подсъзнанието може всичко 13

  • 77 244
  • 456
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug Hug Hug Прекрасен ден е днес  bouquet

Момичета,и аз си мисля че са знаци.Определено са знаци,да съм по-внимателна.Колко странни желания има човек нали,да стана по-добър шофьор Laughing..Взех книжка преди 11год и не съм карала.сега ми се наложи и трябваше да купим кола и веднага,да се кача да карам.Няма да ви кажа,колко ми беше трудно,че и дете возя.Във Варна движението е ужасно Crazy.Справям се завидно добре де,но това си го възложих като цел,и вижте сега.наистина това са знаци да внимавам Peace Peace Peace.Мда

ray,и аз се чудя как да ги различавам. newsm78
Винце,още като се прибрахме вкъщи с малкия,след случката с чувала,полицаите,пороя и накрая пияният човек/всичко беше в един ден/,си помислих че не са случайни.оттогва все това си мисля Peace
Относно Ангелите,въобще не съм наясно,все не ми остава време да прочета Ангелската терапия.Само знам оттук оттам,каквото сте писали откакто съм в темата Peace
darena,пожелавам ти много щастие и усмивки  bouquet  bouquet  bouquet

И на всички вас мили дами  bouquet  bouquet  bouquet и успех с писането тези дни.Да си нажелаете много желанки/както им казвам аз/ Wink

# 271
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Денят е прекрасен, наистина!  Hug

Знаците са лични и всеки човек сам ги приема за такива и постъпва според интуицията си.

За случките с колата - с всяка една от тях ти си се справила, придобила си опит, реагирала си адекватно. Това е частица от пътя към подобряване на шофьорските ти умения. Особено, ако искаш да стане бързо, мисля, че ще имаш доста такива преживявания. Но те само те правят по-силна и по-добър шофьор. Може да потърсиш към фирмите, организиращи шофьорски курсове - вземи няколко часа кормуване. Обиколете с инструктора обичайните ти маршрути.  Hug

Жилището на родителите ми е пълно с кристали, но само събират прах. Халкопирит, пирит, галенит, кварц в различни цветове ... и всичко това е събирано най-вече от местата, в които е работил баща ми. Аметист, ахат, гранат - за мен не са просто думи, а скъпи спомени от детството ми! Чрез вас ги видях по нов начин, благодаря ви!  Hug

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 10:44 от jd

# 272
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Понеже не си спомням вече какво си пожелах преди месец, за списъка с 25те желания говоря, може ли да го отворя и да видя какво и докъде е стигнал и да си направя нов?

Дори незнам дали нещо ми се е сбъднало.... Сигурно ще ми се дивите, но желанията ми бяха изсмукани от пръстите. Аз имам едно желание, което обаче не присъства там, защото както казах по-рано то е свързано и със друг човек... А нали неможе.... Cry

# 273
# 274
  • Мнения: 2 483
Току що си ги написах тези 25 желания, ама повечето от тях са абстрактни, не материални.
Доста по силна се чувствам - произтичат едно от друго, сякаш са на верижка.
Успех на всички ни!  bouquet

# 275
  • Мнения: 37
  bouquet
Аз също написах моите!!!
Благодаря за невероятната идея и прекрасния Форум!!! Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 10 698
Здравейте и от мен   bouquet

ray, точно се сещам кое е това магазинче  Wink
Всеки път като минавам по "Мадрид" го гледам и все си казвам, че трябва да го посетя  Laughing Е, вече със сигурност това ще стане  Hug

И аз съм "шофьорка" от 11 години. Сложих кавички, защото само имам книжка от толкова време, но не шофирам Confused
Това е единственото за сега нещо в живота ми, с което съм се захванала и което не можах да усвоя. В интерес на истината имам желание и това лято карах извънградско, но в София /особено в центъра / не мога да си представя да карам  Rolling Eyes

За знаците да попитам - какво е значението на често срещано число ЕДНО? Някой дали знае?

Успех на всички, писали желания днес   bouquet

Крен, напиши си го това желание, щом толкова искаш да се сбъдне!!!  Grinning
Какво толкова му мислиш? Ако е речено да стане, ще стане  Peace


Аз май ще сея пари този месец  Laughing Пък да видим  Wink


# 277
  • Мнения: 554
Миш, по "Мадрид" минаваш, а Grinning И аз минавам оттам  от време на време Joy Между другото, познавам лично жената от този магазин, който обсъждате. Наистина е компетентна относно камъните  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 10 698
Миш, по "Мадрид" минаваш, а Grinning
Аха, да не кажа, че почти всеки ден  Grinning

# 279
  • Мнения: 1 029
Здравейте и от мен   bouquet


За знаците да попитам - какво е значението на често срещано число ЕДНО? Някой дали знае?


Мише, виж, според Петър Дънов: "1 не означава количество. Най-силното и най твърдото число. Символ на щастието.

Човекът на единицата е много прям, открит, не се влияе. При едно човек е неотстъпчив.

Едно е най-тежкото и най-бързото число. Така бързо се движи, че е едновременно във всичките центрове на вселената.
Единицата е създала останалите числа, както точката е създала правата линия.и всички тела. Силата е в 1. Живо число.
Едно е пролет."

Според нумерологията- "1. Числото на целите, проявяващо се под формата на амбиция и агресивност. "

# 280
  • Мнения: 258
Честито ви Новолуние, момичета! Hug
И аз така, като се прибера ще сея пари, вече се лакирах със златния си лак на изобилието, приготвила съм си и кен на "Карлсберг" и 55 монети по 5ст., Списъкът с Желанията е готов, а като си прибера Реколтата от сеенето ще си пусна фишче...
Винаги много съм харесвала кристали, имам най-различни и ги използвам по интуиция, някак си сами ми подсказват от кой от тях имам нужда да е по-близо до мен - като бижу или просто камъче в джоба за зареждане или релакс... Много обичам лунен камък, не само защото съм зодия Риби, но като го видя направо реагирам като котка на валериан, толкова привлечена се чувствам...
Те са живи същества и имат нужда от Любов и грижа, да се чистят редовно и да се зареждат... Heart Eyes

# 281
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета ,моля ви дайте повече инфо зе сеенето Mr. Green

Или направо линк към информацията,да не ви занимавам да пишете.и аз да посея малко Crazy
Чудя се за желанията,аз нови нямам,да си напиша пак старите,неизпълнени и направо се чудя  с какво да допълвам newsm78

# 282
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте , тези дни комп-а ми прави номера и не мога да се включвам често.
И аз си поисках имплант преди 10 дена . Веднага след това почувствах топлина по краката , а накрая една силна топлина в областта на сърцето, като топла топка , която продължи няколко минути. Това е най-силното нещо , което мога да определя като доказателство, че съм получила.  Иначе изпадам в леки депресивни състояния, но по-скоро си мисля , че просто "си позволявам " да ми се случва и се оправдавам с Крион, тъй като в последно време постоянно се опитвах да не позволявам на депресията да ме завладее, но съм уморена  Sad Сякаш след "летенето" ми в небесата пак паднах на земята и започнах да се притеснявам за земните неща. Дали това е следствие от импланта  newsm78 Аз четох 1-вата книга ( не цялата). Сега чета 5-тата, която всъщност е притча "Пътят към дома " и ми е много интересна, докато първата не ми беше толкова. Трябва да погледна и втората, мисля че няколко от вас я похвалиха .
Вени и аз се радвам да те видя. Някъде в първите теми ти беше споменала за неприятна случка в детството ти . Да не би нещо да ти е напомнило отново за това и да го изживяваш по някакъв начин  newsm78
jorjito  Laughing И част от моите желания са свързани със  шофирането , защото и аз съм "шофьор" ( в кавички  Laughing ) от 11 г  Но иначе мерака ми е голям. А относно знаците. Ами ти си поискала да станеш добър шофьор и затова ти се дават тези уроци .Това са случки, с които може би всеки един добър шофьор се е сблъсквал, но в по-продължителен период от време, а при теб се дават наведнъж за да се научиш по-бързо  Wink

# 283
  • Мнения: 2 028


аметистът, розовият кварц и ясписът - на Луната; останалите - на Слънце.

Ако са т.н. барабанни камъни - можеш, като излизаш, да си ги носиш в джоба.


Амитола, а какво значи "барабанни" камъни? по-напред в темите бях попаднала на твой пост, в който пишеш, че някои от камъните не понасят процедурата с морската сол... само че сега не мога да намеря къде си го написала... аз моите камъчета всичките ги оставих в морска сол и вода за една нощ и едното от камъчетата май ми изглежда различно (зелен авантюрин), може и да си въобразявам, но цветът му се е разслоил на по-светло зелено и по-тъмно зелено.... може ли да съм го повредила? дано да си въобразявам... на другите не виждам да им има нещо, но на този не си ги спомням тези ивици...

днес по-късно и аз ще си напиша "желания по новолуние", тези дни подготвих и дома ни, изринах 4-5 чувала с вехтории, отворих път за положителна енергия  Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 15:43 от ray

# 284
  • Мнения: 1 029
Здравейте , тези дни комп-а ми прави номера и не мога да се включвам често.
И аз си поисках имплант преди 10 дена . Веднага след това почувствах топлина по краката , а накрая една силна топлина в областта на сърцето, като топла топка , която продължи няколко минути. Това е най-силното нещо , което мога да определя като доказателство, че съм получила.  Иначе изпадам в леки депресивни състояния, но по-скоро си мисля , че просто "си позволявам " да ми се случва и се оправдавам с Крион, тъй като в последно време постоянно се опитвах да не позволявам на депресията да ме завладее, но съм уморена  Sad Сякаш след "летенето" ми в небесата пак паднах на земята и започнах да се притеснявам за земните неща. Вени и аз се радвам да те видя. Някъде в първите теми ти беше споменала за неприятна случка в детството ти . Да не би нещо да ти е напомнило отново за това и да го изживяваш по някакъв начин  newsm78
jorjito  

здр, мила Hug
Тази метафора с летенето и падането много ми напомня  за мен самата. И аз в определени моменти се увствам толкова силна, че мога да преобърна света само с мислите си GrinningИ после пак- приземяване и край с всичко постигнато. Обяснявам си го с практиката, с разнообразните методи, които изпробваме. Все пак се занимаваме с "тези неща" от година- 2, а за да се научиш да летиш е нужно много време. Освен това, в желанието си да опознаем и подчиним мислите, съзнанието и себе си на позитивното ние изпробваме различни практики, четем различни книги, подвластни сме на различни течения. Това сигурно обърква в определен момент. Но може и да е пътя към новия ни и по-съвършен живот. Трябва да вярваме и да не се отказваме.
Вече сме поискали- сега трябва да почакаме да ни се даде!
  
  bouquet

за случката в детството- да, сигурно имаш предвид това, което ви споделих за баща ми?
Мисля си, че вече съм го преодоляла, простила съм и на себе си и на него, но продължават тези негативни атаки.Може и нещо друго да ме мъчи.Но и него ще го разгадая
 Hug

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 20:46 от venny_b

Общи условия

Активация на акаунт