Сладки "Динени резенчета"

  • 29 775
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Цоци, колко броя излезнаха?
и какъв им беше вкуса?
кое не ти хареса?

аз се чудя дали да не им сложа някаква есенция  newsm78 - ванилия, ром или подобна...

# 151
  • Мнения: 11 607
Асе, то май зависи колко дебели нарежеш парчетата от рулото....Аз се чудих - по-дебело или по-тънко....Установих,че по-тънко е по-добре за изпичането. На мъж ми му дойдоха повече хлебни и по-малко сладки - и затова той си каза,че е трябвало още малко захар да сложа......А колко - колко излязоха.....Може би около 26бр.

Това са маслени бисквити и явно на мен не ми допада точно това. Не знам....Аз сложих ванилия като есенция, но по принцип предупреждавам...че за мен сладко е това, в което има шоколад.....Та не съм добър индикатор за сладко по принцип.......

Направи ги смело, не отиват много продукти, не отнемат много време, пък все на някой на вкуса ще паснат. Ефектни са обаче определено, обрах овациите с тях и нямаше човек дето да не ме похвали........

# 152
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
схванах, мерси  Hug

ще се прави май тройна доза ooooh!
маслени бисквити не харесвам, ама тези искам да ги правя точно, защото са ефектни  Mr. Green

# 153
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Мисля да ги направя за коледа, ефектни и вкусни Hug

# 154
  • Мнения: 427
Аз ще пробвам да ги оформя като портокалови резенчета.Иначе на мен ми бяха малко маслени и този път ги правих като заместих част от брашното с оризово.Това добави лек хрупкащ вкус и много изненада децата ,които вече бяха няколко пъти ги хапвали.Чудя се дали няма да успея да ги оформя като играчка за елха тип топка.

# 155
  • Мнения: 428
И аз ги направих в събота тия сладки.Станаха много красиви,но на вкус нещо не ми допаднаха.Големият син само ги хареса.И аз като мама Цоц няма ли шоколад-мх мх.Снимки ще кача довечера.А семките ги направих със черен сусам.До сега незнаех,че се продава такъв.Поръсвам отгоре и само леко с пръсти докосвам,да прилепнат семенцата.Много бързо стана.
А, сложих есенция РОМ.И ги държах във фризера 2 часа.
Не съм очарована.На работа от вчера стоят недоизядени.В офиса само една колежка ги хареса.Пък аз нали съм все ненаяла се,та взех, че направих три дози. smile3508

# 156
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Любето, чудесна идея.
тъкмо имам оризово брашно...

имам въпрос: променя ли се вкусът и консистенцията като престоят?
смятам утре да ги правя, а ми трябват за петък  newsm78

# 157
  • Мнения: 427
Стават по мекички.Иначе вида им не се сменя.

# 158
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Ето ги и моите дини посред зима.  Joy
За първи път ги направих днес. Играчка си е, но пък мисля, че ми се получиха добре като за първи опит. Сладки са и ми харесват.



Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 17:33 от rossonera

Общи условия

Активация на акаунт