Любители на котки - тема 28

  • 21 917
  • 397
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 622
разбира се че ще приютят Шара  Hug като знам как гледат Сисьо като втори син представям си какво глезене ще е и към нея  Hug родителите на любимия ми са много готини хора  Heart Eyes

Много приятни хора наистина и нямам притеснения ако трябва да оставя Шара. Дано и тя се чувства добре там и да успее да се отпусне, че е доста плашлива. И в крайна сметка да има резултат  Laughing

А ето и от мен една снимка от днес на една сънена Шарина

# 31
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ау, Мигче, бодилите са размазващи!

Цункам нослето на Шара.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 151
Миг незабравим, невероятни са ти малките  Heart Eyes! А Шара е такава красавица!

valery2002, благодаря! Но сивия е Мъро, а кафявия (изчекнатия на снимката  Mr. Green) е Мацо.
ПО този повод - дайте да пробваме с портретчетата за следващата тема! Да зададем някакъв размер - Теди да каже колко- и който може да намали снимката да прати линк, а който не може да ми изпрати снимката. Аз ще я намаля и ще я кача. 

А преди малко заключих Мъро и пуснах Мацо да се разходи във владенията му  Mr. Green. Докато се усетя и вече се разхождаше по парапета на балкона:



Добавих още 2-3 бели косъма във фризурата си  tooth. Височината е 6-7 етаж  Mr. Green. И дори не можах да му се скарам, за да не се стресне. Просто го гледах и чаках....

# 33
  • Мнения: 4 116
Леле, Танче, на мен цялата коса щеше да ми побелееееее.... ужасно високо, и още по- ужасно тънък парапет.
Шара е много сладка. Дано да стане работата със Сисьо и да си имат бебета.
Миг, много , ама много порастнали твоите деца. И как хубаво спинкат заедно Simple Smile
Танче, мога да направя друг акаунт във  Фликр, там да качваме снимките за портети, и няма да има нужда да ги смаляваме, там става автоматично.

# 34
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мдаа...порастват децата ...силна храна и много сън е рецептата , е и обилно поляти с весели игри.
Ето така хапваме , за да сме силни и здрави


Така се облизваме


А , така спим след напопарването


За това как играем трябва филм да се направи Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 919



следобедна дрямка.....от днес.... Wink

# 36
  • Мнения: 11 569
Mami-spe6no da pitam-edno kote ei sega mi brakna v okoto i imam karvava to4ica-s kakvo da go promij?Sorry 3a latinicata  :bouquet:Na selo sam si i njma v momenta lekar.

# 37
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Само с някакви капки за очи ... друго не е подходящо, а и не се сещам , дано и някой друг се включи...и утре бягай на очен лекар, че може да стане беля....малките котета много се впечатляват от мърдащи и мигащи очи - пазете се

# 38
  • Мнения: 11 569
 :peace:Mnogo ti blagodarj.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз предлагам незабавно да отиде в бърза помощ. Може да се инфектира до утре, око е все пак.

# 40
  • Мнения: 4 116
най- добре веднага на лекар!
Но ако нямаш възможност си вземи капки Цилоксан.
Да ви се оплача пък аз сега, с тази простотия с рецептите... не можаха нещо умно да измислят нашите управници.
Нали Светли беше болен и ги пратих и двамата на Добрич. Обаче се оказа, че и Мони е лепнал същото -  болки в гърлото и вдига температура. Съвем сигурно е, че е същото като при Светлин. Педито ни каза за Мони да вземем един антибиотик, обаче в аптеките не искат да го дадат, страх ги е   от глоба. Та говорих аз с аптекарката, обяснявах, молих й се. Разгеле даде  антибиотика.
Ами докато стигне рецептата от тука там, 2 дни най- малко ще отидат.
Пълна идиотия е това с рецептите....
И утре ще ходя рано до педито да ми напише рецепти, защото от тези лекарства ще трябва да вземат по още една опаковка и пак няма да искат да им дадат ...  Tired

# 41
  • София
  • Мнения: 13 151
Танче, мога да направя друг акаунт във  Фликр, там да качваме снимките за портети, и няма да има нужда да ги смаляваме, там става автоматично.

Ако не те затруднява!

galentinass, на снимката се вижда огромен котарак  Mr. Green! Не случайно дупето му е голямо за старото легенче  hahaha

Миг незабравим, невероятни са ти котетата. Мечтая си и моите да ядат така от една паничка и после да се гушкат като спят!

daridaridari, как е окото? За съжаление капките, които съм ползвала години наред и са идеални в такива случаи вече не ги произвеждат.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Добрутру от нас Hug


# 43
  • Мнения: 4 116
Сладка Кетя  Heart Eyes
Момичета, направих акаунт във Фликр за портретчетата на нашите любимци.
Моля всички да ми пратят по една снимка, която ще сложим в малък размер в списъка ни от първа страница.
Това  ще стане чак при пускането на другата тема, но дотогава е добре да имам всички снимки.
ted_cat@abv.bg

# 44
  • София
  • Мнения: 13 151
Теди, а има ли значение дали са вертикални или хоризонтални снимките? А и многодетните "майки" може би да изпращаме отделни снимки на любимците, за да се запише срещу снимката името на котето. Да му мисли Миг незабравим  hahaha. Или пък обща и последователно да се изреждат имената  newsm78?

Давайте предложения! Само аз ли  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт