Любители на котки - тема 29

  • 37 017
  • 445
  •   1
Отговори
# 15
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
smile3532 smile3532 smile3532 аз пък мисля "оф защо  ми пръдна на главата"
Joy Joy Joy
По-скоро е "Ей, дъртата, я разкарай тоя телефон и не ми прекъсвай удоволствието!"

margita,повярвай ми, не искаш да живееш тук, освен ако не си над 80 години. Красиво, спокойно и...скучно. Плюс това социализЪмът изобще не си е тръгвал оттук.

Мач мач на всички топки

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 16:45 от Делфина фон Ю.

# 16
  • Мнения: 239
Айде и аз да се запиша в новата тема!
Делфина ма големи сладури са тез двамата... даже малко ти завиждам че са две...да ги намачкаш едно хубаво от мен.
margita с теб ходим при един и същи ветеринар Simple Smile... аз съм много доволна от него... и кучето и котката го посещават - Сода не е толкова възторжена от посещенията там, но нали ние решаваме...

# 17
  • Мнения: 1 919
.

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 17:59 от Thomasito

# 18
  • София
  • Мнения: 98
Делфина, не мисля така, от къде си е тръгнал  Peace ganbg няма да забравя първият урок, който даде на дъщеря ми, а той беше, ти си взела да гледаш животно, това е голяма отговорност Peace, а тя гледаше така  Shocked, hahaha
Мери е повръщала, май наистиа е много привързана към нас и ги прави тези изпълнения като ни няма ooooh!

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 17:46 от margita

# 19
  • Мнения: 4 116
Днес ми е ден за стари снимки Simple Smile
Та попандах на една на Бени , и преди малко му направих снимка на същото място, за сравнение  Laughing

 

# 20
  • София
  • Мнения: 13 151
Ted_cat , добре го гледаш! Каква хубава гушка е направил!  Mr. Green

Маргита, не срещна ли някой от моите фотомодели? Подвизават се на площадчето с паметника на Емилиян Станев до дюкянчетата със занаятите. И ние много харесваме Търново и при всяка възможност го посещаваме  Grinning.

И две снимки на спящ Мъро без неприлични гледки  Mr. Green:





Стола си е лично негов и служи за спане, игра и точене на нокти Grinning. Сложих и една снимка от същата серия на предишната страница.

# 21
  • Мнения: 4 116
Хехехе, цензурирани снимки  hahaha
Ама и вие добре го гледате Мъро, кво е кюфте само...  и какъв тежък живот води горкия  Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Здрасти:)
Тъкмо се прибираме от Шумен и седнах да поразгледам, направо паднах от смях с вашите фотосесии - Сикозу и Уискас, Сода, Мъро, Алфи, Нико, Бени и компания smile3532 smile3532 smile3532
Няма такава готина тема hahaha
С Кетя ще се разпишем по-късно

# 23
  • София
  • Мнения: 98
Месечинка, да...няма такава готина тема  Hug Hug :hug
Танче, много фотомодели, ама няма фото, мъжа ми си забрави  Практиката smile3516

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 19:48 от margita

# 24
  • София
  • Мнения: 5 734
Леле колко сте напреднали,докато ви изчета.
Добре дошли на новите попълнения.
Снимките на всички са страхотни Crazy

Ние имаме ново легло,Пинко успешно се сдоби с него след настояване на Филип ,да го купим. От началото невярвах,че сериозно ми говори да му купим "легло". Ето ни в него

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 20:03 от misleto

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!
Теди, чудесна темичка, не видях Макс,  Cry но нищо ... следващия път.
Делфина, страхотни пози на тези сладки мързеливци!  Hug
Таня67, Мъро е огромен и  излъчва такова спокойствие .
Томасито и  Зари стават все по-хубави. Близначе, предишната ми котка беше с характер, не харесваше кого да е и си показваше недвусмислено отношението, може и Зари затова хапе и да се хвърля, защото не приема хората на своя територия. Все пак нали знаеш, че тя е "стопанката" на дома  hahaha
Гушки на Алф, Кетя, Пинко да му е честито новото легло. И аз обмислям такава покупка, но не мога да реша къде да го сложа, че всички подходящи ъгли май са заети, но до наесен ще измисля.
Маргита, и аз мисля, че е невероятно да се живее в Търново, но аз другаде и не съм живяла, освен 5 години като студентка във Варна.  Hug
Миг незабравим, честити котки на броя, напълно заслужено, разкошни са!   bouquet

# 26
  • Мнения: 6 417
А спят ли домашните ви любимци в тези легълца и как им обяснявате, че са специално за тях?

# 27
  • Мнения: 3 622
Здравейте момичета  Hug
Страхонти снимки сте показали  Peace
След двуседмично осъствие се завърнахме. Шара беше при майка ми, двете са се гледали. Вече чакаме разгонване за да я водим при Сисьо и дано посещението ни този път има резултат  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 13 151
Да ви покажа и Мацо. Познайте какво е това до него?  hahaha hahaha hahaha Паве! А за какво служи?  hahaha Навремето за затискане на киселото зеле, а сега срещу късащи килима котки  Mr. Green. Точно на това място отива и дърпа килима и дядо му е сложил там павето. Сега ходи и му се търка на павето  tooth

# 29
  • Мнения: 4 116
valery2002 , поправих се  Peace
Много съм разсеяна и хич не съм за тая работа аз, ама на....
Танче, какво хубаво паве си има Мацо.... стилизирано паве, както казва магарето от Шрек  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт