Любители на котки - тема 28

  • 21 919
  • 397
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 116
Поединични ги искам, да му мислят многодетните  hahaha
Давайте ги в какъвто размер искате, аз сигурно ще ги поизрежа да станат квадратни, за да са еднакви.

# 46
  • Мнения: 1 919
 Whistling аз вече си написах домашното пратих  на Теди  Mr. Green

# 47
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ох, ох , аз гораката....с толкоз дича , всяко да прегърна , да погаля , да цункам по челцето и тая сутрин....мъжо рече "Край! Всички ще фърчат , мене така, кога ще погалиш?!?".........ха сега де! Simple Smile

Аз ще се опитам да ги събера в едно фото или в две най-много....

ето от снощните игри малко - Шуши и Маша - лека игра без писъци

тук има още малко
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386218&pid=13897846

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 12:47 от Миг незабравим

# 48
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Писанчо нанка...леко озъбен хахах Simple Smile  и преял!



# 49
  • Варна
  • Мнения: 25 242
ехххх, котешки живот Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, нас малко ни нямаше, ходихме до Искъра на палатка но се отказах да взема Мери че ще е в стрес, е само три дни бяхме, от понеделник до вчера монитора беше на ремонт че му гръмна захранването, прочетох за срещичката smile3518,Близначе що не звънна на джесемето,снимахме две очички в гората до палатката, ето ги даже са различни Mr. Green
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13898001
И още едно буболече
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379416&pid=13898160

А през това време Мери се излежаваше на домашния къмпинг  Wink
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13897930
Понеже пишка на фотойла неизвестно защо и вече стоят вдигнати възглавниците и постлах едно одеалце на туристическата маса и там лежи с удоволствие, на фотьойла пред мен не ляга знае че не давам но незнае защо, как да и обясня  newsm78
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13897929
Приятен ден на всички и аз като Близначе разчиствам цяла седмица ,като извадя дрехи от гардероб и Мери веднага е вътре, като разместя шкафове пак Mr. Green

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 17:58 от margita

# 51
  • Мнения: 2 237
Маргита, привет !  Hug Ми не знам защо не звъннах, то много набързо стана.....Ама другия път.
Миг, много игра пада при вас ! Сладури, и колко са пораснали бодилите, не е истина !
Месечинке, Кетя както винаги е наслада за очите ! Абе друго си е морска котка  Grinning
Тед, по някое време ще гледам да пратя снимка.....Сега съм много притеснена и не ми се мисли.Няма работа, няма пари  и като капак ни дойде сметка от 500 лв от Топлофикация  Confused Как ще ги платим - не знам.Дребната и тя само вика - искам, как да и обясниш че нама пари, работа, живот....Ужас.И Зари е гладна, та ще ходя някаква макар евтина храна да и взема.Отчаянието е пълно момичета.Пълно. Confused

# 52
  • Мнения: 4 116
Близначе, не могат ли да ви помогнат родителите , докато си намери нова работа мъжа ти?
Ти Зари само с РК ли иа хранеше досега?
А за сметката на Топлофикация няма какво да се притесняваш, подай една жалба, не може за 1 месец да ви е такава сметката. А и не е наложително да се плаща, няма да ви спрат топлата вода.
Ако беше ток, по-  да се притесняваш.
Ние например парно не ползваме, на ток се топлим, водата си топлим с бойлер, но топлофикация продължава да си иска доса пари от нас всеки месец. Ми  да чака.

# 53
  • Мнения: 2 237
Да, Хранех я с РК до сега.Ама днес ще ида да взема някаква насипна и консерва.
Родителите ми са пенсионери, неудобно ми е да искам от тях каквото и да е .  Sad
Зари днес е много мързелива, явно и е жега.Спа при нас в спалнята и забележете - без да ни напада и скача по нас  Grinning Току-виж станало нещо от нея.

# 54
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Вижте какво ми дойде на гости - коте в Кетишонски десен. Голям сладур. Тръгнало след брат ми, все едно е знаело къде има безплатен обяд. За отрицателно време унищожи огромно парче котешки салам. Хапна, пийна и взе да ми се моли да го прибера. Няма начин, а като си знам съседите, по-добре е да не се навърта наоколо. Обаче ако и утре е край нас, може и да се окажа майка-героиня. Ето снимки:

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Боже Делфи, все едно е Кетя Shocked Чак взех да оглеждам ушето и лапичката, дето нашето има бежови петна, да се уверя, че не е то. Вярно в лице има разлика, но толкова си приличат, че направо ще падна Crazy Ох, че е сладичко Hug
Ето го нашето за сравнение Simple Smile

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 16:42 от Месечинка виторога

# 56
  • Мнения: 4 116
Maле,Делфи , направо не те виждам ... броя на децата ти расте мълниеносно  hahaha  как ще ги изхранваш толкоз гърла...
И толкова си приличат с Кетишонка  Grinning

Ей сега ви заринах със снимки. Някой са от миналата седмица, но нямах време да ги сваля на компа.

любов ли бе да го опишеш..

тука не сме много на кеф

Нико се прави на страшен

следобедна скука

дзверим се пред отворения хладилник, обаче няма мръвка...  Confused

Бени забелил очи, спи му се та 2 не види

готов да ме изпепели с поглед, задето не го оставих да спиии

kak нагло ми се плези само дангалака

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 20:10 от Ted_cat

# 57
  • Мнения: 3 622
Момичета, направих акаунт във Фликр за портретчетата на нашите любимци.
Моля всички да ми пратят по една снимка, която ще сложим в малък размер в списъка ни от първа страница.
Това  ще стане чак при пускането на другата тема, но дотогава е добре да имам всички снимки.
ted_cat@abv.bg

Изпратих ти две снимки на Шара Grinning

# 58
# 59
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ох...прекрасни сте Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт