Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-14

  • 68 073
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 832
Аби, бях спряла за малко да пиша , а и да чета защото от време на време си правя профилактика на мислите и спирам да мисля  за раци и за изследвания, обаче  любопитството ми надделява и пак надниквам тук. .................

Знаеш ли, че и аз си го мисля от време на време.

Добро утро, дами!  Hug

И аз си го мисля, че го и правя! Тялото само какзва кога от какво има нужда и аз слушам. Wink

Но и аз съм любопитна и най-вече -

тук има толкова житейски опит, знания и израстване, друг поглед на живота, което трудно намирам дори и в заобикалящите.
Та затова и аз поглеждам.
Пък и завъдих приятели тук, така че....

И понеже наистина сте ми приятели и то най-сърдечни  Heart Eyes Hug  bouquet, както се казва - знаем всичко една за друга, имам новина за вас!

Първо да поздравя ММ за добрия резултат, отличничка!
Сиско и Маргич май имаха вливка тези дни, дано са добре!  Praynig Hug  bouquet

И сега, добрата новина и от мен, нали си се вълнуваме заедно - Дани проходи!!!  Tada
От няколко седмици упорито ходеше, държейки се за някой за една ръка, но от вчера се пуска сам и ходи. Четох, че се води проходило дете това, което измине 5-6 метра без да падне. Е, той ги измина, даже няколко пъти!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А как само се смее, милото, с глас и един такъв доволен, щастлив! А мъжът ми, като ме видя как се разтопих от вълнение, дойде и ме прегърна... Blush

Та от нас ето почерпка за вас с много любов (аз правя абсолютно същата питка, за това избрах тази снимка от нета Wink, лесна и много вкусна става ):

   питка и а напитка Wink

Иии, ето и кафенце (нали много обичам, да дам и на вас  Hug ):

# 301
  • София
  • Мнения: 5 074
 smile3501 smile3501 smile3501
Браво Кана, първото бебе в нашата тема станало мъж  Peace
Това е най-добрата новина, която чувам напоследък!.

# 302
  • Мнения: 289
Добър ден! smile3525

Кана, каква новина!  newsm44 Преди една година му мислехме име на нероден Дани, а вече ходи. Да ти е здрав юнака и мерси за почерката!



А в твоите постове има доста задълбочени знания и мисли, което не може да се подмине.  (почеши сега пак между раменете   Laughing )
Егати областта ми на изява ooooh! . Защо не беше в сферата на икономиката  Thinking. Намерила съм за какво да се фукам със знания , а пък и в интернет всичко си пише.

А къде изчезнаха Мамамария и Без страх? И те се покриха. Компанията нещо оредя.

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 13:02 от Vivir

# 303
  • Мнения: 832
smile3501 smile3501 smile3501
Браво Кана, първото бебе в нашата тема станало мъж  Peace
Това е най-добрата новина, която чувам напоследък!.

 Hug
Помните ли как се появих в темата? С доста голямо коремче и много въпроси. И вие ме приехте, отговорихте и утешихте...Казахте точните думи, в точния момент...Нито за миг не ме оставихте с грешни мисли...

Пфууу, разревах се...До после...Много ви обичам, ама МНОГО!!!

# 304
  • Мнения: 832
Добър ден! smile3525

Кана, каква новина!  newsm44 Преди една година му мислехме име на нероден Дани, а вече ходи. Да ти е здрав юнака и мерси за почерката!


Вярно, че така беше!  Hug И не само име му мислехме, ами и си го износихме и родихме заедно!

# 305
  • Мнения: 832
Сиско, зетко проходи, ставай от леглото, проспа мига!  Hug Hug Hug

# 306
  • София
  • Мнения: 5 074
Добър ден! smile3525

Кана, каква новина!  newsm44 Преди една година му мислехме име на нероден Дани, а вече ходи. Да ти е здрав юнака и мерси за почерката!


Вярно, че така беше!  Hug И не само име му мислехме, ами и си го износихме и родихме заедно!
Сега пък аз се разревах! Не ми се случва често да го правя, да не кажа никога.

# 307
  • Мнения: 289
Какъв кофти повод ни събра, а после на какви хубави събития станахме   съпричастни. Май и аз изпуснах една сълза. Hug То както е тръгнало скоро и абитуриент ще го изпратим, че и оженим. За женитбата почвата е потготвена както се вижда. Laughing

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 13:51 от Vivir

# 308
  • Мнения: 708
Здравейте!
ЕЕЕеее, все хубави новини - добри резултати, проходило бебе! Браво!
Кана, много се радвам! newsm10 newsm51  love001 Да ти е живо и здраво юначето, да радва мама и тати!
И аз да ви се похваля, снощи бях на Пирин - фолк 2009, тая вечер пак - може да ме засечете в директните предавания по телевизията, ееее тези които ме познават, а те не са малко... Heart Eyes хайде няма да изброявам  Laughing
Лек ден на всички!  bouquet

# 309
  • Мнения: 92
Здравейте, момичета!
Исках да ви кажа добро утро, но сутринта нета ми секна и ми затри поста  #2gunfire

Кана - да ти е живо и здраво малкото юначе!  Много, много да те радва!

ММ - много се радвам за резултата ти  Blush

Optimistche - информацията за доц. Валентина Цекова
Преглежда в ИСУЛ-  понеделник и сряда, от 13 ч.
Кабинет 11 - първи етаж.
Телефон 02  9432170
Информацията ми е от юни месец. Аз не можах да се прегледам при нея, защото когато ходих в София, тя беше в чужбина.

# 310
  • Мнения: 972
Сиско, зетко проходи, ставай от леглото, проспа мига!  Hug Hug Hug

Да му е лека стъпката на голямото ни момче!  love001
Днес наистина се чувствам ужасно /Рейките на Папароско не действат!/, но това което е написала Кана ми върна усмивката!  bouquet
Шесто вливане, а започнаха гадориите още първия ден! Вчера преди да ме вливат още започнах да повръщам , и днеска не съм спряла!
Но дано утре е по-добре! Praynig
Успокоявам се с това ,че нямам повече вливания! Grinning

# 311
  • София
  • Мнения: 1 312
 Привет, момичета!  Simple Smile
Благодаря ви и искам всички да имате хубави резултати!!!
На малък Дани,то голям мъж вече....щом е стъпил здраво на краката - много здраве и да поема все в добри посоки!!!!  bouquet

# 312
  • Мнения: 34
Кана,
Да ти е здраво и щастливо момченцето.
Цялото семейство да му се радвате.
 newsm51

Днес наистина се чувствам ужасно /Рейките на Папароско не действат!/, но това което е написала Кана ми върна усмивката!  bouquet
Шесто вливане, а започнаха гадориите още първия ден! Вчера преди да ме вливат още започнах да повръщам , и днеска не съм спряла!
Но дано утре е по-добре! Praynig
Успокоявам се с това ,че нямам повече вливания! Grinning

Сиско,
Съжалявам че се чувстваш ужасно.

За Рейки: Може би трябваше да програмирам само да понесеш добре вливането,
а аз програмирах да има и прочистващ ефект върху страничните действия от вливането.
Вероятно на този прочистващ ефект се дължи и това, което описваш, което пък от своя страна е добре, макар на пръв поглед да изглежда обратно.
Друго - в последния си пост преди вливането беше крайно негативно настроена във връзка с прилагането на Рейки, просто не вярваше, че нещата могат да се случат, което също дава своето отражение.
Нещата стават, когато си вътрешно убедена, че ще станат.

С това, което пиша се опитвам само да анализирам случилото се.

Желая ти бързо възстановяване, много сили и жизненост!

 Simple Smile

# 313
  • София
  • Мнения: 5 074
Папароско, един въпрос искам да задам.
Би ли могъл да въздействаш по метода на Рейки, от разстояние разбира , на моите болежки ?
Хайде да се програмираш и малко да ми помогнеш.
Да ти изложа проблема си - стомаха, но по-клоня към дебелото черво.
Не ми липсва позитивно мислене, не ми липсва воля - но от известно време имам болки.
Може би се досещате момичета, къде клонят мислите ми.
Та, много ми се иска папароско да вземе инициативата в свои ръце, след като е в състояние да въздейства от разстояние.
Искам да кажа, че не съм настроена негативно към метода Рейки.

# 314
  • Мнения: 34
Добре.
Необходимо е да имам трите ти имена и от къде си, ако не - снимка.
Може на лични.

Наблюдавай се, когато се сетиш.

 Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 08:25 от paparosko

Общи условия

Активация на акаунт