Twilight/"Здрач" тема 27 (за млади вампири и върколаци)

  • 22 038
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Бела  Hug
мисля , че ти откри тайната  Heart Eyes

това което продължава да ни държи заедно е нещо много повече от роб и здрач манията  Peace

# 421
  • Мнения: 17
Момичета току що се връщам от вело крос в гората и да си призная се оглеждах за прилики с горите около Форкс Rolling Eyes и установих,че в тази гора /в Пирин/ няма толкова много мъх и зелени неща, описани в книгите... Crossing Arms Не срещнах нито вампири, нито върколаци,  само други откачени като мене велосипедисти, решили да повъртят някои и друг километър по нанагорнище  Crazy
Бела като прочетох поста ти и ми стана едно мило... Hug

# 422
  • Мнения: 36
Защо ли на една от снимките ми се вижда, че панталонките на Роб са кърпени, кърпени, та им е омръзнало Joy

Иначе сте ужасно прави, ако не беше този форум и многото заздрачени мами, манията вобще нямаше да е това, което е.  smile3525

# 423
  • Мнения: 245
Катрин, практически не е невъзможно за една седмица да се откъснеш. От собствен опит го знам, когато обстоятелствата го налагат. Аз лично бях обещала на море - никакъв интернет, никакъв интернет клуб и т.н. Дискомфорта идва после, когато се върнеш,има толкова за наваксване, нови теми, нови мнения и се чудиш от къде да захванеш по първо. Но бързо се окопитваш. Мисля, че би трябвало да изпълниш молбата на мъжа ти. Все пак той е твоя  Едуард, нали така.

Каквото и да решиш обаче, ти желая успех. Hug

# 424
  • Мнения: 312
предложение за анкета:
Кой трейлър на новолуние харесвате най-много?
и линкове към официалния и няколкото по-хубави неофициални

# 425
  • Мнения: 1 343
Здравейте вече от нас Simple Smile
Сега трябва да приспя малкия и мъжа и съм на линия. До после
Бела  Hug така си е всичко е вярно Simple Smile Лудостта сближавала   bouquet

# 426
  • Мнения: 1 343
предложение за анкета:
Кой трейлър на новолуние харесвате най-много?
и линкове към официалния и няколкото по-хубави неофициални

Ей а ти къде се загуби Simple Smile Без вест без кост Simple Smile Добре дошла отново.

# 427
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Предложението е супер, и ще го използваме в по-следващата тема , защото новата вече е готова почти и сложихме анкета  Hug

# 428
  • Мнения: 195
Уж влязох само за да съм в час... ама не мога да се сдържа да пиша...  Blush

Аз дето съм нова във вампиризма не мога да се сдържа да влизам във форума, а представям си вие дето сте от по-отдавна... То си е мания... Hug

А новодошлите (АЗ) къде да си покажат снимките???  newsm78

# 429
  • Мнения: 312
Освен многото работа на работа и ремонта на кухнята се вихри с пълна сила и затова. Чета ви редовно, но за повече не остава време Sad

Nikka има закрит блог и на първата страница на последните 2-3 теми пише как да се вмъкнеш в  него (няма да ти изпием кръвта, не се претеснявай Wink )

Цитат
Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на veselinka на staykovaveselina@gmail.com , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки.

# 430
# 431
  • Мнения: 0
Според мен пък много си я обича! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт