подсъзнанието може всичко 13

  • 77 243
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 10 698
Заповядайте в  новата тема, мили сродни душички   bouquet


# 451
  • Мнения: 1
Здравейте,
Аз присъствах на семинара в Албена по Ангелска терапия. Бях запозната с медитациите и повечето от книгите на Дорийн Върчу. Малко е да кажа, че боготворя тази дама и нейната система. Това е и причината очакванията ми към Нейната ученичка да са толкова високи, които не се оправдаха в пълна степен. Това, което ме смути е усещането за  его и обидчивост. Иначе дамата е ОК. Като цяло семинара беше добре. Имаше проблем със сертификатите. Не беше пресметнат броя на участниците и не всички успяха да се сдобият с такива.  Семинара беше повече информативен,с йога и медитации. Моите очаквания, а и тези на колегите с които бяхме, бяха за практическа работа. Информацията,която получихме, можем да си я прочетем и по книгите на Дорийн Върчу. За съжаление нейните 7 дневни сертификационни семинари/на Дорийн Върчу/ на този етап са трудно достъпни за българския бюджет.

# 452
  • Мнения: 10
Hug Hug Hug


Снимах кристала който е в къщи и искам да ви гf покажа.ако някой знае какъв е,моля да ми каже.Като отида до магазина ни тези дни,ще снимам и иконите с кристали и тях да ви ги покажа. Wink Hug

http://images.jorjito.multiply.com/image/1/photos/7/500x500/4/SV … mp;nmid=276305341
http://images.jorjito.multiply.com/image/1/photos/7/500x500/3/SV … mp;nmid=276305341
http://images.jorjito.multiply.com/image/1/photos/7/500x500/2/SV … mp;nmid=276305341

Не знам във Варна къде има магазин за камъни.От изложението в Спортна зала,си бях купила обици,с Яспис.Подходящ е за моята зодия,но странното е че веднага изгубих едната Thinking.Изложението свърши,и не можах да си купя други.Много ми харесаха и наистина съжалявам за обицата...


Ето един поздрав от мен за всички вас ,мили дами.От големият дъжд преди десетина дни е Laughing


# 453
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Поздравления за интересната тема. Включвам се и аз.

# 454
  • Мнения: 10 698
Поздравления за интересната тема. Включвам се и аз.

Чудесно! Добре си дошла, но има точно три теми след тази. Моля да пишете в актуалната за момента  Wink

# 455
  • Мнения: 72
Момичета съвсем случайно открих тази тема и немога да повярвам на късмета си. От известно време насам съм много отчаяна. По принцип съм позитивен човек, но напоследък позитивизма ме е изоставил и съм се предала на отчаянието(поне в някои моменти). Много се радвам,че ви открих и много ми се иска да ме приемете. Връщам се да чета, ако мога да намеря ритуала за правене за сбъдване на тези 25 желания,че досега не открих. Много теми, но ще ги прочета. Не можете да си представите колко се радвам, че ви има. Hug

# 456
  • Мнения: 364
Момичета съвсем случайно открих тази тема и немога да повярвам на късмета си. От известно време насам съм много отчаяна. По принцип съм позитивен човек, но напоследък позитивизма ме е изоставил и съм се предала на отчаянието(поне в някои моменти). Много се радвам,че ви открих и много ми се иска да ме приемете. Връщам се да чета, ако мога да намеря ритуала за правене за сбъдване на тези 25 желания,че досега не открих. Много теми, но ще ги прочета. Не можете да си представите колко се радвам, че ви има. Hug

A сега неслучайно цък-ни   т у к   и си в последната тема    Hug

Общи условия

Активация на акаунт