,радвам се че се появи при нас!  Hug
Добре дошла си винаги когато имаш възможност.След като изгледах хубавите ти клипчета днеска,с такава радост си мислих за теб и за това,че има такива млади хора.Не спираи да ни радваш с това което правиш. newsm51

# 715
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 889
Тинче,радвам се да те срещна и тук.Дано да ти хареса при нас! Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 2 425
Цоп и тука, привет върнах се от почивката и докато наваксам..... Наистина ме  заинтригува тази история пък да си кажа че и дублажа е на ниво. Мислех, че след озвучаването на Онур от 1001 нощ трудно ще се намери пълно съвпадени между герой и дублаж но съм се излъгала. Демир или по точно гласът на Демир ме кара да настръхвам но в комбинация с визията на лошо момче но с добро сърце....
t1n43t0  добре дошла мернах те в темата за Перла, засичам те и тук. Не са само мами, аз съм бъдеща свеки и евентуално кандидат баба когато му дойде времето.
Тук сме почитатели на хубавите филми, на красотата и нежността в живота. Колкото и да ги дразни някои това. Но кучето си лае кервана си върви.
Те губят.

И между другото кога ше се целуват най накрая Аси и Демир щото ми се изчака чакалото....... Моля с бели букви някой да ми отговори. Да не пропусна.

# 717
  • София
  • Мнения: 5 334
galina_malina, добре заварила! Радвам се, че ще опозная много нови хора, а и ще съм детенцето ви в този форум. Sunglasses

Хей, Indira, здравей и тук! Hug

MATA KOSMATA, явно този форум събира всички възрасти. Grinning

# 718
  • София
  • Мнения: 3


                  16 епизод, 21 септември, понеделник

ББ Между Демир и Аси застава тяхното „минало”

Появата на детето на Сюхейля шокира всички. Ихсан не може да повярва, че това наистина е детето на Сюхейля. Той си мисли, че то е мъртво.

Единственият, който знае цялата истина, е Йоккеш. Но Йоккеш е дал обет за мълчание. Не издържайки на оказвания му натиск, Йоккеш напуска чифлика. С откриването и довеждането му се заема Ихсан.

Всъщност още колко време Йоккеш би могъл да понесе тежестта на миналото? До изплуването на всички забулени тайни остава само една крачка.

Демир е напълно объркан от напасването на отделните парчета от мозайката на миналото. Заставайки пред Сюхейля, настоява да научи от нея всичко до най-малката подробност. Но това, което научава, не му се нрави особено.

Започва да изпитва отново силен гняв към семейство Козджуогулларъ и по-специално към Ихсан. Тази омраза е всъщност добре дошла за Лейля.

Докато Демир се  сближава с Лейля, то пропастта между него и Аси става все по-дълбока.

# 719
  • Мнения: 199

И между другото кога ше се целуват най накрая Аси и Демир щото ми се изчака чакалото....... Моля с бели букви някой да ми отговори. Да не пропусна.
Те с тяхното кръцни-срежи кои знае,но аз водя едни сметки за въпросната целувка и според мен ще я видим в сряда. Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт