МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 15, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 22 749
  • 426
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 064
Така ли ми се струва или Ламия започва да ревнува Джамил от Марбулето?Уж Кенан,Кенан ама май а...........
Дай, Боже!

# 406
  • Мнения: 118
днес коя серия беше че не обърнах внимание  newsm78

# 407
  • Мнения: 4
и аз се успокоих
не очаквах да направи така
мислех че ще я остави да го хапне

Усети се, че чрез кърмата ще отрови и бебето, а тогава ще гледа Джемил през крив макарон. Ама бързо мисли, не мога да й го отрека!

И доста е интуитивна.  Peace
Ама то при нея нали "факсовете прииждат", нейното извънземно не я оставя на мира ...

# 408
  • Мнения: 118
Така ли ми се струва или Ламия започва да ревнува Джамил от Марбулето?Уж Кенан,Кенан ама май а...........
Дай, Боже!
по рано го писах но пак че го напиша мисля че не ревнува а се дразни на постъпките на Джамил и приказките на Макбуле

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Така ли ми се струва или Ламия започва да ревнува Джамил от Марбулето?Уж Кенан,Кенан ама май а...........
Дай, Боже!
по рано го писах но пак че го напича мисля че не ревнува а се дразни на постъпките на Джамил и приказките на Макбуле
И аз така мисля.

# 410
  • Мнения: 1 064
Така ли ми се струва или Ламия започва да ревнува Джамил от Марбулето?Уж Кенан,Кенан ама май а...........
Дай, Боже!
по рано го писах но пак че го напича мисля че не ревнува а се дразни на постъпките на Джамил и приказките на Макбуле
Да, бе. Питбула я тероризира вече 10 серии, а тя - самарянката, за нея мисли, жали я! Не, смесено чувство е, ама нали мисли само за Кенан, не й остава свободна мозъчна клетка за друго. Е, аз така го чувствам поне. Може пък просто да ми се иска.

# 411
  • Мнения: 20
Нещата се обръщат.Усещам аз на къде духа вятъра.На Джамил скоро ще му се отвори парашута,и защо не крайно време е вече.

# 412
  • Мнения: 118
Така ли ми се струва или Ламия започва да ревнува Джамил от Марбулето?Уж Кенан,Кенан ама май а...........
Дай, Боже!
по рано го писах но пак че го напича мисля че не ревнува а се дразни на постъпките на Джамил и приказките на Макбуле
Да, бе. Питбула я тероризира вече 10 серии, а тя - самарянката, за нея мисли, жали я! Не, смесено чувство е, ама нали мисли само за Кенан, не й остава свободна мозъчна клетка за друго. Е, аз така го чувствам поне. Може пък просто да ми се иска.
не става въпрос че Макбуле я тероризира, а за това че за да е до нея Джамил лъже Макбуле смятам че това я дразни

# 413
  • Мнения: 267
Нещата се обръщат.Усещам аз на къде духа вятъра.На Джамил скоро ще му се отвори парашута,и защо не крайно време е вече.
поне някой да бъде щастлив в тоя филм  Mr. Green

# 414
  • Мнения: 1 064
И Марето ще е щастлива.  Wink

# 415
  • Мнения: 118
аз смятъм че и Кенан трябва да бъде щастлив но тук никой не ни пита, сценарият е написан вече

# 416
  • Мнения: 4
Тази седмица до края ще изгледаме първи сезон, дано да няма прекъсване и другата да си продължат с втория сезон.

Нещата се обръщат.Усещам аз на къде духа вятъра.На Джамил скоро ще му се отвори парашута,и защо не крайно време е вече.

Да не забравяме, че до края има още толкова серии.  Peace

Бланка,  smile3521.  Не може всички да са като Джемил и мозъка им да щрака за много неща.  Mr. Green

# 417
  • Мнения: 73
Да, съвсем я запуснаха от към облекло , Ламия де.

А какво ли е това което ядат със супата, нещо като мляко?

Ами по-евтинко, че тази серия продуцентите бяха наели и яхта и отнякъде трябваше да поспестят ....  Wink
newsm10 много точно

# 418
  • Мнения: 889
оффф писна ми от лъжите на Джамил   Sick

Нали знаеш- на война и в любовта.......  bouquet
ама неговото е прекалено вече  Twisted Evil

понеже аз съм го гледала до края може би не е много редно да коментирам Embarassed, ама Джамил си е пич  bouquet

# 419
  • Мнения: 0
И Марето ще е щастлива.  Wink

знаете,знаете
но за сметка на това други неща не вървят
е пък всичко ли трябва да ми е розово

Общи условия

Активация на акаунт