МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 23, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 23 792
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 275
Анубис, честит да е денят и на твоето момиченце. Аз й желая освен здраве, да е много обичана и обгрижвана.

# 16
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
благодаря на всички за пожеланията   bouquet

Гери,да ти е жив и здрав малкия сладур  Hug

# 17
  • Мнения: 1 640
Страхотно усещане предават актьорите.Невероятна любов от всеки ъгъл ни се предава и по различен начин.
Колкото до Кенан /по-скоро Бурак/ - много е готин такъв леко брадясъл и с тази прическа  Heart Eyes
Dobre kazano Simple Smile,предава и моето впечатление.
Серията бе драматична и ключова,сега зависи от Ламия да си изиграе правилно картите. Застанала е пред трудно решение:да скочи в дълбокото и неизвестното с Кенан или да бъде благодарна и признателна,т.е.-да завърши  започнатото,а именно,брака с нелюбимия Джамил.Сега е моментът за важното решение,но като знам колко често нелогично постъпва  Ламия,едва ли ще стане това,което искам. ooooh! Но от доста серии насам Кенан бе забравил да покаже човешкото си сърце,сега си спомни началото и си спомни кой е,къде е и кои са му приоритетите-поне се надявам наистина да се опомни този човек. Praynig
И неслучайно опомнянето му дойде след като Джава напусна живота му/то живеейки с нея и аз бих луднала/.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Гери,Анубис,Честити Ви рожденници!
Да са живи и здрави и много да Ви радват!

# 19
  • Мнения: 332
Геро, да ти е жив и здрав рожденника!
Анубис, да ти е жива и здрава принцеската!
Да ви радват, да ги обичате и да им се радвате!

# 20
  • София
  • Мнения: 338
май след тая серия ще се удавим в собствените си сълзи. като че ли беше най-тежката до момента. направо след 17:30 поне 1 час ходя като в несвяст. не гледам почти сериали, но този филм ме разтърси из основи

И аз така, скъсах се от рев накрая, после спрях телевизора и още половин час Sob Sob SobДобре, че няма никой в къщи да ме види, че ще ме изпратят и мен при Макбуле  Embarassed
Много ми е мъчно за Кенан и много ме е яд на Ламия  #2gunfire
Гордостта, тя им пречи да бъдат щастливи. Кенан преглътна за малко своята гордост и каза на Ламия, че я обича пред всички, без да се интересува че ще изглежда слаб в техните очи, без да се интересува какво ще каже Джавидан.. А Ламия се възползва от искреността му, за да го нарани и унижи още повече! Добре, той не умее да изразява чувствата си с думи, прави го с музиката си, но Ламия като умее, защо веднъж не го направи а само пише дневник след дневник?  Защо още продължава да го наказва за думите му, че тя е само едно лятно увлечение? Не можа ли да ги забрави, не можа ли да му прости? Преди поне беше загрижена за кариерата му, а сега вече нищо не я трогва..
Джамил пък както винаги се кефи на чуждото нещастие и си крои тънките сметчици, почна да притиска Ламия и да и държи сметка къде ходи, още преди да са подписали. Но тя сама си е виновна като влиза от един затвор в друг и то по собствено желание, само за да нарани Кенан  Sad

# 21
# 22
  • Мнения: 117
На рожденичетата много здраве и късмет. Любовта и нежността, с които сега са заобиколени да не ги напускат до края на живота им.   bigdance2

И на мен ми стана мъчно за Кенан. Докато живееше в някаква илюзия се държеше горе-долу, но сега просто рухна. Потвърди максимата, че каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи.

Мишенце, сега тя ще каже да на Джемил и ще се оженят. След няколко серии Ламия ще напусне Джемил и ще отиде да живее с Кенан, но тогава ще разбере заблудата в която е живяла. Той ще направи няколко издънки, тя няма да е щастлива с него и ще го напусне.
Buba_bs, много ти благодаря Hug Hug Hug  bouquet
Анубис, да ти е жива и здрава рожденничката. Много щастие и безгрижни игри.  party002 Gift

# 23
  • Мнения: 332
Бланка, кажи нещо, да ми се разкара буцата.

# 24
  • Мнения: 738
Все ще питам и се чудя има ли вариант да се изготви писмо до някоя издателска къща с молба (подписка ) за публикуване и на други творби на Решат Нури. Много ме е яд, че не мога да прочета книгата- Чучулигата ми е една от любимите.
Бях решила да не пиша в темата, но мога да взема отношение по горния въпрос. Работя в издателство и ти казвам, че скоро няма шанс да се издаде книгата. Просто не е рентабилно от финансова гледна точка. Трудно могат да се върнат вложените пари, а за печалба просто няма смисъл да се говори. Ситуацията с прословутата криза удари бранша и подобни книги не са приоритет.
Подписката няма да реши проблема. Решението за пускане на дадена книга е най-вече обвързана с печалбите. А при сравнително неизвестен автор като този е много рисковано. Все пак филмът си е филм, а, за съжаление, целевата група на сериалите рядко съвпада с тази на класическите романи.

И аз да честитя на празнуващите - пожелавам им много безгрижни и слънчеви дни.

# 25
  • Мнения: 13
май след тая серия ще се удавим в собствените си сълзи. като че ли беше най-тежката до момента. направо след 17:30 поне 1 час ходя като в несвяст. не гледам почти сериали, но този филм ме разтърси из основи

И аз така, скъсах се от рев накрая, после спрях телевизора и още половин час Sob Sob SobДобре, че няма никой в къщи да ме види, че ще ме изпратят и мен при Макбуле  Embarassed
Много ми е мъчно за Кенан и много ме е яд на Ламия  #2gunfire
Гордостта, тя им пречи да бъдат щастливи. Кенан преглътна за малко своята гордост и каза на Ламия, че я обича пред всички, без да се интересува че ще изглежда слаб в техните очи, без да се интересува какво ще каже Джавидан.. А Ламия се възползва от искреността му, за да го нарани и унижи още повече! Добре, той не умее да изразява чувствата си с думи, прави го с музиката си, но Ламия като умее, защо веднъж не го направи а само пише дневник след дневник?  Защо още продължава да го наказва за думите му, че тя е само едно лятно увлечение? Не можа ли да ги забрави, не можа ли да му прости? Преди поне беше загрижена за кариерата му, а сега вече нищо не я трогва..
Ами и аз да съм и мен след толкова обиди нищо от негова страна няма да ме трогва, особено пък набързо казаните "Обичам те", след многжеството унижения които й причини, каква ли не я изкара да не говорим, че веднъж не помисли за нея като жена, а само като майка на детето му и след всичко това тя как да му повярва.Не знам това си е мое мнение и аз се поставям на нейно място и тя просто прояви повече достойнство, за което евала/не бяга вече като сърна/.Кенан е от типа импулсивни мъже първо се нахвърлят, нанесат пораженията пък после му мислят и се чудят как да оправят положението....Еми не става, след тежки думи колкото и силно да обичаш остава една буца

Герадост и Анубис да са ви живи и здрави рожденниците, много да ви радват и да растат весели и много щастливи  Tada

Бланка ако откриеш песента ще се радвам да я споделиш с нас   bouquet

# 26
  • Мнения: 147
Анубис, Герадост - честити ви рожденици!
От здраве, щастие и късмет да не се отърват!!! Hug

# 27
  • into the blue
  • Мнения: 771
                  Честит празник,Герадост и Анубис!
        С пожелания за здраве и безгрижно детство!



# 28
  • София
  • Мнения: 15 471
Я да питам сестра му на Кенан от какво живее? Нали се разведе?Кой я издържа? Нещо много важност си придава?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 691
е Кенан я издържа-нали му е мениджер или нещо подобно. След като напусна неговия приятел в началото той я назначи-помниш ли?

Общи условия

Активация на акаунт