подсъзнанието може всичко 13

  • 77 257
  • 456
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 709
Здравейте и от мен    bouquet

Винце, наистина моментът с кашоните не е много приятен, но нали знаеш - И това ще мине  Wink
Мерси за статията за камъните  Heart Eyes

ray и аз се интересувам къде се намира магазинчето  Grinning

Писка Лиска , с най-голям интерес следя постовете ти с информация от книгите на Дорийн    bouquet


Четох на едно място, че големината на камъка е без значение и че и малките камъни вършат същата работа както и по-големите. Мислите ли, че е така наистина?   Thinking
За причистването на камъните - ако сте близо до морето добре било да се натопят в морска вода  Hug

# 256
  • Мнения: 1 029
момичета, толкова се заинтригувах от кристалите, че днес цял ден чета за тях:)
Винце, благодаря за разбирането HugДа, смятам да си нося кристалче, имам тюркоаз, който съответсва на зодията ми и си го бях купила случайно от магазина в Природонаучния музей.Там има доста камъчета и цените им са доста добри.( това го казвам като идея за кристало-пазаруване, не че е много важно от къде е моя Grinning)
Имам и планински кристал, та въпроса ми е мога ли да нося два кристала?И как точно се носят- като бижута или по някакъв друг начин?
  bouquet

# 257
  • Мнения: 3 674
Мише...вече взех да свиквам с кашоните. Sunglasses  Верно ще мине...  Hug Но пък  ми е голяма радост да ги пълня  Grinning

venny_b, според мен няма значение как ще ги носиш. Може и като бижу, а може и само като камъни. Аз моите си ги нося в една кадифена черна торбичка, ушита специално за тях..и тя е винаги в чантата ми. Grinning Важното е да са плътно до теб.  Hug
Чувала  съм , че има " несъвместими" камъни, които не бива да са близо един до друг  newsm78 ... но съм доста боса по въпроса и нямам информация относно това.И да не забравиш да си ги пречистваш.  Hug

# 258
  • Мнения: 1 029
Момичета, намерих една "рецепта", прощавайте, ако вече е спомената някъде, но ми се стори интересна, полезна и лесно приложима:

Как може да подобрим водата, която пием чрез използване на минерали?

 Предлагам ви рецепта за зареждане на вода чрез използването на силиций. За целта се използват минерали от силициевата група - планински кристал, розов кварц, аметист, карнеол, ахат и др., които се поставят в кана с вода за 24 часа. Пие се по една водна чаша, по възможност 3 пъти на ден.

# 259
  • Мнения: 1 029
Червено винце, за "несъвместимите камъни" открих, че всъщност не се "понасят" камъните на огъня (Лъв, Стрелец, Овен) и на водата (Риби, Рак, Скорпион) и тн. ( това е инфо от книгата "Скъпоценните камъни- познати и непознати"). Вероятно идеята е да не се носят заедно камъни отговарящи на различните земни елементи?!

# 260
  • Мнения: 565
Veny-b, и аз имам подобен проблем отскоро, и точно както каза Червено Винце, от 2-3 дни си нося хематит в чантата. Като че ли ми действа доста добре.  bouquet
mijjjka, ще пиша скоро.  Hug 

# 261
  • Мнения: 3 674
venny_b...да , сигурно има значение, ще трябва да се информирам  повечко по въпроса за несъвместимите камъни  Sunglasses За водата аз използвам Цветето на Живота, като  върху него си слагам каната с вода. Също пречиства и зарежда водата! Вкуса и се променя. Благодаря за рецептата с камъните!  Hug

Писка Лиска   Hug и аз те чета с интерес, понеже много харесвам  Дорийн Виртю  Heart Eyes

Darena...   Hug  струва си и още как!  Grinning

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 02:39 от ЧервеноВинце

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета Hug

Голяма мания ме обхвана с тези кристали ooooh!

 Човекът който ни е донесъл клисталите и Иконите,е казал че са от планина в България/мъжът ми не помни точно от коя/.Казал е също ече кристалите отнемат отрицателната енергия,че трябва да се измиват под течаща вода и т.н.
Сега разгледах сайта предоставен от Вела,и виждам че иконите са ни същите.ето ги:
http://www.gembg.com/cgi-bin/store.cgi

Днес му казах на моя,че няма да ги продаваме.Прибираме ги вкъщи,барабар със всички кристали...хич не са малко.Ами никой не ги оценява,чужденците гледат само да им е евтино.А,те всички са големи..грехота е да стоят там и да прашлясват Tired
Трябвало е да узная,колко са ценни ...само като си помисля,колбко време ги подхврляхме,от кашон на кашон Embarassed


Исках да ви споделя,че откакто си написах листа със желанията,освен че започнаха да ми се изпълняват,се случват и странни неща.Постоянно имам някакви инциденти с колата.разминавам се на косъм,от супер странни ситуации.Днес седях и си мислех,че Господ ми праща някакви знаци.То е чудо направо...аз си пожелах честно казано нещо свързано със шоферлъка,дали има общо със тези случки newsm78

Винце,много интересна статия за камъните  bouquet
venny_b Hug

# 263
  • Мнения: 565
jorjito, да не би да си поискала друга кола? Питам защото моят мъж все говореше че иска да сменя колата, и накрая тя изведнъж отказа да работи и механика каза че почти за нищо не става. А не е толкова стара кола. Сега ще не ще, трябва да я смени - точно както си беше пожелал.  bouquet

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мда,поисках друга кола,но съща така и да стана по добър шофьор.Не че не мога да карам,просто...да се ошлайфам може би.Проблемът не е в колата,а в проишествията,които аха да станат.Или някой пиян ще ми изкочи на пътя,или ще има голяяяяяям чувал със  някакви буклуци ей така сложен на платното, в тъмнината/11ч вечертта/.днес докато си карах из града,за малко погледнах само във огледалото за задно виждане и за секунди само,до предния капак на колата имаше човек,ама за миг да го блъсна Shocked.откъде се взе незнам,ъкъла си изкарах,добре че детето не беше с мен.Преди това пък,в събота,такъв порой валя умрях от страх,нито имаше къде да отбия,нито да продължа,нито да спра,карала съм с 40км,по пътя за Добрич.щях да умря от страх,и всичко така едно след друго.Толкова  ми е притеснено от полицаи,я те през ден ме спират Laughing... и така
Аааа,и пожарогасителя в колата нещо му станало и се излял..направо щях да се удуша Shocked.мирише зверски на ацетон ли,незнам точно на какво......тези всичките неща за 3 дни newsm78

# 265
  • Мнения: 3 674
Мише,да, наистина  големината на кристалите не е от значение. Силата им не се губи от размера  Hug

jorjito...много странно това с колата, което ти се случва. Thinking  Но след като си пратила към  Вселената послание /желание, което е свързано с шофирането, то според мен  определено  нещата се случват и са свързани... тоест имат общо. Бъди много внимателна...наистина това са знаци и означават нещо...  За съжаление, не мога да помогна, защото само ще гадая... Rolling Eyes

 Какво ти подсказва интуицията ти? Какви мисли ти минават най-често през тези  дни? Тоест, за какво най-често си мислиш ...? Отговора е там някъде...   Hug

Лека нощ!   bouquet



# 266
  • Мнения: 2 028
добро утро, момичета,

магазинчето го открих на бул. Мадрид, срещу парка Заимов, в тази част срещу театър София, пише "Езотерика, фън-шуй", едно мнооого малко магазинче, толкова пъти съм минавала оттам, никога не съм го забелязвала, но може и ново да е...

жената в магазина каза, че е геолог и си ги разбираше нещата... това за зареждането на водата със силиций сега си спомням, че също го спомена... спомена и че камъкът не е нужно да се избира според зодията...

извън темата за камъните имам един въпрос, който мира не ми дава... добре, а доколко знаците, които си мислим, че срещаме по пътя си, са наистина знаци или просто на нас ни се иска да са такива?  не може ли това, което ние разчитаме като знак, да е просто една случайност... как мислите?


Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 06:36 от ray

# 267
  • Мнения: 1 652
Добро утро, момичета! Grinning
Писка Лиска, много ми са интересни и на мен твоите преводи, защото и аз много се вълнувам от темата за ангелите. Да си призная още не съм минала на кристалите и импланта на Крион. Тъй като нямам много време, едва ви насмогвам с четенето.
Писка Лиска,  тези знаци на ангелите - насекоми, монети, числа и пр.,трябва да са повтарящи се , за да сме сигурни, че са от тях, нали? newsm78

ray, и аз се питам за същото newsm78

извън темата за камъните имам един въпрос, който мира не ми дава... добре, а доколко знаците, които си мислим, че срещаме по пътя си, са наистина знаци или просто на нас ни се иска да са такива?  не може ли това, което ние разчитаме като знак, да е просто една случайност... как мислите?

jorito, много интересно е това, което ти се случва. Може би искат да ти кажат да не бързаш, защото добър шофьор се става с времето и с много каране.Просто предположение. Hug Ако имаш карти на ангелите- защо не ги попиташ, какво искат да ти кажат. Или пък да им поискаш сън в който да ти помогнат да разбереш. В Ангелската терапия пише, че винаги може да поискаш от ангелите да ти оббеснят нещо, което не си разбрала и да ти дадат информация, така, че да я разбереш.

Също там пише, че може да поискаш освобождаване от блокажите, ако чувстваш, че някоя област в жимота ти е блокирана. Вени- сетих се за теб, макар, че не знам дали и подходящо. Ако искаш, ще ти го препиша.

И понеже последната седмица е един доста труден за мен период, пожелавам и на вас и на себе си- лек и пълен с усмивки ден! Grinning

# 268
  • Мнения: 3 118
Днес след един на обяд е новолуние  Simple Smile
Наслука на започващите нещо ново  Peace

# 269
  • Мнения: 1 380
Днес след един на обяд е новолуние  Simple Smile
Наслука на започващите нещо ново  Peace
В 13:01 часа.
Късмет на всички.

Общи условия

Активация на акаунт