МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 23, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 23 804
  • 448
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4
...се до Ламия уж нямаше да настоява за любовта и а не се отлепя от нея  Sick

Ами като в природните закони - мъжкаря на прайда "припикава" територията си  Laughing
ама той неспря да я "припикава" Sick
Ако спре да го прави, равновесието в природата ще се наруши. А и това е неговата роля - да пази своето.  Peace

# 406
  • Мнения: 106
йес йес йес! за такова унижение на тенекето бленувах.
настръхнах направо

# 407
  • Мнения: 2 487
Някой иска ли да му кажа ББ?Имам информация за съжеление малка, но интересна Peace

За Перла и Сълзи над Босфора също  Peace

# 408
  • Мнения: 56
Браво,браво и на Ламя и на Нимет,направо нямам думи от кеф

# 409
  • Мнения: 106
Някой иска ли да му кажа ББ?Имам информация за съжеление малка, но интересна Peace

За Перла и Сълзи над Босфора също  Peace

давай! особено за този филм. другите по-не ме интересуват

# 410
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 464
 HugЕее къзлар! Аферим на ястреба Нимет и на Ламия! Ей туй отмъщение чаках!!! Grinning

# 411
  • Мнения: 1 640
cheers за падението на дамаджан. боклук, пак злобно се нахвърли към ламия. да дойде при мен да й обясня популярно как се е докарала до тук.
хахаха. вещица на метла. нимет днес ми е фаворитка във филма
Аха,само дето аз я харесвах през цялото време Нимет,въпреки някои издънки нейни,в крайна сметка добре се получи.Трябва да сме тройно доволни:Нимет дръпна черджето из под краката на Джава и й го заяви в лицето;второ- Ламия добре настани Джава,трето- Кен почна да си дава сметка за важните неща и за себе си. Praynig
Отивам да гледам...

# 412
  • Мнения: 2 487
ББ - Ламия ще приеме предложението и ще се снима   и взима на Кенан цигулката а той мисли че е Джавидан

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 17:16 от praskofka

# 413
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Все се чудя на турците що им е такава ракията на цвят, а не прозрачна като нашата.  newsm78
ББ: сега Ламия ще се снима в рекламата, ще вземе парите и с тях ще откупи цигулката на Кенан на търга и ще му я върне, нали?

 Познах, познааах  newsm44
 Днес се смях със глас, когато Ламия постави Джавидан на мястото й, накефи ме и пашата как мазничко й се нахили насреща  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

# 414
  • Мнения: 106
 Все се чудя на турците що им е такава ракията на цвят, а не прозрачна като нашата.  newsm78
ББ: сега Ламия ще се снима в рекламата, ще вземе парите и с тях ще откупи цигулката на Кенан на търга и ще му я върне, нали?

 Познах, познааах  newsm44

и аз това си помислих. браво на ламия.
серията днес ми е любима Heart Eyes
толкова удовлетворение изпитах днес

# 415
  • Мнения: 122
и на мен днешната серия адски ми хареса
а за нимет  newsm74
така да ме изкефи  bowuu

а относно това че кенан издържал холдинга на джава  newsm78 аз ли нещо не съм в час или в първите серии
продуцента или там какъвто беше на кенан ( после го махнаха от сериала .... не се сещам името му ) не подтикваше ли той кенан да флиртува с джава за да стане холдинга спонсор на новия му албум  newsm78 .... нещо не ми се връзва тук

а и да не забравя да кажа ламия най накрая и тя да ми хареса  Peace

# 416
  • Мнения: 2 487
Първоначална Кенан мисли че някой таен почитател е направил това но после решава че зад всичко тои Джавидан.Той не подозира за рекламата с Ламия.Кенан отива при Джавидан да и благодари и разбира грешката си.Кенан се премества с Афифе в нова малка къщичка която му напомня за миналато преминало в мизерия.Джавидан стига до емоционален срив.Тя иска да се хвърли от прозореца на офиса си под влиянието на алкохола и депресията.Намък я спасява.Настаняват Джадидан в клиниката в която е Макбуле.Нимет започва да съблазнява Джемил Ламия вижда но не прави нищо.Кенан отива да види Мелек за първия й рожден ден.Афифе разбира от Маджиде че Ламия е купила цигулката.Кенан изсвирва специална песен поздрав за дъщеря и и след това и подарява цигулката!
Съжелявам че е малко и че не слагам препинателни знаци!Това само знам! Embarassed

# 417
  • Мнения: 529
А з нещо не разбрах. Защо казвате ,че цигулката на Кенан е поддържала холдинга?
"Ако Джавидан е принцеса,Ламия е кралица "  това много ми хареса.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 17:36 от Хенриета-Анна

# 418
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ашколсун Ламия, Машала Нимет!

# 419
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 Днешната серия много ми хареса. Нимет много добре направи, аз още от началото си я харесвам.А Ламия само как натри носа на Джавидан чак извиках от радост. Много добре го каза Пашата - "Ако Джавидан е принцеса,Ламия е кралица "  Joy

Общи условия

Активация на акаунт