Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 2 тема

  • 95 315
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 78
snezko, това не е ли рецептата за добруджанките, които вече и аз ги правя под формата на мъфини  Grinning
мойта рецепта е за солен кекс,но да стават като добружанки,благодаря за добрите оценки момичета така ме карате да мисля-и какво да бъде утре.......... Joy

# 721
  • Мнения: 175
Ето и от мен едни съвсем импровизирани мъфинки с мед и орехи

 

# 722
  • Мнения: 3 499
^ Красота!!!   Crazy

# 723
  • Мнения: 78
мнооого апетитни.с този мед по краищата...... newsm10

# 724
  • Мнения: 175
Gаlkа, snezko - благодаря  Hug Ами честно казано облях ги обилно с мед, т.к. не бяха достатъчно сладки вътре  Laughing Както казах беше абсолютна импровизация, че имаме мноооого мед и се чудех как да го уползотворя  Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 6 210
Душко, дощя ми се да оближа меда през монитора  Joy! Страхотни са! Ех, кога ли и аз ще мога с такава лекота да кажа, че съм импровизирала  Laughing!?

# 726
  • Мнения: X
Момичета, имам един въпрос, който може да ви се стори смешен  Embarassed, но дуралексови чашки мога ли да използвам за формички и да пека смело във фурната? Върти ми се някаква мисъл, че дуралекса е огнеупорен, но не съм сигурна. Силиконовата формичка, която ви показах одеве е за шест мъфина, а тестото ми беше за поне още 3.
Вени,аз съм ползвала чашки за кафе от дуралекс за мъфини,защото и на мен все ми идва в повече тестото и като резерва ползвам тези чашки.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени,аз съм ползвала чашки за кафе от дуралекс за мъфини,защото и на мен все ми идва в повече тестото и като резерва ползвам тези чашки.
Много ти благодаря за отговора, както и на другите момичета, много сте мили   bouquet! Ще пробвам смело тогава.
Още има от снощните ми мъфини, които днес не са чак толкова зле на вкус, само на вид не съм ги догарала  Mr. Green, но ще продължавам с опитите.

# 728
  • Мнения: 610
Душко- мъфините ти с мед и орехи изглеждат страхотноооо  Crazy

Аз вчера правих от любимите ни солени мъфинки със сирене и пресен лук по рецепта на Nordina   bouquet

# 729
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз ще пиша на модератор да знаете, това на нищо не прилича, трябва да ви забранят да поствате снимки тук, направо ще си изям да не казвам кое от яд, че не мога да постигна такива ефекти на всичките ми мъфини които направих Crossing Arms

# 730
  • София
  • Мнения: 100
красота, направо ти потичат лигите

# 731
  • Мнения: 22 867
Душко, много съблазнителни тия импровизирани мъфинчета! И какви хубави шапчици са направили. Heart Eyes  chef  bouquet

# 732
  • Мнения: 175
Душко, много съблазнителни тия импровизирани мъфинчета! И какви хубави шапчици са направили. Heart Eyes  chef  bouquet

Мерси   bouquet  Hug
Моля ви се, кажете за тематичните формички - как стават мъфините? Мисълта ми е - не се ли обезформят като се надигнат? Утре мисля да ходя до Кауфланд да видя какво е останало, та се чудя да си взема ли или  newsm78

# 733
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
В тематичните пекох, издуват се.
Пудинговите във форма с 12 гнезда
http://tanyap.snimka.bg/family/razni2.125524.16135406

и пак пудинговите във форма с 24 гнезда
http://tanyap.snimka.bg/family/razni2.125524.16135412

# 734
  • Мнения: 3 219
Душко май имаше впредвид онези с коледните фигурки Thinking

Общи условия

Активация на акаунт