МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 29, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 16 106
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 267
За анкетат гласувах с друго-като ми дойде на главата ще му мисля.Много е относително,а и лесно не се взема такова решение  Peace
Относно Ламия-много мога да кажа.Има много наивни и много тъпанарски постъпки,провокирани от различни ситуации.Сърдеше  се на Кен,че се държи кофти с нея,но от самото начало това беше предначертано.Той я викаше и тя отиваше-точно като "метреса"-как грам не се замисли тогава  ooooh!.Не харесах решението и да не казва на Кен за бебето.Той наистина имаше право да знае  Peace
Особено не харесвам и държанието й към Джемил и най-вече към Макбулето.Тя имйа голяма вина за душевното й спокойствие  Peace ,а не Джемил -той си се възползва.Ламия се пишеше голяма приятелка,приютиха я ,гледаха я защо не сподели с Макбулето ,че Джеми й се е обяснил в любов?Ей на това отговор нямам.

# 31
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
ДАФИТУУУУУУ  newsm44 newsm44

# 32
  • Мнения: 118
ужас кой ги избра тия баби  Joy

# 33
  • Мнения: 3 098
 

   Ламия в доста моменти ме дразни. Сигурно защото аз бих реагирала по друг начин. Поне в последните епизоди е по-самоуверена и в доста случаи казва на Кенан това, което трябва и когато трябва. Това ми харесва. Започва да прилича на жена, а не на момиченце. Дразни ме, че използва Сузан (а тя се оставя, щото така й е добре) за детегледачка. Щом има пари да купи кола на Кенан има и за детегледачка.
И аз мисля така за нея.
Малка,голяма няма зряло поведение.Дотук вси4ки нейни постъпки според мен са грешки,с много малки изклю4ения.Не е лош 4овек,но би трябвало да използва главата си за предназна4ение,а не да се заобгражда с хора като Сузан,Макбуле.Те не са й полезни,просто се използват взаимно.
Оби4аше в на4алото и тя като Кенан да прехвърля топката в 4ужди ръце и да се крие зад гърбовете на хората.Най_много ме издразни,когато влезна в полезрението на журналисти и про4ие..От този момент нататък никой път не се е държала на ниво.
В4ера ми стана смешно,когато умут и онзи другия я коментираха.Ако не й знаем изторията,бихме я определили като използва4_бременее от Кенан,омъжва се,овдовява набързо,събира се с братов4ед на Кенан за да й гледат детето,в подходящ момент пак се оттърва от съпруг и задължения и се връща при Кеню като караниците им стават общо известни.
Най_общо не я харесвам като характер особено.Не я и съжалявам,тъй като проблемите й са произлизащи от нейните думи и действия/бездействия.Не смятам и 4е е силна,тъй като сама не се е справила с нищо.Винаги си е намирала кой да я прибере,подкрепя и издържа.Стои много малко зад думите си.

# 34
  • Мнения: 106
по повод ролята на сузан във филма. не сте ли забелязали, че главният герой винаги има доверено лице, с което да си споделя впечатленията и истинските чувства, за да може на нас - зрителите да ни става по-ясно какво мисли и изпитва наистина главниат герой. така кака сузан е точно такъв персонаж във филма.
да оставим, че по принцип и в живота има такива хора, които нямат собствен, личен живот и живеят с болките и радостите на околните. та може и така да се тълкува.
но кака сузан не ми изглежда нещастна. дали ще е тя или някоя друга кака, нали ламия има нужда от бавачка все пак. мен сузан специално изобщо не ме дразни. при това тя казва и доста истини на ламия.

колкото до анкетата. чукам на дърво да не ми се случва такова нещо. не знам как бих реагирала. вероятно като нимет. и после бих се скъсала от рев.

за мен нимет между другото е най-готина от жените във филма. използвам "готина", а не "красива" или "хубава", защото точно това определение ми идва за нея. при това промяната й след последния секс с джемил, ми харесва изключително.

приятно гледане  tv

# 35
  • Мнения: 1 064
Герадост, аз затова мълча. Всичко добро у Ламия е толкова прекалено, че чак става зло, образно казано. Както е казано - прекален светец и богу не е драг. Хайде на филма.

# 36
  • Мнения: 106
Герадост, аз затова мълча. Всичко добро у Ламия е толкова прекалено, че чак става зло, образно казано. Както е казано - прекален светец и богу не е драг. Хайде на филма.

 newsm10 и аз исках да напиша същото за ламия  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 6
Особено не харесвам и държанието й към Джемил и най-вече към Макбулето.Тя имйа голяма вина за душевното й спокойствие  Peace ,а не Джемил -той си се възползва.Ламия се пишеше голяма приятелка,приютиха я ,гледаха я защо не сподели с Макбулето ,че Джеми й се е обяснил в любов?Ей на това отговор нямам.

И аз не одобрявам държанието й към Макбуле - толкова много направиха за нея с баща й. Това нейното е неблагодарност. Поне малко уважение, бе  newsm78

# 38
  • Мнения: 417
Гласувах с 2-ра опция-Не,не мога да го задържа,защото не се обичамe./бих включила и 1-ва опция/

# 39
  • Мнения: 118
момичета помагайте, дъщеря ми реши да гласува вместо мен на анкетата, мога ли да го сменя  bouquet

# 40
  • Мнения: 267
Презареди страницата и редактирай  Peace

Ламия нещо много се затърча  Mr. Green

Оле Джеми толкова зле изглежда  Praynig дано всичко е наред с него

# 41
  • Мнения: 118
Горкия Паша чак аз се просълзих  Cry

# 42
  • Мнения: 3 098

Особено не харесвам и държанието й към Джемил и най-вече към Макбулето.Тя имйа голяма вина за душевното й спокойствие  Peace ,а не Джемил -той си се възползва.Ламия се пишеше голяма приятелка,приютиха я ,гледаха я защо не сподели с Макбулето ,че Джеми й се е обяснил в любов?Ей на това отговор нямам.
Това е едно от действията,които ме отвратиха от нея.
Въобще незнам защо в турските сериали главните героини според мен пет пари не струват като хора.Шехеразада и тя беше такава долу горе.

# 43
  • Мнения: 267
Монали са с мотоциклет отгоре  ooooh!
Боже нали нищо няма да му стане  Praynig
Е,мацки той вече си изкупва греховете....а да видим другите

# 44
  • Мнения: 417
момичета помагайте, дъщеря ми реши да гласува вместо мен на анкетата, мога ли да го сменя  bouquet
Хайде,хайде сега не искаш да си признаеш,че искаш един малък Джемилчо...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт