МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 23, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 23 795
  • 448
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 487
ZORI за кое искаш?По горе съм писала за Мелодия на сърцето  Peace

# 436
  • Мнения: 31 226
Монда, благодаря ти за книгата.  bouquet

# 437
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Аз не разбрах много ,ама дали Ламия купи цигуката и му я върна... Thinking
тя я е купила кои друг и в дневника си писа за нея тя трябва да е утре ще разберем със сигурност

# 438
  • Мнения: 0
За серията с Нимет и Джамил. Да кажа,яе гледах всички серии на 60 епизод но в седма част Нимет си тръгва след като с Джемил...а преди това няма това което ми даде.Незнам аз ли съм малумна.Не пиша с бяло защото незнам как става. Embarassed Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 13 512
BBНе знам в коя серия е , но съм я гледала. Точно сцените, които някой е пуснал. Като си тръгва, Гюлай  и майка и я срещат на стълбите- тя плачеща, те ехидно усмихнати

# 440
  • Мнения: 4
За серията с Нимет и Джамил. Да кажа,яе гледах всички серии на 60 епизод но в седма част Нимет си тръгва след като с Джемил...а преди това няма това което ми даде.Незнам аз ли съм малумна.Не пиша с бяло защото незнам как става. Embarassed Rolling Eyes

ББ: Това, което ти пуснах е само част. Това беше качено в ю-тюб и аз за по-бързо него ти пуснах. Сега като се замисля ако си гледала серията в ю-тюб май наистина я нямаше тази сцена, а само като си тръгваше от стаята му. Не си малоумна - споко.   Wink Опитай с www.dizisitesi.net мисля, че там имаше пълен 60 еп. .  Peace

# 441
  • Мнения: 527
Моичета, днес кой епизод беше и има ли го вече качен някъде? Благодаря много

# 442
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Моичета, днес кой епизод беше и има ли го вече качен някъде? Благодаря много
54

# 443
  • Мнения: 1 640

Думите на Маджиде за Джамил и Кенан нещо не рисуват хубав образ на Джамил, в полза на Кенан са - що така ? Нали тя е отгледала Джемил.

Маджиде също ми хареса много в тая серия - два пъти много верни думи каза.


Права си, Маджиде си каза истината- Джемил е бил лошо дете, беше и лош мъж, като цяло лош герой, който в следствие на любовта си към Ламия се променя, както се вижда. Но тази истина, че Джемилчо още от малък е "крадял" любовта на другите за себе си, се отнася и до сега. Имам чувството, че той не толкова много е обичал Лейла или Ламия, просто е искал да бъде с тях, напук на братовчед си. Това негово качество ме дразни още от самото начало на филма и именно поради тази причина не симпатизирам на това леке Джемил. Кенан може и да е слабохарактерен, за което трябва да благодарим на вуйчо му и братовчед му, които все са му натяквали, че е беден и син на крадец, НО Джемил е бездушно същество- непознаващо любовта. Не му прави чест да злорадства за нещастието на цигуларя, та Кенан досега не съм го видяла да постъпва по този начин спрямо синчето на пашата.

Браво на Ламия- хареса ми, че това момиче придобива увереност, смелост, дори започва да разсъждава и постъпва по- умно от преди. Допадна ми, че заведе Мелек при баща си в труден за него момент, харесва ми и че се опълчи на пашата. Ама и Саип си намери снаха  Mr. Green Към Лейла се държеше по- господарски, докато на Ламия не смее много да заповядва.  Mr. Green
Абсолютно вярно.Въпреки суперлативите в тази тема ,въпреки остроумието му,въпреки проблясъците на малка човещина Джамил си е един неудовлетворен човечец-"крадец"на чуждо щастие.Подобен етикет лепнах и на Джавидан,общото между тях е доста:
имат пари,успели бащи,родени са със златна лъжичка в устата,много са получили наготово,но най-важното-любов и деца,нямат ,затова посягат на чуждото.Мисля,че и двамата си живеят с убеждението,че всичко хубаво в тоя живот им се полага и ако не го получат,се озлобяват,викат ,тръшкат и не приемат загубата.Такива хора наричам консуматори-потребители/в най-широкия смисъл на думите/,те искат да изконсумират-потребят всичко,което си пожелаят. Tired

# 444
# 445
  • Мнения: 267
Гледам няма желаещи,а и не сте писали много
НOВA TEMA

# 446
  • Мнения: 42
Какво се оказа Кенанчо спонсорирал Джавидан, а тука се разправяше че е обратно, че той бил с нея заради пари.На тоя Намък не му дойде и на него акъла да я остай тая Джавидан и че тя се го използва  ooooh!
Да това само мина като реплика-4ак не можах да разбера-верно ли е това?и ако той е финасирал фирмата, защо тя сега не му помогне с дълговете? МАкар 4е не ми зву4и реалисти4но той да е финансирал стоманения крал и неговата щерка?!?! какво ще кажете?

# 447
  • Мнения: 0
искам да разбера дали някой знае къде мога да намеря 60 епизод на мелодията на сърцето?моля ви ако знаете,кажете! Praynig

# 448
  • Мнения: 183
Диди, стигнали сме до 25 тема но все пак ето линк http://www.dizisitesi.net/diziizle/dudaktan-kalbe-60-bolum-2537.html

Общи условия

Активация на акаунт