МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 29, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 16 105
  • 456
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 638
И аз съм ту-у-у-к!:) Наваксах с 5 епизода и сега дори успявам да гледам онлайн.Леле-е-е,какво са направили с Джемил  Shocked .

# 46
  • София
  • Мнения: 4 294
Гледката с пребития Джемил е ужасна Cry

# 47
  • Мнения: 83
тая па мамери кога любов да върти

# 48
  • Мнения: 267
Боже,сърцето ми се къса  Cry
както се пее в една песен-има толкова много плачещи деца в душата ми -в момента  Sad

# 49
  • София
  • Мнения: 1 433
Бре, Ламия отде толкоз сълзи изкара за Джемил newsm78

# 50
  • Мнения: 106
а тая гюлай е голямо добиче. тя май освен злоба и завист, не изпитва други чувства. как с насмешка вика назъм. веднага за клюката, а това, че някой страда, изобщо не я интересува. използва трагедията веднага да си осигури свободен креват с любовника /годеника/ си

# 51
  • Мнения: 31 192
Изроди мръсни, какво му направиха? Не мога да гледам така Джемил. Вече съм сигурна,че Ламия има чувства към него.

# 52
  • Мнения: 118
а тая гюлай е голямо добиче. тя май освен злоба и завист, не изпитва други чувства. как с насмешка вика назъм. веднага за клюката, а това, че някой страда, изобщо не я интересува. използва трагедията веднага да си осигури свободен креват с любовника /годеника/ си
ужас как се подхилкваше #2gunfire, човека удър ще получи тя  bash
момичета помагайте, дъщеря ми реши да гласува вместо мен на анкетата, мога ли да го сменя  bouquet
Хайде,хайде сега не искаш да си признаеш,че искаш един малък Джемилчо...  Mr. Green
всъщност не искам  Peace, или поне майката да не е Нимет  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 1 433
въх, добре че има реклама-то не може хем сериал, хем форум, хем манджа да се готви ooooh!

# 54
  • Мнения: 1 064
Няма такова животно като Гюлай. Абе, малко не й ли трепва, нещо може ли да я изкара от себичността й??? За мен тя е абсолютният отрицателен образ тук. Даже годеника й е по-човек!

# 55
  • Мнения: 6
Господ забавя, но не забравя! Naughty
Пада му се - и на него , и на Пашата. Толкова злини са направили Twisted Evil.

# 56
  • Мнения: 3 098
Много,много лошо. Cry Геро,права си по4ва да страда още пове4е.

Видяхте ли Кенефа как реагира?Умря от злобарщина,4е Ламята е при Джем,дори не се обади да попита как е братов4ед му.Малко 4овещина поне.А те непрекъснато ходеха да вадят Кенефа от собствените му л···а.


# 57
  • София
  • Мнения: 1 433
е, а стига де, а Кен да не е по-стока, братовчед му е все пак Shocked
може поне малко човещина да покаже, Афифката добре му го каза Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 267
Господ забавя, но не забравя! Naughty
Пада му се - и на него , и на Пашата. Толкова злини са направили Twisted Evil.
По-приказките ти съдя ,че не си по-добра от тях  Peace
А и предстои още много неща да видим  Peace

# 59
  • Мнения: 224
егати колко е злобен тоя Кенан...леле леле нямам думи, не се трогна не се заинтересува...басиииииииии

Общи условия

Активация на акаунт