Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 036
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ей ме на и мене Simple Smile
Трети ден правя сладки ...вече не понасям тестоооооо....
Вчера цял ден свивах фунийки...Първата тава - добре опечени , втората леееко кафеви , третата...шоколадови...каталясаххх..
Днес правя меденки и локумки. Закотовкете за прасковки е готова , само да ги слепя.
Добре , че братовчедка ми е свободна е желае да ми помага , че сам не си е работа.
Като наглася всичко ще снемама и ще се отчета какво съм направила за дИтетУ чудо Simple Smile
Лек ден , аз за кратко почивам , после мия чиниите от обяда и почваме локумките.

# 46
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МИГЧЕ-
ти по какъв случай отвори сладкарсия цех?
Някакъв празник ли имате? Много дни бе, много нЯщУ Shocked

# 47
  • Мнения: 5


я да пробвам така ще ви превлика ли чеееееееее цял ден сама си стоя аааааааааа

# 48
  • Мнения: 800
отивам при мама уж да почина, ама пак има гости  Mr. Green  на снахата брат й и родителите й. та рано-рано се оттеглих да по4ивам, пък те нека си говорят  Wink така де, може да има да се поопла4е нещо моми4ето  Simple Smile

Делта, твойта е разл. от мойта коса. Аз съм нещо като Анджела дЕЙВИС.

Лили, къде се губиш?

поздрави на вси4ки , отивам да лягам

# 49
  • Мнения: 24
Хадил чудесна темичка   bouquet.
Аз преди само се записах че бях на работа ама то не съм и спирала да работя  ooooh! Tiredчетири дни само на работаааааааа .Вече нямам сили. Ама какво да се прави  newsm78.
Хайде лека вечер на всички и много много  Hug от мен на всички арабелки.

# 50
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Шиланче
напълно те разбирам. Имах една съученичка със руса гъста и такава като на Анжела Дейвис косата. Много и се радвах, защото не знаех каква мъка е за майка и да и сплита тия плитки всяка сутрин за училище.  Та майката реши да си спести труда от плетене на плитки и я заведе на пострижка.  Ужааааст, горкичката -неможеше никаква форма да има косицата и. Направо си беше разнищена кошница. А със плитките беше прекрасна. Много трудна коса за обработка, много Sad

# 51
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Делтич - сватба стягам. Детето ми е като дъщеря...дълго  е за разправяне...като имам време , по старите знаят. Сватбата ще е в Плевен - там ще мъкна всичко - сладки , 3броя питики и квото мога още , щото то планове големи , ама силиците вече са ми на привършване  ,че то едно ли е ...Сватбата е на 5-ти септ.следобед...ох , лека нощ...

# 52
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МИГЧЕ
Златно сърце имаш тииииииии  bouquet Да си изкарате една прекрасна и много, много весела сватба, че да е такъв и живота на младите.
Ще се справиш ти. Сега като си легнеш и на сутринта със нови сили ще метнеш каквото там трябва. Hug

# 53
  • Мнения: 171
Дано сватбата да е много много весела и щастлив живот на младите... не знам каква е историята, но след като казваш, че "детето, ми е като дъщеря" значи само поклон пред жеста ти. Много много любов и щастие на всички !

# 54
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ох ,ходих малко из готварския и сега кват съм станала напоследък като ви чета ....ще ревна ...много ми се реве...как ще изтрая да не цивря в граждаското незнам....сто тави със сладки да направя само там да не ходя , ама няма как....
за хората весело ...дано да е така , за мен ще е ревливо....пусто да опустяло , да има как да се нарева предварително...няма какво да ме разтърси  ,че да ми излезе емоцията...
уморена съм , пък очите ми сасе ококорили
седя пред една торба с меденки и ги лепя със сладко ...от половин час нищо не съм залепила Simple Smile
да се надигам и да се пробвам да заспя ....чао милички.....не съм направила кой знае какво геройство- подкрепям едно дете от 5г , след смъртта на майка му ...която ми беше като сестра.....голяма дупка ми остави в душата....отивам да си поплача...лека...

# 55
  • Мнения: 52
миг-БРАВО,БРАВО И ПАК БРАВО,имаш златно сърце. Hugа на младите мн мн мн мн мн щАСТИЕ,ЛюБОВ И ЗДРАВЕ  bigdance2

# 56
  • Мнения: 171
поплачи си да ти олекне, а в гражданското така и така ще ревеш не само ти, така че не му мисли. важното е след това да тропнеш хорце и не яж много сладки, за да не объркаш "Елено, моме".

# 57
  • Мнения: 5
 Twisted Evil ааааа няма да се разберем така пак съм сама

# 58
  • Мнения: 3 804
миг да им върви семейният живот като по вода.
Ние снощи ходихме да уж аз да си купя чанта в близкият мол,но явно не ми върви на чанти ,все като излезна за това и накрая се оказва,че пари за чанта не остават  Laughing ,но поне хлапетата са готови за празника.На дребната взех една рокличка /розова/ и обувки и на каките дънкена туника,още ме е яд ,че нямаше моят номер .

снеже как сте,отдавна не си писала  newsm78

# 59
  • Мнения: 550
Мигче, сега се сещам, че питаше преди време за рецепта за арабски трайни сладки в готварския подфорум. Но е нямало нужда да търсиш специална рецепта – дори и най–обикновените сладки да направиш, щом са направени с цялата тази любов, която носиш, те ще станат най–вкусни на света   bouquet Hug
На младите им желая много много любов, разбирателство и щастие в дома, който създават,  marriedа ти не се приетснявай да си поплачеш – емоците са за това – да ги изживеем, а не да ги задържаме в нас!

Мис Тайра, закусвам всяка сутрин след ставане. Но не говея, затова и не ставам призори да ям с приятеля ми...въпреки, че алармата ме буди и мен.  Heart Eyes

Виждам, че тук е много пусто – всички арабелки мързелуват както и трябва да е неделята...приятно мързелуване, аз отивам да Апна заслуженото парче домашна пица след 10км тичане в парка.  animal037

Общи условия

Активация на акаунт