Сладки "Динени резенчета"

  • 29 774
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 816
МерСедес , ето това е Chocolate chip Peace В България се продава само по борсите на едро, поне аз в магазин не съм го срещала.  Rolling Eyes Но може да си натрошиш шоколад на малки парченца. Hug

# 31
  • Мнения: 4 380
xenia поздравления за интересната рецепта!  smile3525 Направо съм поразена от интересните неща, които предлагате тук.Искам да попитам вместо шоколадов чипс / не го знам и какво е /може ли да се поставят шоколадови пръчици?

Може да, включвайте въображението! Wink Мисля че с пръчици много добре ще стане. Аз въобще бях забравила за съществуването им. Ако корнфлейкса е достатъчно тъмен, вероятно и той. Единствено, слагайте преди печене, а не след! След изпичане вече нищо не може да се сложи.
Мислех си също че черен сусам също би станало.

Да ви кажа, че сладките ми се ометоха за нула време- невероятно вкусни са на другия ден. Мекички и маслени, приличат на Petit beurre. Вече ми се правят пак. Ако някой ви каже че не били нищо особено на вкус, значи той зле ги е направил. Wink

# 32
  • Мнения: 207
Интересно , трябва да се пробва!

# 33
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Страхотно изглеждат! Записвам си рецептата.

# 34
  • Мнения: 1 182
В момента ги правя.После ще докладвам как са станали.

# 35
  • Мнения: 3 804
записвам се,скоро голямата има рожден ден,та ще се пробвам.

# 36
  • Мнения: 277
Аз ги направих и не само са ефектни, но и вкусни  Peace На мен малко ми се разпадат, но другия път ще пробвам с малко повече брашно

# 37
  • Мнения: 2 803
Записах си рецептата и ще ги направя по някой повод.  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 3 789
Цитат
Записах си рецептата и ще ги направя по някой повод.  bouquet
и аз така, чудесна идея! Ксения, мерси за предложението  bouquet

# 39
  • Мнения: 4 380
Аз ги направих и не само са ефектни, но и вкусни  Peace На мен малко ми се разпадат, но другия път ще пробвам с малко повече брашно

Разпадат ли? Даже след изстиване? Shocked Докато са топли не се пипат защото са крехки. Но след изстиване стават твърди и не се ронят.

А брашното е толкова колкото да стане стегната топка като пластилин. При повече или по-малко ще си личи по цялостта и плстичността на тестото.

# 40
  • Мнения: 1 182
Моите станаха страхотни.Много са вкусни Hug

# 41
  • Мнения: 1 313
Много ефектно ми се струва! Какво количество излиза с тези продукти? Имам повод скоро да направя Simple Smile

# 42
  • Мнения: X
Ооо изглеждат страхотно. Надявам се утре да ми остане време да ги направя Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 380
Много ефектно ми се струва! Какво количество излиза с тези продукти? Имам повод скоро да направя Simple Smile

Ох..броих ги много бегло да ти кажа. newsm78 Приблизително около 25 кръгчета, значи към 50-тина половинки. Там някъде.

Ефектно е много. Снимките не предават цялата им красота. За празници са разкошни.

Хриска, особено когато си разпределила правенето на 2 дни като в случая, правят се буквално помежду другото. Аз сутринта ги сложих да се пекат още преди да съм си пила сутрешното кафе.

# 44
  • Мнения: X


Хриска, особено когато си разпределила правенето на 2 дни като в случая, правят се буквално помежду другото. Аз сутринта ги сложих да се пекат още преди да съм си пила сутрешното кафе.
Щях да ги направя още тази вечер, тъй като мъжо го няма, но нямам част от продуктите, а и не ми се ходи да търся бои по това време  Mr. Green За това утре заедно с кафето, ще пробвам да видим дали ще станат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт