"Парфюмни размисли и страсти" 25

  • 18 902
  • 402
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 648
Ооо, ако имам море до мен, хич ник'ви парфюми не ми трябват! smile3549 Mr. Green

# 46
  • Мнения: 13 626
Оххх....на моренцето бих носила Sunkissed Glow. Абсолютно морски и ваканционен парфюм  Heart Eyes

# 47
# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Срам ме е да кажа, но .. май само аз не харесвам Армани Даймъндс - и двете версии.
Преди няколко дни тествах новия аромат на Каролина Херера - допaдна ми, от моя тип е,плодов, но по свеж, сладичък, но не задушлив.Обаче много нетраен - пръснах на ктката, след половин час нищо не усещах. Това   Carolina Herrera CH

Ето още нещо, което надявам се скоро ще коментираме Heart Eyes:   Lolita Lempicka Si Lolita . Освен ако не съм изпуснала нещо.

# 49
  • Мнения: 13 626
Stenly не се притеснявай, и аз не харесвам Diamonds изобщо Simple Smile Тоест аз нищо не харесвам на Армани....
А този на Лолита не го знам....сега ще го погледна във Фрагрантика

# 50
  • Мнения: 4 435
Срам ме е да кажа, но .. май само аз не харесвам Армани Даймъндс - и двете версии.
Преди няколко дни тествах новия аромат на Каролина Херера - допaдна ми, от моя тип е,плодов, но по свеж, сладичък, но не задушлив.Обаче много нетраен - пръснах на ктката, след половин час нищо не усещах. Това   Carolina Herrera CH

При мен тази Каролина показа пък голяма трайност.  Thinking

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Срам ме е да кажа, но .. май само аз не харесвам Армани Даймъндс - и двете версии.
Преди няколко дни тествах новия аромат на Каролина Херера - допaдна ми, от моя тип е,плодов, но по свеж, сладичък, но не задушлив.Обаче много нетраен - пръснах на ктката, след половин час нищо не усещах. Това   Carolina Herrera CH

При мен тази Каролина показа пък голяма трайност.  Thinking
Ха, дано тогава да греша. Ще го пробвам пак, защото много ми допада.

Жаки Тази Лолита през август ще излиза. Аз след около година борба с вкуса си, започвам да харесвам все повече класическата си Лолита   Lolita Lempicka Lolita Lempicka . Даже ме е яд колко изпръсках с нежелание и надежда да свършва по-бързо. Скоро тествах и Fleur Defendue и Coral и установих, че моята си е най-хубава.

# 52
  • Мнения: 4 435
stenly може би има разлика, защото аз я пробвах в доста хладен ден, направо студено си беше. А нали казват че топлото бързо поглъща ароматите...... Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 5 657
Срам ме е да кажа, но .. май само аз не харесвам Армани Даймъндс - и двете версии.
Стенли, не си единствена, аз също не харесвам този парфюм, душила съм само класическата версия, интенза - не. На Армани много харесвам Код и Сенси.

# 54
  • Мнения: 2 677
Прекрасно е, че имаме толкова различни вкусове  Hug Представяте ли си всички да миришем еднакво - като селски брат`чедки както се казваше едно време  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 5 657
Разбира се, fata_morgana, и аз споделям същото мнение  Hug И затова не се обиждам, когато някой не харесва нещо мое, както и се надявам никой да не се обиди, когато пък на мен не ми допада нещо друго. Уважавам чуждия вкус, дори и когато не го споделям.   bouquet

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 503
Здравейте ,момичета   bouquet
Пазарували ли сте от този сайт  http://parfiumite.com/index.html
 ,нещо много ниски ми се виждат цените, дали са истински?

# 57
  • София
  • Мнения: 5 657
Ментета, мила, не се лъжи  Simple Smile

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 503
Ментета, мила, не се лъжи  Simple Smile
Благодаря  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 6 803
Ахой!
Гледам моята любимка Лолита ще пуска нов аромат, много се радвам и ще го пробвам с удоволствие!!!  Hug

Аз днес напробвах едни Живаншита. Има едно магазинче на Витошка, правят -30% на този бранд и аз викам дали да ударя кьоравото... Joy Joy Joy
Обаче - не, явно не се обичаме с другаря Живанши и това е.
Аз още съм в чуденка какво да си взема, като че ли много ме влече Армани Код Съмар /понеже нали е летен/, а Адикт или Черната орхидея ще ги изврънкам от миУото за рожденния ден...а са и по-тежки, до зимата ще се сдобия с тях, надявам се. Как ви се струват моите разсъждения?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт