Любители на котки - тема 29

  • 37 015
  • 445
  •   1
Отговори
# 30
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Да ви покажа и Мацо. Познайте какво е това до него?  hahaha hahaha hahaha Паве! А за какво служи?  hahaha Навремето за затискане на киселото зеле, а сега срещу късащи килима котки  Mr. Green. Точно на това място отива и дърпа килима и дядо му е сложил там павето. Сега ходи и му се търка на павето  tooth
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
А цензурираните снимки - е, нема такъв смях! Давай още!

# 31
  • Мнения: 259
Здравейте!Не съм писала скоро,но редовно гледам снимките на котачетата ви.Всички са много сладички.Коте ли е -хубаво е.Ето и две снимки от следобедната дрямка на Мич.Сигурно сте го забравили вече,но все пак ето го:




# 32
  • София
  • Мнения: 98
Танче, ама много са хубави и двамата, жалко че са разделени  Sad,Валери как съм пропуснала че си от Търново, можеше да се видим, голяма съм блейка smile3537 smile3538, как 20 котки живеят пред една врата а две не могат да се разберат, за мен е загадка  newsm78, видяхте ли в новините по бтв бирата как помагала за костите на жените, около литър, даже и половина на ден  Joy, как беше пияна жена, весело село  newsm19,  даже и един кон надигаше халба Mr. Green, брей опитвам се цяла вечер да се обадя в Търново че сме се прибрали, няма никой, чак сега се свързах, причината коя била като дошъл техник.....прекъснат кабел от нечии зъби котешки, а е само на един месец котарака ама голям разбойник, как ходеше по улука на покрива  Sick, ще ви го покажа непременно, лека нощ  smile3524
Мари, много избирателно се подслонява Мич, ту на фикус, ту на лаптоп  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 23:11 от margita

# 33
  • Мнения: 2 375
Я да ви копирам един виц от темата в клюкарника, че се сетих за нашата темичка като го прочетох Laughing

Едно семейство имало котарак. Не се прибирал по цели седмици и гонел котките из квартала. Посъветвали мъжа да го кастрира за да миряса котарака. Мъжът го сторил. В квартала взели да го питат как е котарака. Човекът отвърнал , че пак не се спира само,че вече го дава "консултант"

Btw цензурираните снимки също ме разсмяха hahaha Мъро голямо кюфте Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 919
Чукча се опитва да влезе в дискотека с котка под мишница.
- А това животно защо го мъкнеш?
- Казаха, че без мацка не пускат.
 hahaha hahaha hahaha
Програмист се прибира след работа вкъщи. Още от вратата го посреща котката и започва усилено да го лиже по ръката и да мърка. Жена му гледа учудена:
- Кво и става на тая котка? Гледай как те ближе по ръката! !
- Как какво бе, мирише и на мишка...
 hahaha hahaha hahaha
Две котета се срещат и 1-та казва на другата:
-Пробва ли новия лизказ с риба тон,много е вкусен.
-Какво е лизказ?
-Ох извиняваи забравих че твоите са пенсионери.
 hahaha hahaha hahaha
Какво си мисли кучето:
"Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме...Сигурно са богове!"
Какво си мисли котката:
"Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме...Сигурно съм бог!"
 hahaha hahaha hahaha
Котка умира и попада на небето. Пред нея се появява Бог и пита:
- Надявам се тук да се чувстваш добре. Кажи какво да направя за теб?
- Господи, аз цял живот тичах след храната като ненормална, ловях мишки за да преживявам. Много хубаво би било, ако тук не ми се налага да го правя.
- Ясно, - казал Господ и я уредил с меко легло и много храна.
На другия ден на небето попадат шест мишки.
- Надявам се тук да ви е добре. Какво мога да направя за вас? - пита Господ.
- Господи, цял живот бягаме от котките и търсим нещо за ядене. Не искаме повече да бягаме от никого.
- Ясно, - казал Господ и им дал по едни ролери.
Hа следващия ден, Бог среща котката:
- Е, как е, доволна ли си?
- О да! - отвръща котката - Много ми харесва леглото, новите ми играчки и всичко друго. Но това дето закуската идва сама и на колелца е просто възхитително!


# 35
  • София
  • Мнения: 5 734
За питащите как им показваме,че това е новото легло - ами никак. Нашия си има любим кът за спане, слагаме там новата му "къща",той си я подушва хубавичко и после се настанява да спи  Mr. Green

Павето от снимката tania67 ме подсети,че не съм казала, че лимоните подействаха да спре дърпането на матрака. Може това да помогне и при вас и да стане излишно павето Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 13 151
misleto, благодаря за съвета. Лошото е, че миризмите са временна мярка и в момента, в който се отмирише и е там. Той не си точи ноктите, а си изкарва яда на крайчето на килима, ритайки с всички крака. А яда от какво е? От "срещите" под вратата с брат му. Много се ядосва, че не го е докопал. А от към коридора се вижда (като в някой филм на ужасите) да се показва крайче на лапа с мнооого дълги нокти  Mr. Green. Все пак ще опитам и с лимон - може да е по-дълъг ефекта  Mr. Green.

# 37
  • Мнения: 1 540
Ауу, три дена ме няма и вече има нова темичка  Simple Smile Спуках се от смях на последните снимки  Joy

Диди, това първоначално си помислих, че е част от фона  Laughing


Тед Кет, много хубаво си оформила новата темичка със снимките и данните на котьовчетата  Simple Smile

Делфина фон Ю., фотосесията е трепач  Joy  Heart Eyes

tania67, много смешно ми стана, като видях "цензурата" на снимките  Joy Чак се засрамих от себе си, че преди време бях публикувала официално ташките на наш Рижи във темичката  Blush

margita, и ние бяхме в Търново, отидохме на почивка там за 3 дена, много е приятно  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 5 734
misleto, благодаря за съвета. Лошото е, че миризмите са временна мярка и в момента, в който се отмирише и е там. Той не си точи ноктите, а си изкарва яда на крайчето на килима, ритайки с всички крака. А яда от какво е? От "срещите" под вратата с брат му. Много се ядосва, че не го е докопал. А от към коридора се вижда (като в някой филм на ужасите) да се показва крайче на лапа с мнооого дълги нокти  Mr. Green. Все пак ще опитам и с лимон - може да е по-дълъг ефекта  Mr. Green.

В продължение на 2 седмици през ден сменях лимона,после разредих,сега от 1 седмица не съм слагала,и не е идвал да ги точи,даже го видях да обръща внимание на чесалото.Филип ми предлагаше да пръскам с лимонов сок(тия дето ги продават в магазините в шишенца),ако искаш пробвай да слагаш такъв,въпроса е да го отблъсква.

# 39
  • Мнения: 1 919
 newsm78 това с лимоновия сок е много хитро, ще пробвам и аз дано си опазя дивана.
Томасито го ваксинирахме, другата седмица последната ваксина. тестиса не беше слязъл, но доктора го поопипа и установи , че е в канала...хоп, хоп избута го и вече си е на мястото, добре че небеше в коремната кухина. Питах за кастрацията, каза следващата седмица като сложим последната ваксина и е готов и за тази процедура...едрият му вид ппозволявал..така че живот и здраве мисля средата на септември и това да го отхвърлим.
 След 2 дена става на 4 месеца, 2 кила изтеглиха екземпляра  Whistling така, че и ние като  Зара на Близнче отглеждаме едър екземпляр  Whistling размерът на тялото бил като на 6 месечна котка, единствено бебешките зъби го издавали  hahaha
Много се смях на снимките.прекрасни са и на павето много се смях, а цензурата с цветенцето  hahaha разсипах си чак чашата за кафе да се хиля.
Диди хрис   Hug много се зарадвах, че пусна снимки на диванетата.
Хайде лек ден на всички, страхотна ни е темичката, зарежда ме положително.


да питам за лимона как точно го слагате...кората ли или... newsm78 нещо съм го изпуснала това ако сте обяснявали.

# 40
  • София
  • Мнения: 13 151
Чак се засрамих от себе си, че преди време бях публикувала официално ташките на наш Рижи във темичката  Blush

 hahaha hahaha hahaha Пропуснала съм ги ! Било е отдавна  Mr. Green! Жалко!  tooth

Това с лимона ще го пробвам. Иначе сме опитвали с лук, дезодорант и др., но са неприятни и за околните. И бързо се отмирисват. Иначе ефект е имало за 1-2 дни.  Mr. Green

Thomasito, трябва ли токлова да се бърза с кастрацията? На нас ни бяха казали, че се прави при настъпване на полова зрялост  newsm78.

# 41
  • Мнения: 1 919
tania67    ами чакало се, вдигало се нивото на хормоните и след това пак маркирали и били нервни докато спадне нивото, затова се случвало да маркират 1-2 пъти или да се разгонят още 1-2 пъти въпреки кастрацията.
 За нашия случай тестиса е асансьорен...т.е може пак да реши да се намести в канала, котката расте, тестиса също, може да запуши канала, да стане инфекция или някоя друга беля, затова. Доктора каза, че няма проблем засега тестиса е малък. А когато достигне полова зрялост...ще е голям и може да запуши нещо Sick  предпочитам да не рискувам и рано да отхвърлим възможни усложнения.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Здрасти:)
Много хубаво легло има Пинко, да му завиди човек. Със здраве да си го ползва  Grinning
Mari45, къде се загуби, затъжихме се за Мич Hug

# 43
  • Мнения: 1
Ето нашето легло:
http://dani2905.snimka.bg/animals/maks.401412
но ще го сменим с по-подходящо за зимата.
А на следващата снимка е с "мишката", на която трябва да си точи ноктите, но основно се катери по нея и я хапе, а дивана ми /претапициран май месец/ - в окаяно състояние.  Crossing Arms
Ще пробвам вашата идея с лимона, благодаря !   bouquet
Мич е страхотен, Мацо с павето също  Joy, черньовците на Диди-Хрис са невероятно елегантни, както и всички останали гушковци.  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 13 151
valery2002, леглото ви е супер! Хич не ви трябва друго  hahaha. А мишката трябва да му я закачите по-високо, за да я използва. Котките обичат да се протегнат добре и тогава да точат нокти. Така,че или я сложете права на около метър височина или под наклон/може и хоризонтално/ на ниско.

А пък Мъро само гледа намери по-топличко местенце. И в момента е в най-топлата стая. А сутринта се беше излегнал върху единственото слънчево петно в стаята. Освен това последния месец имаше голям "косопад" и се оказа, че са капели само твърдите тъмни косми. Резултатът е, че тъмните шарки почти му ги няма  Mr. Green. За сметка на това в момента козината му е само от фини косъмчета, които стоят като пресирани с преса за коса  hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт