Сладки "Динени резенчета"

  • 29 776
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Чудесно изглеждат!   bouquet
Ще ги пробвам!

# 16
  • Мнения: 940
Чудесни са, записвам си ги.

# 17
  • Мнения: 156
Извинявайте за тъпия въпрос, но откъде мога да си закупя сладкарски бои  newsm78  /от София съм/. Досега не съм използвала и съответно не съм се заглеждала по магазините за тях.

# 18
  • Мнения: 3 219
Стават и бои за яйца-от тези на прах, или капсули. То си пише на опаковката.Е, вероятно няма да ги докараш цветовете като на авторката.

# 19
  • Мнения: 156
 МерСедес благодарности за бързия отговор  bouquet

# 20
  • Мнения: 930
страхотно изглеждат Crazy като истински динени резенчета Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 816
Много са ефектни, браво! Peace
tinki-winki , бои продават в едно малко павильонче на Женския пазар, в посока бул.Сливница малко след като пресечеш ул.Симеон, пада се дясната страна. Много е мъничко павильончето, но продават много неща в него. Peace

# 22
  • Мнения: 4 380
Стават и бои за яйца-от тези на прах, или капсули. То си пише на опаковката.Е, вероятно няма да ги докараш цветовете като на авторката.

 Mr. Green Напротив. Авторката ползва същите. Имам и течна кулинарна боя и в началото лейнах от нея, но реших че ще ми разводни тестото и го боядисах с прахчетата.  Wink Ползвам боите на капсули.

# 23
  • Мнения: 4 290
 извинявам се но къде пише колко да се пече? Чета, чета само фризер срещнах.
xenia, страхотни сладки! Отивам в другата тема да пиша за салатата от зеле и сушени плодове.

# 24
  • Мнения: 156
Гелева , xenia    bouquet  благодаря за разясненията. 

# 25
  • Мнения: 4 380
извинявам се но къде пише колко да се пече? Чета, чета само фризер срещнах.
xenia, страхотни сладки! Отивам в другата тема да пиша за салатата от зеле и сушени плодове.

 Grinning  До края ли дочете? 10 минути се пече на 180 градуса. Wink

Моята салата със зеле и сушени плодове те интересува? Аз не съм и писала точно рецептата. newsm78

# 26
извинете може ли да се сложи натрошен черен шоколад за семчици след като вече са опечени защото мисля че ще се разтопят при печенето  Rolling Eyes

# 27
извинете имам и още един въпрос в друг сайт четох същата рецепта но там се слагаше и 1 ч.л. с връх суха мая има ли значение от нея или не

# 28
  • Мнения: 3 219
Ксения, на кое викаш шоколадов чипс-на корнфлейкса на люспички ли, той ми се струва подходящ за целта след като се натроши допълнително.

# 29
  • Мнения: 46
xenia поздравления за интересната рецепта!  smile3525 Направо съм поразена от интересните неща, които предлагате тук.Искам да попитам вместо шоколадов чипс / не го знам и какво е /може ли да се поставят шоколадови пръчици?

Общи условия

Активация на акаунт