МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 33: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 19 548
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
Гласувах !  Whistling
Да,напълно.Бори се много за нея  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 23 096
И аз в кюпа с първата опция. Смея ли да гласувам с втора  newsm43  Mr. Green
Момичета, много се забавлявах четейки ви в предишната тема  Joy

# 32
  • Мнения: 106
аз пък не мога да преценя. към днешна дата - да, заслужава я и не защото се е борил за нея, а за щото я изстрада, но в последната фаза на филма. преди 15-тина и повече серии щях да отговоря с чиста съвест и без да се замислям: не, той не заслужава ничия любов.

ако въпросът беше: заслужава ли кенан любовта на ламия, щях да отговоря: не! не я заслужава, защото не се пребори за нея.

както знаете, защитник на кенан съм Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 3 857
Отговорих с "не мога да преценя"!
Ситуацията ми е повече от объркана.Много пъти ни загатваха,че Ламия оценява жестовете на Джемил към нея, но никога директно не ни дадоха една основателна причина тя да започне да се влюбва в него, т.е. нейната гледна точка относно него ми е в мъгла.

# 34
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Синеоч само не ми чети постовете от предната тема,че как съм наредила Чиконето там няма да ми проговориш до следващия и концерт в България. Embarassed

това значи до моята старост нали  Mr. Green

сега да ти се разсърдя ли, аз те ловим, а тииииииииииииииииииииии кви неща праЙш на моЙ гръб  Crossing Arms

а по нагоре ми се подмазваш  Whistling Whistling

няма да ми се сърдиш!аз не съм виновна тва ми е от болеста

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Ако се "разтурим" ще ми липсвате много.  Sad
Аз също си мислех, че ще ми липсвате като свърши филма. Аз основно ви чета и рядко пиша, но много се радвам на емоциите и ентусиазма ви.

# 36
  • Мнения: 159
 Не мога да преценя. Мъчно ми е и за Джамил и за Кенан. Първият е романтичен, а вторият готин. #Crazy

# 37
  • Мнения: 31 197
Заслужава всичко готино Джемил и Ламия и всичко. Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 433
гласувах с първа опция-Джеми си заслужи любовта на Ламия
много моля, още не съм намерила песента, която тече по време на бракоразводното им дело в съда-страхотна е, ако някой се сеща да помага Praynig Praynig Praynig Praynig

# 39
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
гласувах с първа опция-Джеми си заслужи любовта на Ламия
много моля, още не съм намерила песента, която тече по време на бракоразводното им дело в съда-страхотна е, ако някой се сеща да помага Praynig Praynig Praynig Praynig
Заповядай.
http://www.vbox7.com/play:ee200a14
Нали за тази става въпрос.

# 40
  • Мнения: 1 640
Втора опция-не заслужава.Събития ,обстоятелства ,всичко бе в негова полза,за да се стигне дотук.Ламия не го обича,просто е самотна и то отдавна.Любов няма между тях-тя сама каза какво изпитва към Джемил днес.Влюбване,привличане,страст,целеустременост и прочие няма.
  А за Кенан-избухлив и нетърпелив е,не намира точните думи,премълчава истини и чувства,затова загубва в момента битката ,а и войната,образно казано.Много жалко,много.
  А любов имаше при тях,но бе смазана.И то ВСИЧКИ персонажи в сериала допринесоха да стане това,какво ли не се случи,какви ли не лъжи,измами,засади и удари под кръста,за да се стигне до това.А Кенан така и не им влезе в тона и стила на Джемил и Джавидан-остана си честен,не съчини ни една интрига,за да навреди на някого.Как тъй не прихвана от мурафетите на съпругата си,как пък веднъж не скрои един номер ,не зная.Аз бих отвърнала,ако бях на негово място.И доста мек бе с Джавидан днес в кабинета й,трябваше да й се разкрещи-така ,както крещи пред Афифе и Ламия.
 

# 41
  • София
  • Мнения: 1 433
гласувах с първа опция-Джеми си заслужи любовта на Ламия
много моля, още не съм намерила песента, която тече по време на бракоразводното им дело в съда-страхотна е, ако някой се сеща да помага Praynig Praynig Praynig Praynig
Заповядай.
http://www.vbox7.com/play:ee200a14
Нали за тази става въпрос.

точно тази newsm51 newsm51
много ти благодаря, а дали я има някъде цялата, тук свършва по средата, ще съм ти много благодарна, ако не е нахално Embarassed
намерих я, благодаря Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 267
Мерси за новата тема в този час.  Hug

Гласувах с първа опция: Да, напълно. Бори се много за нея.
Не искам да се заяждам, но като че ли логичния контравъпрос е: Дали Ламия я заслужава!?
Бубе ,аз нарочно я оставих за след тази  PeaceДругата тема това ще е анкетата  Peace

# 43
  • Мнения: 267
Втора опция-не заслужава.Събития ,обстоятелства ,всичко бе в негова полза,за да се стигне дотук.Ламия не го обича,просто е самотна и то отдавна.Любов няма между тях-тя сама каза какво изпитва към Джемил днес.Влюбване,привличане,страст,целеустременост и прочие няма.
  А за Кенан-избухлив и нетърпелив е,не намира точните думи,премълчава истини и чувства,затова загубва в момента битката ,а и войната,образно казано.Много жалко,много.
  А любов имаше при тях,но бе смазана.И то ВСИЧКИ персонажи в сериала допринесоха да стане това,какво ли не се случи,какви ли не лъжи,измами,засади и удари под кръста,за да се стигне до това.А Кенан така и не им влезе в тона и стила на Джемил и Джавидан-остана си честен,не съчини ни една интрига,за да навреди на някого.Как тъй не прихвана от мурафетите на съпругата си,как пък веднъж не скрои един номер ,не зная.Аз бих отвърнала,ако бях на негово място.И доста мек бе с Джавидан днес в кабинета й,трябваше да й се разкрещи-така ,както крещи пред Афифе и Ламия.
 
Чела ли си книгата?

# 44
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
гласувах с първа опция-Джеми си заслужи любовта на Ламия
много моля, още не съм намерила песента, която тече по време на бракоразводното им дело в съда-страхотна е, ако някой се сеща да помага Praynig Praynig Praynig Praynig
Заповядай.
http://www.vbox7.com/play:ee200a14
Нали за тази става въпрос.
Заповядай.
http://www.vbox7.com/play:24051c14

точно тази newsm51 newsm51
много ти благодаря, а дали я има някъде цялата, тук свършва по средата, ще съм ти много благодарна, ако не е нахално Embarassed
намерих я, благодаря Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт