МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 27, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 21 558
  • 462
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 267
geradost, ще има ли някоя анкета???
за какво предлагаш  Whistling

# 46
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
[ Именно  Peace
Има една приказка-Бой и е... не се връщат

не разбирам връзката на приказката с коментара

# 47
  • Мнения: 267
[ Именно  Peace
Има една приказка-Бой и е... не се връщат

не разбирам връзката на приказката с коментара
ами това ,което хората мислят не може да се върне назад -няма как да го реабилитират  Peace колкото и да обяснява,че не е верно винаги ще е нейната дума срещу неговата.Няма как де се поправи
Сега разбра ли?

# 48
  • Мнения: 224
абе "турчин" както му се вика хахах какво един танц, леле голяма драма за него като че ли са си легнали на дансинга пред всички, ...ква е тая ревност...
Колкото до коментара не се сещам кой го каза, искам да подчертая че в този живот трябва да си хитър / различно е от подъл/ трябва да използваш всички ситуации за да постигнеш целите си, а не да си като "овца"/ "овен" в мъжки род Simple Smile какъвто виждаме в образа на Кенан, нещата понякога трябва да муинават по-леко да има смях, майтапи, а не да си с рогата напред пр ивсяка трудност или пречка...замислете се как  бихте постъпили ако мъжа ви или приятеля ви е обект на интерес от някоя дама която му се умилква и какво е най-умото нещо което бихте могли да направите е да се държите на ниво, да сте усмихната и да покажете достойнство - никой не може да отнеме това което е твое, а ако тръгнете с нервничене , караници, ревност и връщане на същото до къде ще се стигне...

# 49
  • Мнения: 13
Ламия прости на Кенан.Сега е негов ред.

Точно. Ето ви тест за Кенан. Ще постъпи ли като Ламия? Ще й вярва ли безрезервно? Или за много по-малко от неговото ще й натрие носа. За съжаление - отговорът чак в понеделник.

Относно "подлеца" - ако хората се обичат и си вярват, никой на света не може да ги пипне. Камо ли с един танц, нищо и никакъв.
Именно, само че Ламия разбира прекрасно Кенан, не й трябват много много приказки и разяснения, усеща тревогите му,чете мислите му , а на Кенан му трябва тълковен речник и затова мисля, че теста ще покаже че Кенан няма да прояви разбиране

# 50
  • Мнения: 224
не виждам лошо на танц с някой бивш, все пак ако сте си останали с уважението...аз съм сигурна че няма да се впечатля ако мъжа ми танцива с бивше гадже, ама аз съм си аз  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 51
  • Мнения: 31
Хайде, чао от мен... от тази хубава Мелодия мъжа ще остане гладен  chef  Laughing
хубава събота и неделя !
До понеделник   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 064
Герадост, можеш да пуснеш анкета как ще постъпи Кенан. Жалко, че може да се провери, и е неосъществимо да получим реални отговори, но би ми било интересно мнението на Кенанките. То и аз милия сега го разбирам и му съчувствам, ама как да му помогна, незнам. Вече и Господ не може да му помогне. Не заради станалото - не! Заради грозните думи, които отправи към Ламия. Те едва ли ще бъдат забравени. А, освен това мисля, че за станалото в хотела щеше да е добре Ламия да научи от Кенан, а не от ТВ-то, както и той да бе с нея в тези часове, а не да я остави да се пече на бавен огън и да се разкъсва от въпроси.

Хайде, хубава вечер и от мен!  Hug

# 53
  • Мнения: 368
дайте ББ какво става  newsm78

# 54
  • Мнения: 267
А бе,танца не е само танц с бивш-повече от това е.Но в случая аз се възхищавам на таланта на Джеми да обръща нещата в своя полза  Peace -независимо какво му струва.Ако Кен вярваше на Ламия и егото му не беше толкова голямо това изобщо нямаше да го отбележи даже-но той е Гюн.Как така ще танцува с друг  ooooh! ,още повече с Джемил,който му даваше хляба до известна степен.Ако не беше Джемил щеше да се събере с Ламия ,ама друг път.Къде щеше да я заведе?:Къде щеше да спи Мелек?Какво щеше да яде?Всички знаем как Ламия отказваше да се снима-не й допадаше,но сега обстоятелствата я принудиха.Кен пък не може да понесе това да стане известна ,успяла и ухажвана.Та тя ще е повече от него тогава  ooooh!

# 55
  • Мнения: 13 512
BBСега ще се появи цигуларката, Кенан ще ходи с нея на турне, умишлено ще кара Ламиа да ревнува, ще се държи  тъпо..има още да пати и да разбере,че не е това човекът, който трябва да обича.
Ламиа приема да участва във филм. Чувсва историята ,която трябва да изиграе като своята и приема. НА Кенан му идва в повече и продължава да се държи лошо с нея.Между тях няма ни страст, ни плам. Липсват нейните нежни погледи вече.

# 56
  • Мнения: 267
Бланка,с удоволствие,но се опасявам,че няма да се глаува честно.Има доста хора,които са гледали филма и това ще  повлияе неминуемо.

# 57
  • Мнения: 1 064
дайте ББ какво става  newsm78

Десита, извинявай, но аз приключих с белите букви. Но все пак ще ти кажа, че предните 2-3 теми са пълни с такива и целият филм е преразказан по няколко пъти и даже анализиран. Просто търси белите букви.

Герадост, да. И аз това казах и много съжалявам. Щеше да е добър тест за всички ни.

И още нещо - Джемил вече 2 серии се държи прилично. Да попитам - кога премина в настъпление? Отговор: когато Кенан се издъни. Не казвайте, че това в хотела беше постановка. Беше. Но мъж със семейство като него, който още не е и спечелил любимата жена, няма право да се излага на такъв риск, няма работа до сутринта да виси по кръчмите и въобще - няма право да излага себе си и жена си.

# 58
  • Мнения: 5 140

--------
Между другото-да си манипулатор е достойно за възхищение повече,отколкото това да нямаш собствено мнение или смелост да го заявиш

от всичко изписано до тук, това най ми хареса

# 59
  • Мнения: 267
Синеоч,благодаря,но си е вярно

Бланка,това беше причината да спра с анкетите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт