Любители на котки - тема 29

  • 37 019
  • 445
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 116
Lady-B, и аз съжалявам много за загубата на писаната. Но това е живота навън -  изпълнен с много рискове. Хубаво е, че има добри хора като вас, които да се грижат за децата й. Дано им намерите  стопани. Пусни снимки,  може да си хареса някой котенце. Ако си пуснала, сори, от офиса не виждам някой сайтове.
Таня, тез черно- белите са страхотни! нали са ми слабост....  Heart Eyes а за бяла топка на опашката полудявам!
А на Нико каската я сложи Мони, застоя се на главата му точно 1-2 секунди, колкото да щракна  Laughing
Сега пак една от нашите историйки.
Снощи... прибра се мъжа изморен, легна да си почине и хоп - бум - тряс - Светлин скочи със замах върху баща си - право върху топките... ох, аз, освирепял поглед, пълен с болка..
След 5 минути... гушкам аз Нико, той се изскубва и газ, през мъжа ми на отскоци! Пак през топките. И то с тези малки лапички, но пък тежко туловище...
Няма да описвам виковете  и превиването .... но пък от днес е в командировка милото, та ще си почине от тормоза вкъщи  Mr. Green
Ама пък и той не се научи да си пази топките, ейй.... хем често му се случват такива неща.  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 09:30 от Ted_cat

# 436
  • София
  • Мнения: 98
Ама тези гръцки котки имат и гръцки физиономии  hahaha, Теди наистина твоите са много търпеливи и винаги изглеждат спокойни и миролюбиви, Кетя също, стои си с чаша на коремчето Joy, при нас няма такова нещо, ако я закачаш гледа лошо, а ако нещо и досаждам, дори и с ръкавицата за косми, бяга, че и посяга, иначе сутрин само е гальовна, идва, бута ме и ближе по лицето, ръцете и даже по краката, но пак си мисля че причината е да стана да я нахряня  Mr. Green
Lady-B, много лошо че мамата им я няма, хубаво е че вече са по големички, а и вие ги гледате, няма да забравя преди няколко години като намерихме няколко малки кученца пред къщата в контейнера за боклук  #Cussing out

# 437
  • София
  • Мнения: 1 634
Благодаря Ви момичета!  Hug
Маца беше невероятна майка,.. и много красива! Cry
 Ако намеря подходяща снимка , ще Ви я покажа

Да, искам да Ви кажа, че сме решили - ако не се намерят свестни хора - ще ги храним ние, ще спят в мазето - прозорец няма, така че "входа" е отворен. Няма да са на улицата , ще имат и храна,..
Но друго си е в топла къща с любящи стопани,..

Месечинка виторога , прочетох темата в dog.bg- хубави съвети дават хората,..
 Надявам се да се обадят подходящи стопани

Момичета, наистина имате страхотни котки!       bouquet

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 14:02 от Lady-B

# 438
  • Мнения: 136
  Здравей  Ladi-B !
 Съжалявам , че закъснях да те приветствам веднага , но

 Добре дошла , тук , където и аз съм нова , но виждам , че любовта ни към тези прекрасни същества котетата е от много отдавна .
Надявам се   да можем да си помагаме взаимно с добри съвети и заедно да можем да се радваме на добруването на нашите писанчета . Дано да се появят добри кандидат - стопани за тези красиви , умни  и  добри  душички !

# 439
  • Мнения: 154
  Ето го и нашето котараче(това което намерихме):   http://www.picvalley.net/u/2862/1800823987200129763812523355686J … Dg18YkmXJVcaJ.JPG http://www.picvalley.net/u/2566/110138384451630973912523356066Jk … bs55bFwQVRvnj.JPG http://www.picvalley.net/u/1791/164997155520756493151252335478pE … U1EgLqJ41hd2i.JPG.Накрая се наканих да ви го покажа.Много е непослушно,вече се оправи от разтройството и се чуди каква бела да направи.Даже пътува с нас до село,там много му хареса.

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 18:12 от gerche

# 440
  • Мнения: 3 050
Алф е много добре
излегнал се на топлото одеало
 Heart Eyes Heart Eyes


герче, мн. е сладичко котето-страхотно сладурче  Heart Eyes  Hug

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 20:12 от ~ Касиопея ~

# 441
  • Мнения: 2 069
Здравейте
Имам един въпрос и много се надявам да ми отговорите  Praynig
Намерих 2 котета които в момента храня само с мляко. Имам женска котка даже две, които живеят на двора и се чудя дали мога да ги накарам да си мислят че котетата са техни.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 25 242
gerche,
направо разтапящо сладко писанче Heart Eyes Много обичам рижлетата, а това е направо разкошно мъниче Hug
~ Касиопея ~,
Обърна ми се сърцето като прочетох първото ти изречение, викам си какво е станало с Алф ooooh! Пък той милия каква поза заел Joy
Кalaka,
ако котките нямат малки в момента ми се струва почти невероятно да се излъжат, че котенцата са техни Confused Май ще се наложи ти да си им мама. Колко са големи?

# 443
  • Мнения: 197
Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета, но не се обаждам, тъй като в момента нямам коте, макар много да ги обичам, смятам, че това е голяма отговорност и момента, поне за мен, не е подходящ, тъй като вкъщи по цял ден няма никого, а и децата ми са още малки, пък и живеем в малък апартамент с тенденция да се местим надалеч...
Но един приятел от София подарява едно момиченце и три момченца на възраст месец и половина, с изградени хигиенни навици, големи сладурковци, майката е неговата котана, а бащата - местния огромен Рижко...
Ако някой прояви интерес може да пише на ЛС да му пратя снимки. Котенцата се намират в София.
 Peace

# 444
  • Мнения: 3 050
месечинке извинявай  Hug  Hug
ето ти реванш

# 445
  • Мнения: 4 116
Хайде на НОВАТА ТЕМА   -    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=426759.new#new

Общи условия

Активация на акаунт