"Парфюмни размисли и страсти" 25

  • 18 902
  • 402
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 004
И аз реших да се възползвам днес,че е хладничко и се олях с АнгломанияSimple Smileммммммммммм Crazy Адски трайно и силно е това нещоSimple SmileМного ми е чудно как ухае и Будара,но някой ден Praynig
А в жегите съм с Ексейп на Келвин Клайн и Sunset Heat на Ескада Simple SmileТе са ми най-свежи и плодови,без да са сладко лепкавиSimple Smile Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 5 657
Даааа, друго си е хладинката... на жегата абсолютно всичко изчезва от кожата ми за броени минути, което е още една причина да не харесвам горещините  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 812
Момичета,има нов ANGEL legere,някой пробвал ли го е ?

# 33
  • Мнения: 13 626
Да, аз го пробвах. Но не ми хареса. За мене си е подигравка с оригинала, в който съм влюбена....

# 34
  • Мнения: 812
сериозно ли говориш newsm78,хммм дали го има в бюти зон?

# 35
  • Мнения: 13 626
Има го да. Аз там го пробвах.  Но все пак това е мое мнение....може на други да им хареса Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 5 657
Аз не разбирам защо когато се пусне супер успешен аромат, който се търси, купува и харесва много, започват да се произвеждат безкраен брой негови вариации - летни версии, всевъзможни цветове и бои, с камъчета, без камъчета, престиж-едишъни и прочие... По правило вариациите много рядко са хубави колкото оригинала, да не говорим за по-хубави от тях. В това число са нароилите се напоследък Ангели, безкрайния брой ябълки на Нина Ричи, Еуфория Блосом СК има още 2 вида с кристалчета..... да не продължавам, има много. Но може би това е пазарната част от парфюмния бизнес.

# 37
  • София
  • Мнения: 20 119
Аз не разбирам защо когато се пусне супер успешен аромат, който се търси, купува и харесва много, започват да се произвеждат безкраен брой негови вариации - летни версии, всевъзможни цветове и бои, с камъчета, без камъчета, престиж-едишъни и прочие... По правило вариациите много рядко са хубави колкото оригинала, да не говорим за по-хубави от тях. В това число са нароилите се напоследък Ангели, безкрайния брой ябълки на Нина Ричи, Еуфория Блосом СК има още 2 вида с кристалчета..... да не продължавам, има много. Но може би това е пазарната част от парфюмния бизнес.

Сигурно се опитват да извлекат и невъзможното от даден хитов аромат.  Mr. Green
Атти, интересен избор, поздравления!   bouquet Не познавам ароматите на Лалик, с изключение на Аметист /от едно тестване на кожа/ - ами аз лично се разочаровах, мирише ми на моноаромат боровинка, няма развитие, няма кик.
Но шишенцата им са уникално красиви. И като казах, ето още едно, което изглежда чудесно

# 38
  • Мнения: 13 626
Ами за да се правят повече пари Grinning Иначе има някои аромати, чиито втори и трети версии си ги бива.
То е малко като с филмите Simple Smile Ако филма е бил успешен скоро следва и 2ра, 3та...и тн. част  Grinning

# 39
  • Мнения: 648
Какво е това затишие /пред буря/?
Хайде признавайте, какво носите днес и въобще в тези жеги? newsm53 Аз днес изрових скрит в шкафчето /от детето/ The one и сега, когато жегата се разсейва си позволих един "пшък". newsm03
Отвратително е времето навън в София - тегаво, тежко, душно, влажно и лепкаво. Цял ден се чувствам като в някаква смрадлива сауна или в инкубатор на бацили. Sick Така си мечтаех да духне малко нормален, свеж ветрец, не би. Или буря, или тягост. Crossing Arms И като си представя, че цялата седмица ще е такова... ми иде да си тегля ножа.
В такъв тропически ад ми се ще да си сваля кожата и да остана по организъм, затова има огромна опасност да ми се догади дори и от любим аромат. Слава богу, засега държа фронта.
В големите, сухи жеги, нямам никакъв проблем с ароматите. Даже напротив. Все пак, някои студенокръвни влечуги, а.k.а змии, имат нужда от солидно нагряване.  grinning039

# 40
  • София
  • Мнения: 5 657
То е ясно, че всичко се прави заради пари, но ти, ако харесваш Ангела, ще си го купиш в оригиналната версия, а на който не му харесва този аромат, едва ли ще хареса видоизменения му вариант, в него все пак има доста Ангелско присъствие, пък и трайността на последващите версии най-често куца. Разсъждавам си де, сигурно има основателна причина да го правят, щом толкова много брендове го правят  Peace

Някой знае ли Тес кога се прибира?

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 20:31 от Атти

# 41
  • Мнения: 13 626
Предполагам има доста хора на които не им допада оригиналния ANGEL, но ще харесат някоя по-лека негова версия Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 311
Новия Ангел и на мен не ми допада,прекалено лек и свежичък ми се е вижда...,но не е много лош.
В топлото време нося Еликсира на Шанел , Стайл розовия пастел,Хипноуз от време на време и всичко останало което имам вечер  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 13 626
Aз не обичам като времето е такова дъждовно и задушно....и в такива дни не нося никакви парфюми. Надявам се да се оправи другата седмица....за сега го дават поне до събота лошо Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз съм на морето и нямам такъв проблем  Mr. Green нося си всичко.
Днес се сдобих с Алюр ЕДП вариант  Heart Eyes страхотен е някоя вечер ще му се полюбувам.  newsm51
На Моника завиждам искрено...от кога го искам това Извънземно.Вчера на работа цяла нощ едно момиче ми миришеше на него...направо се побърках.  Crazy
Благодаря на Хриси от сърце!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт