плацента инкрета...страх ме е

  • 99 463
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 1 152
Ако бяхте го направили по-рано можеше да се избегнат недоразуменията. Чест и прави на Антонеа , че ви подсети.  
Не ми харесват прикритите неща, още повече когато има противоречие и разминаване и това ме предизвика. Не ми харесва и прекалените преклонения - създават усещането за фалш.
Само фактите и документите  създават доверие.  

Не мисля, че е имало недоразумения.
Сумата, събрана до момента е достатъчно показателна за това.
Просто има хора, които искат да помогнат, и го правят, и такива, на които все нещо не им достига.

Хайде сега, dog1977, след като си видяла документите, ако си решила да помогнеш- помогни.
Ако не- спри да си чешеш езика и да раздаваш акъл точно в тази тема #Cussing out
Ако смяташ, че  подкрепата, силата и куража, които се опитваме да дадем на Поли и нейното бебче са "прекалено преклонение"- толкова по зле за теб.

Аз пък вярвам, че има неща много по-важни и много по-силни от документите.

# 1 201
  • Мнения: 6

Документите не бяха на разположение по-рано. Когато е можело, Либи ги е публикувала. Стига.

Аз лично имам доверие и без документи.
Що се отнася до "преклонението", нека никому да не се налага никога да става обект на такова.

Аз също се моля никому да не се случва това и затова съм в темата. Но при толкова неизвестни логично беше да задам въпроси. Някои се водят от интуицията си а други от логиката и документите  - хората са различни .
А сега успех на Поли!

# 1 202
  • Мнения: 1 666
Поли, понеже виждам, че си следиш темата макар и от болницата, искам да ти кажа и тук - късмет, мила! Пожелавам ти късмет за теб и малкото създание в теб! Бъди силна и вярвай! Всичко ще се нареди по възможно най-добрия начин! Peace

# 1 203
  • Мнения: 1 266
Имате ли нещо против да направя нова тема с цялата информация прегледно в първия пост, за да оставим тези грозни дрязги зад гърба си?

# 1 204
  • Мнения: 2 617
Котката Марта, според мен идеята е много добра! Peace

# 1 205
  • Мнения: 1 152
 Подкрепям Peace

# 1 206
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имате ли нещо против да направя нова тема с цялата информация прегледно в първия пост, за да оставим тези грозни дрязги зад гърба си?

Ако имаш възможност, направи. Аз отдавна предложих да се направи нова тема. Peace

# 1 207
  • Мнения: 4 651

Документите не бяха на разположение по-рано. Когато е можело, Либи ги е публикувала. Стига.

Аз лично имам доверие и без документи.
Що се отнася до "преклонението", нека никому да не се налага никога да става обект на такова.

Аз също се моля никому да не се случва това и затова съм в темата. Но при толкова неизвестни логично беше да задам въпроси. Някои се водят от интуицията си а други от логиката и документите  - хората са различни .
А сега успех на Поли!

dog1977, за да си отговоря на твоите въпроси отделих от времето си да прочета цялата тема, стари постове на авторката и на част от хората, които активно и помагат. След това неизвестни и липса на логика в случващото се не намерих. Ако беше прочела поне темата, щеше да си дадеш и сметка, че тя се наблюдава от модератор от форума.
Никой не кара никого да вярва в нищо в крайна сметка, но на принципа "невинен до доказване на противното" би могла ти и други да проявите малко такт, да изчакате хората, които отделят от натоварение си ден да правят сайт, брошури и пр. да добавят нещата и след като получите нужните ви документи и логика, да прецените да се включите или не.

Това, че момичето 2 дена няма да има по сметката си вашето дарение е супер маловажно в сравнение с отрицателните емоции, които бихте и докарали.

# 1 208
  • Мнения: 4 615
С риск да повторя някой-извинявам се, но всеки е свободен да се лекува където си поиска, може и финансова помощ да си поиска. Който е готов -да помогне, останалите да запазят мнителността си за себе си. Никой,по никакъв повод не е задължен да праща пари по дарителски сметки. Какво още има да го предъвквате. Поли желае и е убедена, че Германия е най-доброто място за нея. Нека просто я подкрепим. Дами и Господа "мнителни", какво целите с изискване на цяялата документация по случая и 100 000 мнения как е имало и други възможности?! Еми на Поли й харесва точно тази и си събира пари за нея. Бог да ви е на помощ да не ви се налага да търсите подкрепа и да ви се налага да четете подобни писания! Поли, успех миличка! Ставам и лягам с молба за щастлив финал.

# 1 209
  • Мнения: 2 768
Имате ли нещо против да направя нова тема с цялата информация прегледно в първия пост, за да оставим тези грозни дрязги зад гърба си?


И ако може, да помоля Мамма да позамита в новата тема.
Който иска и има сърце - да помогне. Който се съмнява - негово право е. Но да си запази съмненията за себе си моля, изключително грозно е!

# 1 210
  • Мнения: 4 615
Отлична идея, че ако има и начин да не се допускат сеещи съмнения и негативизъм ще е още по-добре.  Peace

# 1 211
  • Мнения: 2 521
Имате ли нещо против да направя нова тема с цялата информация прегледно в първия пост, за да оставим тези грозни дрязги зад гърба си?


И ако може, да помоля Мамма да позамита в новата тема.
Който иска и има сърце - да помогне. Който се съмнява - негово право е. Но да си запази съмненията за себе си моля, изключително грозно е!
Влязох,за да помоля за същото.Нека не разстройваме допълнително момичето.Новата тема е много добра идея.

# 1 212
  • Мнения: 1 266
Правя темата, като съм готова, ще публикувам линк тук.

# 1 213
  • Мнения: 676
Новата тема не само, че е чудесна идея, но е супер наложителна.
Който направи онова супер недомислено изказване, че сме чакали Антония да ни каже да качим документите да си направи труда да прочете поне малко. Ако го беше направила щеше да видиш, че документите са качени сега, защото от днес разполагаме с тях.

Честно, не вярвах, че в тази тема могат да се видят такива коментари. И то от майки. На мен ми е неудобно от коментарите ви, а за вас не знам.

Моля ви затворете тази тема и ако трябва изтрийте цялото това ........., заради нервите и спокойствието на Поли.  Praynig

# 1 214
  • Мнения: 398
Чакам новата тема, но при все, че самата Мамма се включи надявам се да няма повече неверющи.Или ако има да подминат темата и да не занимават Поли със съмненията си.Просто акъла ми не го побира-чета и не мога да проумея арогантността на хората.

Страхотен резултат-и то само за 6 дни.Сега се моля Поли и точица да са добре, за да имаме време да се справим и с остатъка от сумата.

Поли, миличка.Не се съмнявай и секунда, че си взела най-доброто решение да дадеш шанс на това мъниче да се роди.Няма как да си сбъркала защото това е решение на една много силна жена.Заслужавате много щастливи мигове заедно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт