"Парфюмни размисли и страсти" 25

  • 18 900
  • 402
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
О,супер!Браво Атти!Чудехме се дали да не оформим нещо с Жаки и ето,изненада!Супер темичка,едната идея ми беше точно Лалик,другата ще я пошушна на Tess мисля,че идейката ще ви допадне!
Да,Лалик има в БГ.Има в БЗ ето това ,което ви съветвам да пробвате.Аз лично много се запалих по него и мисля,че е разкош! Le Parfum .Аметист  също ми е много любопитен. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 311
Привет и от мен,като видях че са заключили темата и се натъжих...но ставам и има нова тема.  Confused
Браво на Атти!  Hug
На Лалик не познавам нищо,но не е късно...  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 7 030
На мен също не са ми познати Лалик, но шишенцата са уникални, наистина са дело на дизайнер-бижутер.
Дано и ароматите са хубави, а не само шишенцата  Crazy

# 18
  • Мнения: 2 590
Запис за сега.
Атти , благодаря. Hug

# 19
  • Мнения: 2 524
Имам си вече лилавото Извънземно и съм много, много щастлива.Довечера ще се полея задължително Grinning

# 20
  • Мнения: 2 375
Имам си вече лилавото Извънземно и съм много, много щастлива.Довечера ще се полея задължително Grinning
Честито! Grinning И за непросветените...какво е това извънземно /че и лилаво/? newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 5 657
Класическия Alien Peace

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Поздравления за новата тема. И нея ще я следя с интерес.

Само да питам, какво прави 55 годишният Макалън тук? Аз обикновено го пия по много специални поводи, а не се пръскам с него  Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 13
Поздравления за новата тема. И нея ще я следя с интерес.

Само да питам, какво прави 55 годишният Макалън тук? Аз обикновено го пия по много специални поводи, а не се пръскам с него  Laughing
Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 5 657
Сложих го, защото Лалик е преди всичко дизайнер на стъкло, аксесоари за коса и др., емблеми за автомобили, стъклени скулптури и опаковки за най-различни неща, вкл. уиски  Peace Пък сигурно има и хора, които ще го предпочетат пред парфюмите му  Grinning

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да бе, ясно...
Просто да избегна стандартното "запис"  Laughing

# 26
  • Мнения: 214
monica belucci честито!Да се пръскаш с кеф!Благородно завиждам!Споделяй как е плс.....ще ме навести и мен извънземно,ама да видим кога  Hug

# 27
  • Мнения: 648
А на мен от шишенцата ми харесва само това лимитирано издание на Le Parfum:



И това, горе-долу:



Така и не разбрах кой/какъв парфюм е, намерих го в някакъв сайт, в който се търгува за 680 лири, и е под това наименование - Lalique Extrait Cristal Limited Edition 2008 Sheherazade Thinking

С респект към труда по създаването на бутилчетата, но не са ми близки по усещане. Peace

# 28
  • Мнения: 2 375
Какво е това затишие /пред буря/?
Хайде признавайте, какво носите днес и въобще в тези жеги? newsm53 Аз днес изрових скрит в шкафчето /от детето/ The one и сега, когато жегата се разсейва си позволих един "пшък". newsm03

# 29
  • София
  • Мнения: 5 657
Точно днес е сравнително хладно в София и по този случай съм с любимия си Хилари Дъф With Love, защото пращах пробичка от него и се полях по този случай Simple Smile Откривам, че се развива малко по-различно, отколкото през зимата, тогава усещах почти само плътно сладко от смокини, а сега се откриха едни хубави цветя, малко круши и доста осезателни дървесни сухи нотки и ми харесва страшно много.
Иначе в много топлото нося Синия Пуловер на Соня Рикиел, Cherry Fantasy и Liberty Fizz на Нина Ричи, Fleur de Caboten Gres, Eclate D'Arpege Lanvin, CKin2U и от този род.

Общи условия

Активация на акаунт