Любители на котки - тема 28

  • 21 917
  • 397
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Добро утро и от нас с Кетя Grinning

# 16
# 17
  • Мнения: 4 116
Добро утро  Grinning
Тази сутрин си гушнах аз Нико и той мърка и се разплува... обаче хоп, пристига Бени, и той мъркащ. Гушкам го и него, а Нико такава ядосана физиономия направи  hahaha  да можехте да го видите. Спря да мърка и нервно се изскубна от ръцете ми. А Бени най-нагло се намести до мене, горд, че е и изкъшкал Нико  Laughing

Роси, как е Пуфинка? Оправя ли се милата?

# 18
  • Мнения: 1 027
хей Simple Smile Добро утро и от мен  Hug
Теди, ами няма подобрение Sad - кистата си е все така активна( ако мога така да кажа) и голяма( по-голяма от левче), но всеки ден я мажем и превързваме и Пуфи , мисля се чувства добре, защото има настроение, яде, чува й се гласа и така Simple Smile Аз по това съдя...
Ооо, ревността е голямо нещо Simple Smile Просто си ги представих Нико и Бени  hahaha А и Нико, все пак, като по-отдавнашен любимец, сигурно се чувства по- шеф Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 5 734
Колко сте напреднали с темата Shocked.
Пинко пак почна да прави бела след бела. Наскоро ми подкоси краката- викам край пак ще хвърчи. Чисто нова риза (от тия на които плетката се вика "лакоста",като на малки дупчици стои),закачена да съхне на простора в банята,нашия успял да я надърпа. Предполагам е искал да я души защото му е нещо ново.Качил се на тоалетната чиния и от там я докопал. Като я видях, направо ми призля.Филип толкова много я беше харесал,даже с показни от мен леки дефекти,каза че я взимаме. Добре ,че успях да я пооправя,вкарах издърпаните нишки от другата страна и се мъчих да оправя видимото от пред. Днес Филип се премени с тази риза и на него се по заличават щетите. Отдъхнах си Mr. Green

# 20
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Добро утро и от нас с една сънена снимка:

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Оххх, размазах се, много сладка снимка Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 116
Ох, какви са сладки Уискас и Сикозу  Heart Eyes
Миленче, ама какъв е беладжия Пинкооооо. Добре, че си оправила щетите.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 13 151
Ах, как хубаво спинкат!  И Мъро още спи, но няма кого да си гушка  Wink !

Теди, хич не ми харесва тази ревност! Дано не се скарат !

ros4enka, Hug на светофарчето!

Ох, Мъро се събуди и е такова стържене по празната чинийка  Grinning. Трябва да го нахраня! Чао!

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 11:55 от tania67

# 24
  • Мнения: 2 237
Привет мацки !
Днес съм на вълна оправяне на гардероба и както се сещате, Зари ми помага  Laughing Вре се навсякъде и вече изяде пискюла на една шапка на детето.Тази нощ не поиска да спи при мен....Ама сигурно съм толкова изнервена и депресирана, че и тя бяга от мен  Sad
Изобщо, дайте идея как се излиза от дупка....С дузина котки до себе си може би ?  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 116
Taнче, надявам се да не се скарат... ако се случи сигурно ще ги оствя да се бият, докато едния победи и се наложи като вожд  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 5 734
Ted_cat-Само да не заръфа пак някоя опашка или крило на самолет,че тогава нищо не мога да оправя.

blizna4e - ще излезете от дупката,спокойно,малко по-малко нещата ще се наредят Hug .

# 27
  • Мнения: 1
Привет и от нас!
Таня67, Мацо има невероятен поглед, много е хубав.    Heart Eyes
Пуфинка да се оправя бързо, досетих се какъв е проблема, чела съм назад, но не помня всички. Моята Каси си живя с три кисти няколко години, а и не посмях да я оперирам. Изпращам ви цялата си положителна енергия.  Hug
Делфина, твоите излъчват такова спокойствие, но имам достатъчно опит да си представя какво е като са будни.  Laughing За тях имам повече шансове да ги нагушкам наживо, живот и здраве!   Peace
Аз чакам една приятелка от студентските години, ще идва за два дена със семейството си. Досега чистихме с милото и с неоценимото съдействие на Макс. Толково високо оцених помощта му, че бях на милиметър да го тупна с четката на прахосмукачката, но се въздържах. Днес съм бяла и добра.
Хубав ден на всички   bouquet
П.П. Близначе, горе главата! Не ти трябват дузина котки, а няколко добри приятели!  Peace

# 28
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038


Добро утро и от нас...... smile3507  нещо не ни се стаааава....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, смилете се бе хора, получих сърцебиене от разнежване Hug

Общи условия

Активация на акаунт