Twilight/"Здрач" тема 27 (за млади вампири и върколаци)

  • 22 037
  • 431
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 343
Валка някъде те чака твоя Едуард само трябва да имаш смелоста да го потърсиш и спе4елиш Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 343
Красе ?? Къде точно се споменава в книгата, че я е харесал ???

# 17
  • Мнения: 17
Момичета погълната от Здрач-манията и потънала в пълна скука тези дни написах едно стихче, пресъздаващо най-общо манията през моите очи. Сега ще го постна и моля не пестете критика  Embarassed

Здрач се спуска над града
време е за Книгата
Едуард ме чака вече, Джейкъб кръвопиец го нарече...
Ох, миг покой си нямам аз
Бела гледа го в захлас
и се чуди и се мае как чувствата си да признае...
Най-добре в съня да шепне,
че на Едуард да му просветне-
не чудовище е той, а е пръв герой на Здрачомами и
девойки- вече хиляди са бройки...
Затова време не губете, а в Здрачоманията се впуснете.



# 18
  • Мнения: 0
Момичета погълната от Здрач-манията и потънала в пълна скука тези дни написах едно стихче, пресъздаващо най-общо манията през моите очи. Сега ще го постна и моля не пестете критика  Embarassed

Здрач се спуска над града
време е за Книгата
Едуард ме чака вече, Джейкъб кръвопиец го нарече...
Ох, миг покой си нямам аз
Бела гледа го в захлас
и се чуди и се мае как чувствата си да признае...
Най-добре в съня да шепне,
че на Едуард да му просветне-
не чудовище е той, а е пръв герой на Здрачомами и
девойки- вече хиляди са бройки...
Затова време не губете, а в Здрачоманията се впуснете.




Hug Това беше много сладко.   bouquet

Особено "на Едуард да му светне" Grinning ммм не знам наменмного ми харесва.

# 19
  • Мнения: 0
Trinity2007, поздравления- много забавно и сполучливо  Hug И ме навежда на мисълта, че ти можеш да напишеш фен-фикшън - поема - само стихотворен си нямаме- или пък стихчета за Здрач с хумористичен елемент- ама пълна съм с идеи бе- като идиот  Laughing - само да има кой да ги реализира Mr. Green

# 20
  • Мнения: 0
Относно анкетата- първата опция.
Относно Джейкъб-Никога не съм възприемала Джейкъб като заместител. Може би защото дръпнах книгите, веднага след като гледах филма, далеч преди да разбера каква здрачомания е едуардомания се вихри и не знаех края на историята, до последно се чудех, как Стефани ще извърти нещата, че Бела да остане човек с Джейкъб. Струваше ми се толкова истествено. Това, че в любовта на Бела и Джейкъб има и духовна връзка, и душевна близост,  не превръща автоматично Джейкъб само в приятел. Приятелството само обогатява любовта им. И когато четях за отношенията и чувствата между тях,  имах усещането за истинската любов. А другата връзка започна да ми изглежда непълна, бледа и незряла, като тинейджърско влюбване и обожание на  „звездата” на училището. А може би просто Едуард не успя да ми хареса и омагьоса. Както казахте за всеки влак си има пътник.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не мога да разбера защо някой би харесал Бела изобщо. ама... Simple Smile Та не мога да гласувам. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 17
Валка, Лейди благодаря   bouquet
Това за ФФ в рими е добра идея  Thinking

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Уоми, нали така го бяха изъртяли във филма, а в книгата тя флиртуваше с него за да изкопчи информация за Едуард. После май Джейк си беше въобразил, че тя го харесва и т.н. Сещаш ли се?
Не мога да разбера защо някой би харесал Бела изобщо. ама... Simple Smile Та не мога да гласувам. Simple Smile
То какво да й харесваме на Бела?!

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Индийд. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Не мога да разбера защо някой би харесал Бела изобщо. ама... Simple Smile Та не мога да гласувам. Simple Smile
То какво да й харесваме на Бела?!
Ох, труден въпрос с оскъден отговор бих казала, но не знам защо сега като се замислих ми дойде музата да я защитя- ами не е глупава, интелигентна е, симпатична, интересна по свой си начин - не е дрънкало като обикновените девойки - Джесика примерно, тайнствена по някакъв начин - не знам ама при положение че и Едуард , и Джейкъб са лапнали яко по нея - май има какво да научим от непохватното и невзрачно девойче. Mr. Green Освен това мъжете не обичат винаги силни жени - ако има вид на безпомощно невинно девойче това събужда у тях защитническото отношение и ги кара да се чувствт повече мъже - всеки мъж изпъква на фона на такава женичка- то май и при Едуард го има този момент - особено закрилническия му е основен.  Mr. Green
п.п. Ама да не си помислите че съм й голям фен - просто моментно умопомрачение ме обзе! Joy Иначе й завиждам за Едуард злобно!! Кучка такава - взе всички хубави мъже - то и без това имаше само двама!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Joy

# 26
  • Мнения: 53
Аз пък харесвам Бела. И като характер в книгата и актрисата в ролята на Бела.
Всички почти обожават Едуард и е нормално ако той съществуваше наистина всяка жена да се чувста недостатъчна и недостойна за него.
Колкото до Бела, ясно е че се харесва на мъжете въпреки, че не го осъзнава. И самата актриса Кирстен в ролята на Бела е невероятна - плаха, крехка, чуплива, отнесена.
Знам че няма да се хареса на пишещите, но според мен Кирстен като Бела се представя по-добре от Роб като Едурад. Роб е супер готин, но като вампир... не ми допада.
Не се сърдете моля  Hug

# 27
  • Мнения: 12
Здравейте ....  Hug

Гласувах и 5-те опции !  Peace

Тринити , браво много е забавно стихчето !   bouquet

Аз честно да ви кажа не мисля, че между мъж и жена може да има чисто и искрено приятелство, въпреки че доскоро защитавах точно тази теза- но отскоро вече съм категорично убедена, че не е възможно.  Naughty Джейк не е приятел на Бела щото е добър човек - такъв е защото е влюбен в нея - това не е приятелство. Тя обаче не е влюбена в него - тя никога няма да поиска нещо повече, а на него само приятелството никога няма да му е достатъчно- това би била една измъчена връзка - докато накрая не се ръзделят - рано или късно. Докато Едуард е неизбежната любов - колкото и да ти пречи , самият той, колкото и проблеми да има, нещата просто ви теглят един към друг- не заради обстоятелствата , а въпреки тях . Ето това за мен е съдбоносна връзка  само тя има смисъл.

Напълно съм съгласна !  Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Какво стана с дискусиите в бяло?  hahaha

# 29
  • Мнения: 17
Момичета ето нещо за лека нощ от мен :


Тази снимка много ми въздейства, хем е супер секси, хем е един такъв измъчен заради Бела направоо ми иде да ида да го утеша  Embarassed Blush Heart Eyes
Катрин радвам се че ти харесва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт