Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 042
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5

добро утро не съм мигнала цяла нощ и се нуждая от .......................
точно това

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро! линда беше с температура,4е ми се изкара акъла и не съм влизала да благодаря за 4еститките и гостоприемството ,както и за отзива да  ми помогнете с инфо! миг4е,  Hug Hug голямо гуш,знам ,4е си под пара, но пък съм много спокойна ,ако се наложи да ти гостуваме,бог само добро да ти дава !  bouquet  bouquet
аз ходя оше по докита да инспектирам здравето си и това на децата,както не остана време, все под пара съм накрая! ooooh! Crossing Arms
не знам как е с работещите, но на такива като мене  и 48 ч да има денонощието няма да стигне,просто времето лети като стрела! #Crazy
пишете  в арабската кухня рецептитеза тези манджорита!туй таские с какво се прави, като на кисело мляко и....?
хадил, браво за темата! много си се постарала да ни грабнеш о4ите- ето сега съзерцавам снимките и........ се отнесох!  bouquet

# 17
  • Мнения: 800
хоп и аз в новата тема, нищо че не съм от пируващите   Laughing

виждам го гълъбчето в началото и аз.

НСЕ, ето че дочакахме моя и твоя любим ден от седмицата, направо съм скапана.
А към 10 ще се натресат някакви не знам си какви важни клечки да им показвам не знам си какво си. Дано шефа не седи с нас, щото само гледа критично, и английската ми граматика  става отвратителна

# 18
  • Мнения: 550
Добро утро   bouquet

Хадил, темата е прекрасна, и заглавието много ми хареса – става ясно, че всеки е добре дошъл при нас!

А сладките, които обсъждате и аз преди една година ядох от тези с фурми – “свекито“ ги беше направила за Ейд (това е традиция в семейството на моя приятел) и той ги донесе след празника до Германия, наистина са доста трайни, а и вкусни.  Heart Eyes
 
Може и аз да се опитам да ги направя септември, макар и да съм скарана с месенето на тесто  Embarassed Но МАрси е права, по добре рецептите да се пишат в темата за Арабска кухня, ще е много по–лесно да се намерят.

Астарта, добре дошла отново!

НСЕ
, когато имаш време, ще се радвам да качиш снимки от фестивала...а и не само!   bouquet


# 19
  • София
  • Мнения: 18 091
Добро утро, хубавелки!
Хадил, поздравления за темата!  bouquet
Шилан,в грешка си миличка, този петък ми е далеч по-любим от останалите.. Mr. GreenЗащото е не само последният работен ден от седмицата, а е и последниятн преди започването на дългоочакваната ми отпуска GrinningПредстоят 16 дни мързелуване, плажуване, романтика Mr. Green,кулинарно творчество в угода на половинката и децата..
Койоте,май за жалост няма да мога да ви посетя... SadДнес след работа директно поемам с дечурлигата с рейс към Атина.В зависимост от развоя на нещата около работата на таткото, ще заминем през следващата седмица за Йордания направо оттам със самолет.Въпреки че има вариант и изобщо да не заминем и отпуската ми да премине изцяло в Атина. ThinkingНе се оплаквам и от двата варианта.Лято ,слънце, море, любим, дечурлига...какво му трябва повече на човек? Wink
Марси и Делфина, честито и от мен!Нека децата намерят своя път, следването им да мине леко, да остави у тях скъпи спомени,да допринесе за това да се реализират успешно в избраното от тях направление и най-вече да са живи и здрави! Heart Eyes
Беба, ще се опитам да кача снимки, като стигна в Гърция/ и апаратът и телефонът са с мен/, че откакто си дойдох от морето се побърках от разни ангажименти- паспортите на децата, поръчване на ново двуетажно легло за близначките, ходене до офиса на фирма, подготвяща седмокласници за кандидатстване и плащане на съответния аванс, пране на дрехи от морето и нареждането им отново по куфари за днешното пътуване, ходене на работа...Нещо се поуморих.. Crossing Arms
В Атина имам нет, така че ще съм от време на време на линия да ви попрочета.
Засега ви оставям, че като за последен ден ми се е струпало солидно количество задължения... SickАко успея да се освободя за кратко преди да тръгна, пак ще се мерна насам. Peace

# 20
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Здравейте!!!
Хадил, поздравления, страхотна тема си ни сътворила   bouquet  bouquet  bouquet
За сега това е от мен, че нямам много време. пожелавам на всички да сте здрави , а на излизащите в почивка- само красиви и приятни емоции.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 911
Привет и от мен белки арабелки  bouquet,

Хадил браво браво, златни ръце имаш и вкусни гозби поднасяш   chef
NSE да изкарате най страхотната самейна почивка   bouquet, и аз вече започвам да броя оставащите дни до моята, макар че има още месец и косур,пфуууууу  ooooh!,черна несправедливост тегне над мен,можете ли да си представите да заместваш поне 4 човека в офиса,то не е 2 в 1 ами куатро стаджоне , а не това беше име на пица  Mr. Green,много се изнервих,колегите го забелязват,започнах да викам,и сладолед вече не ям,ужас какойта  Tired,то човек и нерви от въжета да има пак няма да издържи,ааама ха  Crossing Arms,оплаках се на шефа той със сладолед иска да ме подкупва,как не го е срам,вместо да вземе да ми удвои заплата Twisted Evil
извинявам се за поста ама от вътре ми идва ,че и по лошо

# 22
  • Мнения: 52
здравейте да се запиша и аз.ХАДИЛ-  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 800
Лили, къде забегна? Хареса ти по светите места, да не хукнала пак натам  Crazy

Деси, и тебе те няма, само с по 2 думи се вписваш.

дайте идеи за прически за къдрава коса....
чудя се дали да я изправя, ама ме е страх, че ще се увреди.

# 24
  • Мнения: 52
шИЛАН- няма да се увреди изправия със преса нищо няма да и стане newsm10

# 25
  • Мнения: 800
бена-бела,,, не знам,,, мойта е мн къдрава, ситно такова... Преди време пробваха 2 дружки да ме изправят и само от едната страна както видях какво стана, им прекъснах опитите...

То не седи гладко като истинска права коса, ами стана нещо бухналоооо, ужас направо.

Ще ми се нещо да променя в мойта глава, ама не знам какво  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 804
катенце дай да направим замяна -моята е права ,или както се изразява майка на километър чупка  Laughing .Няколко пъти пробвах да я накъдря и не стана  #Cussing out

нсе ей нямам късмет със срещите ,да се надяваме че при това идване на Ясмин ,поне с нея ще се видим ,ако идват към Дамаск де.

Аз понеже в отпуск няма как да излезна чакам да дойдат нашите за празника-тогава ще е голямото обикаляне  Grinning

Марси  по късно ще пусна рецептата ,лесна е.Имам супа топчеат от вчера и мисля да направя и тасаие.
А кажете какво ще готвите за днес   chef

# 27
  • Мнения: 2 171
Шилан, и моята е къдрава или поне беше докато не изпада половината Crazy. С преса си е направо мисия невъзможна да се изправи, а дори и да стане, ефектът ще е краткотраен. Аз се изправям понякога на фризьор със сешоар, много по-красиво става от пресата, а и остава права до следващото измиване Simple Smile

# 28
  • Мнения: 550
И според мен, професионален сешоар при добър фризОр е най–доброто решение. Пресата вкъщи е нетрайна, и при къдрави коси винаги стои бухнало. А дори и да е с керамична основа, и да използваш защитен продукт, косата се изсушава. Аз съм пробвала всички варианти, и последно реших в ежедневието да съм начупена, а при специални поводи, ходя на фризи. Въпреки, че имам много добра преса вкъщи, я изпозвам само за оформяне на бритон. Simple Smile

А поста на Дон Койоте ми напомни за училищните времена – моята коса е начупена , а моята съседка по чин (комшийката Б3 трябва да се сети за кой говоря  Heart Eyes  Mr. Green) беше със  супер права коса...и винаги на специални празници – края на учебната година или подобни, аз ходех на фризи да ме изправи, а тя идваше накъдрене. Общо взето, кой каквото няма, за това мечтае.

# 29
  • Мнения: 2 171
Пускам ви нещо, което ме остави без дъх. Може и да сте го гледали, мен ме впечатли много силно и затова реших да го споделя с вас.
http://www.wimp.com/crazysand/

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт