Турски сериали по българската телевизия

  • 37 675
  • 548
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 558
За арабските страни е ясно, ама голям интерес в Германия...хм


Ами не е чак толкова чудно.Филмите са много качествени и високобюджетни,а германците не са така предубедени като нас Peace

# 61
  • Мнения: 1 726
Наистина ли смятате, че понеже в Германия се излъчват турски сериали, това означава, че германците ги гледат?

# 62
  • Мнения: 1 666
Наистина ли смятате, че понеже в Германия се излъчват турски сериали, това означава, че германците ги гледат?

И аз не разбирам защо ни се навира в очите, че имали пазар в Германия.
Ами много ясно, че ги гледат турските гастарбайтери, кой друг.
Евентуално - и гръцките и български емигранти.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
Абе какво ме интересува кой и къде ги гледа, факт е, че са прекалено много и се натрапват, по цял ден Босфора гледаме  Twisted Evil

# 64
  • Мнения: 1
Цитат
Защо в течение на 18 години никой не се оплака от безкрайните Касандри, Марии, Росалинди и прочее

За сега се сещам за поне 3 причини поради които турските сериали нямат място в нашия ефир:

1.Защото там всяко второ изречение не е "Да пази Господ", "Благодаря на Господ", "Да ти върви по вода", "Да не му е уруки" и т.н.
2.Защото не ми харесва да гледам в 21  век, в европейска държава  родителите да избират за кого да се оженят децата им.
3.Защото не ми харесва да гледам в 21 век в Европа за обрязвания, хора със забрадки и т.н.
а харесва ли ти в 21 век да видиш навсякъде хора да пикаят ? или да повръщат на сред улицата пияни.
подлезите и морската градина мирише на пи..ня това ли е европейска държава..
и аз много се разочаровах от гледката:(  Embarassed
всеки народ с традициите си трябва да се уважава   bouquet

# 65
  • Мнения: 4 916
След толкова години на бездарни гръцки, латиноамерикански и всякакви други сериали, сега турските ми се струват достойни за награда.
Мен много повече ме дразнят безкрайните "Дързост и простота" където някоя главна героиня се жени за свекър си, зет си, най-накрая все пак и за мъжа си... после чака дете от мъжа на дъщеря си...

# 66
  • Мнения: 745
Не ме дразнят турските сериали, напротив, гледам ги и са ми интересни. Хубаво е да видим нещо по-различно от латино сапунките и американските екшъни. За мен това е и начин да опозная други традиции, друг начин на живот.... Simple Smile

# 67
  • Мнения: 41
Защо напразно нагнетявате напрежение.Да филмите им са много качествени и отлична актьорска игра ,ако и ние правехме такова кино всички щяхме тях да гледаме .Но докато нямаме качествени филми гледаме нещо по добро от убийства и насилие .А на които не му харесва да не гледа има толкова много други канали.

# 68
  • Мнения: 4 525
Не ме дразнят турските сериали сами по себе си, а по-скоро това, че ни заляха като цунами. Не че са лоши, ама да ги пускат един след друг бе, не всичките да ти вървят в един ден, и то по няколко ТВ... Свежото разнообразие за мен е "Брак с чужденец", най-сетне комедиен турски сериал, че другите сълзи и сополи още малко ще ме удавят.  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 60
а харесва ли ти в 21 век да видиш навсякъде хора да пикаят ? или да повръщат на сред улицата пияни.
подлезите и морската градина мирише на пи..ня това ли е европейска държава..
а Турция ли е по-европейска държава ? там да не е само шербет и баклава ?
наводненията тия дни , например , с над 30 загинали и поражения за милиони , породени от неспазване на много условия при застрояване ? или пораженията от земетресението , които бяха огромни , пак поради неспазване на условия при строежите ,  но тях няма да ги включат в сладникавите сериали Simple Smile



# 70
  • Германия
  • Мнения: 240
Наистина ли смятате, че понеже в Германия се излъчват турски сериали, това означава, че германците ги гледат?

Ама чакайте малко, кой ви излъга, че в Германия се излъчват турски сериали? Laughing Няма такова нещо, то тук по принцип изобщо не дават сапунки, че камо ли турски  Peace

Нямам нищо против турските сериали, гледах 1001 нощи, щях да гледам и други, ако си бях в България. Но да ви кажа преди няколко дни лекинко ми се уплаши окото, като видях в замундата, колко много сериала излъчват в момента...поне едно 5 отброих. Май изцяло са премахнали латиноамериканските сапунки и на тяхно място дават турски  newsm78

# 71
  • Мнения: 60
турски сериали , и то в праим-тайма !! заляха ни като наводнение Simple Smile

# 72
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Цитат
Защо в течение на 18 години никой не се оплака от безкрайните Касандри, Марии, Росалинди и прочее

За сега се сещам за поне 3 причини поради които турските сериали нямат място в нашия ефир:

1.Защото там всяко второ изречение не е "Да пази Господ", "Благодаря на Господ", "Да ти върви по вода", "Да не му е уруки" и т.н.
2.Защото не ми харесва да гледам в 21  век, в европейска държава  родителите да избират за кого да се оженят децата им.
3.Защото не ми харесва да гледам в 21 век в Европа за обрязвания, хора със забрадки и т.н.
А се молеха на Девата от Гуадалупе  Joy hahaha Joy

# 73
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Наистина ли смятате, че понеже в Германия се излъчват турски сериали, това означава, че германците ги гледат?

Ама чакайте малко, кой ви излъга, че в Германия се излъчват турски сериали? Laughing Няма такова нещо, то тук по принцип изобщо не дават сапунки, че камо ли турски  Peace


Хехехее, как да не дават сапунки в Германия? Мариендорф, Забранена любов, Дързост и красота и куп други глупости си вървят и в Германия.
Щях да напиша че харесвам турските сериали, но все пак съм гледала само два. Останалите не съм гледала, така че не знам дали ги харесвам. Laughing
Тези два , които гледам ме очароваха обаче, най-вече с добрата актьорска игра и режисура. Peace

# 74
  • Мнения: 1 558
а харесва ли ти в 21 век да видиш навсякъде хора да пикаят ? или да повръщат на сред улицата пияни.
подлезите и морската градина мирише на пи..ня това ли е европейска държава..
а Турция ли е по-европейска държава ? там да не е само шербет и баклава ?
наводненията тия дни , например , с над 30 загинали и поражения за милиони , породени от неспазване на много условия при застрояване ? или пораженията от земетресението , които бяха огромни , пак поради неспазване на условия при строежите ,  но тях няма да ги включат в сладникавите сериали Simple Smile
Shocked Shocked Земетресения стават НАВСЯКЪДЕ и в зависимост от силата им са и разрушенията и жертвите.Какво ще кажеш за разрушенията и жертвите на земетресението в европейска Италия?Те на какво се дължат? И какво общо имат филмите със природните бедствия? Това е най-безумното изказване,което съм чела ooooh! ooooh! ooooh!
П.П. Май и тази тема, ще бъде заключена като другите преди нея Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт