МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 27, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 21 576
  • 462
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 118
не виждам лошо на танц с някой бивш, все пак ако сте си останали с уважението...аз съм сигурна че няма да се впечатля ако мъжа ми танцива с бивше гадже, ама аз съм си аз:lol: Laughing Laughing Laughing
така е ти си си ти, всеки е различен, но има хора който биха се засегнали. Смятам че Кенан първо трябва да разбере защо Ламия е танцувала с Джамил и тогава да говори, ама ми се струва че ще стане обратното. newsm78



Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

# 61
  • Мнения: 275
Между другото-да си манипулатор е достойно за възхищение повече,отколкото това да нямаш собствено мнение или смелост да го заявиш

Един дол дренки, де вика баба ми - и в двата случая си е слабост и неспособност да се справиш с дадена ситуация по по-достоен начин.

# 62
  • Мнения: 5 140
Синеоч,благодаря,но си е вярно

Бланка,това беше причината да спра с анкетите  Peace

е няма какво да ми благодариш, наистина си е вярно.
нещо му се изнервям яко на тоя Кенан, ...иииии на Ламия, пуска питомното за да гони дивото егатииииии....прощавала...аз не прощавам. Защо се мъчи с тоя човек незнам.

# 63
  • Мнения: 599
Ако не беше Джемил щеше да се събере с Ламия ,ама друг път.

Ако не беше Кенан, Джемил нямаше и да забележи Ламия.

Тя все повтаряше, че е задължена на Джемил, че й е спасил живота....
А на Кенан не е ли задължена за живота си, който живее сега и който ще живее в бъдеще.
Ако не беше той още да си е простото сираче - изтривалка на Енисето.

П.П. Значи на Кенан не му е позволено да ревнува, а на Джемилчо - да.Много бързо забравяте май.

# 64
  • Мнения: 1 064
Бланка,това беше причината да спра с анкетите  Peace

За което искрено съжалявам. Беше ужасно забавно. Особено заради остроумните отговори и майтапа, който напоследък взе да липсва.

Защо се мъчи с тоя човек незнам.

Как защо - за да оцени другия.

# 65
  • Мнения: 31 311
Днес ме можах да гледав внимателно филма, но ще гледам повторението.

# 66
  • Мнения: 267
Ако не беше Джемил щеше да се събере с Ламия ,ама друг път.

Ако не беше Кенан, Джемил нямаше и да забележи Ламия.

Тя все повтаряше, че е задължена на Джемил, че й е спасил живота....
А на Кенан не е ли задължена за живота си, който живее сега и който ще живее в бъдеще.
Ако не беше той още да си е простото сираче - изтривалка на Енисето.
Ти така ли разсъждаваш  Shocked
Добре,че я ....,за да успее  ooooh!
Ех,да се беше усетила по навреме Ламия,а не да чака да я набият  ooooh!

А и нека ти напомня,че тя сама избяга  Wink

Бланка
,освен да почнем да повтаряме някои и да сравняваме отговори  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 5 140

Защо се мъчи с тоя човек незнам.

Как защо - за да оцени другия.

Бланка, така е ама аз и се дразня на постъпките и тя сама се самонаранява.

# 68
  • Мнения: 1 064
Що ли си мисля, че в момента Ламия издържа Кенан, а малкото пари, които изкарва музикантът, са благодарение на Джемил. Не знам кой на кого трябва да благодари. Даже Афифе му го каза в очите, че ако не е била фирмата на Джемил, щеше... Аз пък не виждам и една единствена причина Ламия да благодари на Бога, че е срещнала в живота си Кенан. Ако някой се сеща, да каже.

Синеоч, пътят на познанието е мъчителен. Няма как. Ако получим нещо наготово, не го ценим. Човешка природа, уви.

# 69
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Аз пък не виждам и една единствена причина Ламия да благодари на Бога, че е срещнала в живота си Кенан. Ако някой се сеща, да каже.
Мелек

# 70
  • Мнения: 599
geradost, точно така разсъждавам, да.
Нима не е истина?
Какъв щеше да бъде живота й, ако не я беше срещнал?
Ще се радвам да ми отговориш.

# 71
  • Мнения: 1 064
Аз пък не виждам и една единствена причина Ламия да благодари на Бога, че е срещнала в живота си Кенан. Ако някой се сеща, да каже.
Мелек

Това е относително. Ако не беше Мелек от Кенан, щеше да е друго бебе от друг мъж и тя пак щеше да си е щастлива майка. Но ако гледаме резултатите от познанството им - да, Мелек е единственото положително нещо, права си. Пък каква е красавица, лъчезарна, сякаш е нереално това бебе. Много му се радвам.

# 72
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Аз пък не виждам и една единствена причина Ламия да благодари на Бога, че е срещнала в живота си Кенан. Ако някой се сеща, да каже.
Мелек

Това е относително. Ако не беше Мелек от Кенан, щеше да е друго бебе от друг мъж и тя пак щеше да си е щастлива майка. Но ако гледаме резултатите от познанството им - да, Мелек е единственото положително нещо, права си. Пък каква е красавица, лъчезарна, сякаш е нереално това бебе. Много му се радвам.
И аз много му се радвам. Особено като се усмихне е много сладко.

# 73
  • Мнения: 5 140
geradost, точно така разсъждавам, да.
Нима не е истина?
Какъв щеше да бъде живота й, ако не я беше срещнал?
Ще се радвам да ми отговориш.

по спокоен

# 74
  • Мнения: 118
Що ли си мисля, че в момента Ламия издържа Кенан, а малкото пари, които изкарва музикантът, са благодарение на Джемил. Не знам кой на кого трябва да благодари. Даже Афифе му го каза в очите, че ако не е била фирмата на Джемил, щеше... Аз пък не виждам и една единствена причина Ламия да благодари на Бога, че е срещнала в живота си Кенан. Ако някой се сеща, да каже.

Синеоч, пътят на познанието е мъчителен. Няма как. Ако получим нещо наготово, не го ценим. Човешка природа, уви.
Е няма да е лошо да се спомене и Нимет, все пак тя оправи всичко Peace, тази фирма е и нейна не само на Джамил  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт