МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 23, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 23 797
  • 448
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
Аз пък Джамил не го харесвам Rolling Eyes Надявах се да се съберат с Кенан накрая, ама .....

# 46
  • Мнения: 275
Че Хакъ актьор ли е изобще  Simple Smile Леко се усъмнявам.

# 47
  • Мнения: 13 512
Че Хакъ актьор ли е изобще  Simple Smile Леко се усъмнявам.


Ami  igrал е в 10-на филма.
"Dudaktan kalbe" .... Huseyin Kenan Gün
# "Kaybolan yillar" (2006) TV series .... Ali
# "Gurbet kadini" (2003) TV series .... Murat
# "Kirik ayna" (2002) TV mini-series .... Simar
# "Günah" (2001) TV mini-series
"Zehirli çiçek" (2000) TV series
# Semum (2008) .... Volkan
# O kadin (2007) .... Bulent
# Dünyayi Kurtaran Adam'in oglu (2006) .... Gokmen

# 48
  • Мнения: 13
Че Хакъ актьор ли е изобще  Simple Smile Леко се усъмнявам.



По-скоро манекен Simple Smile
Момичета, един въпрос към тези, дето са гледали в аванс: ББ Кога, долу-горе в коя серия и как Ламия ще стане актриса?

# 49
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Че Хакъ актьор ли е изобще  Simple Smile Леко се усъмнявам.


Ами доколкото разбрах е някакъв модел, манекен демек  Mr. Green ... бил преди де.

# 50
  • Мнения: 1 064
Че Хакъ актьор ли е изобще  Simple Smile Леко се усъмнявам.

Не е, права си. Избрали са го заради визията. Обаче на мен и тя не ми въздейства (хайде, сега аз ще ям шопска салата  Wink Laughing) Ама, честно - с тези черни зъби и обрасло лице ми стои нечитоплътен. Афифето - също. Не знам защо.

# 51
  • Мнения: 13 512
Че Хакъ актьор ли е изобще  Simple Smile Леко се усъмнявам.



По-скоро манекен Simple Smile
Момичета, един въпрос към тези, дето са гледали в аванс: ББ Кога, долу-горе в коя серия и как Ламия ще стане актриса?
BBв една от следващите ще и се обади Масут, за да се снима в реклама. А след около 5-6 още, ще започне да се снима и във филм

# 52
  • Мнения: 163
Здравейте къде мога да гледам серии напред ?благодаря ви предварително

# 53
  • Мнения: 275
е дано в някой от другите 9 филма да се раздава повечко.

иначе си е хубавец, няма спор.

# 54
  • Мнения: 13 512
Ami в "Дъждовно време" е много слаба играта му. Филмът го прави другия актьор и самия сюжет.

Играе в университета баскетбол (1,90м. висок); 10 години - на модния подиум като модел- има 10 направени рекламни филма. През 1994 г. - бест модел - мъж в Турция. Оттогава е любовта му с най-добрата жена-модел от конкурса - Сема Шимшек, с която се жени през 2001 г. През 1995 г. и двамата продължават в международни конкурси - Бурак печели конкурс в Австралия за най-добър фотомодел, а Сема е 4 -та в световния конкурс за красота. Следва 2-ро място в Топ Медитеране- Тунис, а до 2003 г. работи с най-добрите стилисти от Италия, Франция, Авсрия, Германия и Швейцария. Зрителите го харесват, осбено във филмите "Kaybolan yillar" - Дъждовно време (2006) - в момента с голям интерес върви по арабските канали; "Dudaktan kalbe" ( 2007- 2009) и O kadin (2007) - играе с Тарду Флордун.

# 55
  • Мнения: 1 064
ББ След сватбата ще й се обади Месут. Предлага й да снима реклама. Тя отказва, но после Джемил я убеждава да работи, да се развива. Не знам какво й казва, но тя прави заключение от рода - Аз съм Пашазааде ... и приема. Дават й чек за 350 000 турски лири - не знам дали е много. И с парите Ламия купува цигулка на вече разорения Кенан. Когато разбира, Кенан я подарява на дъщеря си за 1 рожден ден. Май това разкритие поставя началото на разрива с Джемил. До към 60 серия още не е станала актриса, не знам кога ще е.

# 56
  • Мнения: 1 064
Здравейте къде мога да гледам серии напред ?благодаря ви предварително

http://www.dizisitesi.net/diziizle/cat/51/dudaktan-kalbe/p1.htm

# 57
  • Мнения: 13 512
350 000 liri sa okolo 280 000 долара

# 58
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
350 000 liri sa okolo 280 000 долара
Сериозна сума!


 Насладете им се!  Mr. Green

 

# 59
  • Мнения: 13 512
A Джавидан предложи на Ламия половин милион лири за  Мелек

Общи условия

Активация на акаунт