МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 33: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 19 551
  • 442
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 433
Syd_13, благодаря ти много  bouquet  bouquet
песента е страхотна Hug

# 46
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Syd_13, благодаря ти много  bouquet  bouquet
песента е страхотна Hug
Нали и на мен много ми харесва.

# 47
  • Мнения: 4
Момичета, за лека нощ искам да ви поздравя с една песен, който ми се струва подходяща и много в тона на прословутото писмо на Джемил.

http://www.vbox7.com/play:a897d0fe

Гери, тогава ще изчакам следващата тема. Ще ми е интересно да видя мнението на момичетата и по този въпрос.

# 48
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Леле момичета, досега се хилих с ваште сценарии, то станало бетер от Забранена любов и Дързост и красота взети заедно. Само с Пашата и лелята не разбрах кво става.
  Пашата що шамари отпра на Джемил предната серия  ooooh! сигурно като дете не го е бил толкова. Днешната серия беше разтърсваща, героите говореха повече с очите си, отколкото с думи.
  Според мен, освен, че Ламия започва да осъзнава чувствата си към Джемил, и Кенан започва да разбира, че тя няма да бъде с него.
  Не можах да схвана точно какво искаше да каже Кенан с думите "Принцесата може да харчи парите си както намери за добре, аз съм човек на изкуството. Не знам кой ще спечели пари от цялата работа, ако Джавидан иска, нека издаде албума" и накрая пусна някаква усмивчица  newsm78
   

# 49
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Твърдо съм за втора  опция-Не,не заслужава ничия любов!

# 50
  • Мнения: 0
Трябваше този да го сложат за главен герой в сериала.
Все още се чудя как можаха да сложат грозни актьори за главните мъжки роли. Цял сериал дават физиономиите на Кенан, Джемил, Намък, Шюкрю, Саип и т.н.
Появи се добре изглеждащ актьор в последните 10 серии .
Логиката нещо не я виждам





# 51
  • Мнения: 4
Все още се чудя как можаха да сложат грозни актьори за главните мъжки роли. Цял сериал дават физиономиите на Кенан, Джемил, Намък, Шюкрю, Саип и т.н.

BGpapa,  правописа alert

# 52
  • Мнения: 0
ами да. На дисплея на телефоните като дават, пише Saip Paşa arıyor.

между другото, сега виждам , че на официалния сайт на сериала, има анкета:  
http://dudaktankalbe.tv
С право ли Ламия предпочете Джемил пред Кенан... и 52% (като мен са отговорили НЕЕЕ)
http://dudaktankalbe.tv/anket.php?id=21&durum=eklendi

п.с. buba_bs , много сходен аватар с този на geradost... Да взема и аз да сложа на полугол...

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 00:40 от BGpapa

# 53
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Поздравявам с това клипче на което случайно попаднах всички , които харесват Нимет.
http://www.vbox7.com/play:63231371#commentTop

# 54
  • София
  • Мнения: 5 605
Ей сега изгледах днешната серия, много силна. И непрекъснато се впечатлявам как Джамил и Пашата си говорят с погледи, но така, че и ние ги разбираме, много добра игра.
А иначе наистина Джамил заслужава Ламия просто защото я изстрада.

# 55
  • Мнения: 4
ами да. На дисплея на телефоните като дават, пише Saip Paşa arıyor.

п.с. buba_bs , много сходен аватар с този на geradost... Да взема и аз да сложа на полугол...

В грешка си. Точно на дисплея на телефона пише Saib Pasa - справка 71 епизод, първа част, 9 мин. в youtube. Освен ако Нимет нещо е объркала, като е запаметявала телефона на Пашата  Peace


Кажи коя зодия си, че да ти потърсим и на теб подходящ аватар.  Wink

# 56
  • Мнения: 1 064
Все още се чудя как можаха да сложат грозни актьори за главните мъжки роли. Цял сериал дават физиономиите на Кенан, Джемил, ...

BGpapa, мъж си, не ги разбираш тези работи. Справка: мокрите сънища напред в темите. Ако искаш, мога и да поясня  Laughing

# 57
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Добро утро!

# 58
  • Мнения: 308
   Здравейте. Виждам купон е имало снощи.    Laughing   А аз го изтървах.

# 59
  • Мнения: 1 064
Не мога да повярвам, че 5 души са гласували с опция 2. Любов заслужава всяко живо същество на тази земя. И според християнската религия. Първо се чудих защо Герито включи такъв отговор, но сега виждам, че си знае работата.
Хубав ден от мен! Ще се опитам да ви следя от работа. И не минавайте на 5 сезон без мен!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт