плацента инкрета...страх ме е

  • 99 471
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 23
В сайта на Поли са сложени вече и изследвавания правени по точно ехограф диагнозата от Шарите. Добре сте направили, но не  е лошо да ги сложите и тук.

сега ако имаме и официалната оферта ..ще ние е по лесно да събираме парички.

http://help-polly.info/index.php?option=com_content&view=art … id=55&lang=bg


# 1 186
  • Мнения: 46
Полинче, а какво казват докторите, няма ли вариант за 2 + 3?

Много-много се надявам да не се стига до вариантите, а кървенето да се овладее и да не се налага интервенция още няколко седмици. Вярвай, че ще бъде така! Дръж се, миличка!


Мамунката, дълбок поклон от мен, на такива хора се крепи светът.




Момичета, искам да ви цитирам част от писмото на моя приятелка, която помолих за финансова помощ. Освен парите ми изпрати и това:

" Нямаме обяснение и научно доказателство, но е факт, че мисълта има силата понякога да се материализира, когато човек много искрено и силно иска нещо. Някои го наричат сбъдната молитва или Божие чудо, други колективен разум, трети магия. Не знаем по какъв механизъм и кога действа, но съм виждала с очите си хора с безнадеждни диагнози, излекувани със силата на мисълта. Вие сте стотици, които сте се ангажирали с тази кауза. Мислете непрекъснато позитивно за момичето с вяра, че всичко ще се развие по най-благоприятния начин. Може пък да сработи материализацията."


Да допълня, тя не е някоя прочела Кехоу екзалтирана госпожица, а PsyD с два доктората и успешен психотерапевт във Франция.



Какво ще кажете да опитаме с това вместо с джаФкането?

# 1 187
  • Мнения: 6 323
Добавих линк към сайта и към документите в първия постинг на темата.

# 1 188
  • Мнения: 990
Капка по капка вир, така ще съберем парите, така ще изминат и дните до 30 - 34 г. седмица  Peace

Жалко е само наистина, че ако я имаше Държавата нямаше да й е толкова притеснено на Поли, няма държава, но пък ние сме тук, Поли  Hug Вярвай в силата на живота, сигурна съм, че бебчето иска да живее и ти дава всички сили, за да преживееш това   Heart Eyes

# 1 189
  • Мнения: 2 617
....
Какво ще кажете да опитаме с това вместо с джаФкането?
Мисля, че вече го правим.
И да, силата на мисълта е огромна.
Да я впрегнем за добро!
Поли, моля се за най-добрия възможен изход! Praynig Praynig Praynig

# 1 190
  • Мнения: 1
Здравей, Поли!
Не мога да ти помогна с много, с колкото можах - направих го.
Ще популяризирам сайта ти във всички форуми, в които съм регистрирана, за да достигне до повече хора! И дано, дано по-бързо се съберат парите.

Още веднъж късмет, Поли! От все сърце ти стискам палци и ти желая успех!

# 1 191
  • Мнения: 1 266
Искам само да кажа, че раздаването на флаери и разпространяването на каузата по всички възможни канали, е голяма помощ!!! Никога не се знае къде ще попаднем на хора с по-големи възможности и големи сърца!

# 1 192
  • Мнения: 2 980
Включвам се да съобщя, че от началото на кампанията в петък до момента, са събрани 16 910 евро и 370 лева в сметките на Поли. Това е над четвърт от сумата - само за 6 дни! Хиляди благодарности на всички, които са се включили или възнамеряват да се включат!

# 1 193
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това е голям успех според мен!  Hug

# 1 194
  • Мнения: 6
Добавих линк към сайта и към документите в първия постинг на темата.
Ако бяхте го направили по-рано можеше да се избегнат недоразуменията. Чест и прави на Антонеа , че ви подсети.  

Не ми харесват прикритите неща, още повече когато има противоречие и разминаване и това ме предизвика. Не ми харесва и прекалените преклонения - създават усещането за фалш.
Само фактите и документите  създават доверие.  

# 1 195
  • Мнения: 324
Докато четох ми се искаше да кажа страшно много неща на невярващите, съмняващите се  и коравосърдечните...  ooooh! За да не влизам в техния тон, обаче, а и за да не се превръщаме в детска градина(предвид сериозността на ситуацията), в момента искам да им кажа само:
Мили момичета, молете се, ама наистина се молете, ако някой ден попаднете в подобна ситуация, да има възможно най-малко хора, мислещи като вас!

Поли  Hug Hug Hug аз и моето семейство продължаваме да сме с теб, да се молим за вас и да вярваме, че всичко ще бъде наред  Hug Hug Hug

Мамунката    bouquet  bouquet  bouquet

# 1 196
  • Мнения: 1 266
Добавих линк към сайта и към документите в първия постинг на темата.
Ако бяхте го направили по-рано можеше да се избегнат недоразуменията. Чест и прави на Антонеа , че ви подсети.  

Не ми харесват прикритите неща, още повече когато има противоречие и разминаване и това ме предизвика. Не ми харесва и прекалените преклонения - създават усещането за фалш.
Само фактите и документите  създават доверие.  

Документите не бяха на разположение по-рано. Когато е можело, Либи ги е публикувала. Стига.

Аз лично имам доверие и без документи.
Що се отнася до "преклонението", нека никому да не се налага никога да става обект на такова.

Мислех си днес, докато разнасях пак листовки и в "Онда" бяха взели преди два дни, а днес ми казаха, че не било позволено при тях, та мислех си, че хората някак не си представят, че това може да се случи на всеки и как ли биха се чувствали, ако те са на мястото на човека, който има нужда от помощ...

# 1 197
  • Мнения: 5
Поли, възхищавам се на твоята борбеност и на волята на бебка за живот!  bouquet  Прегръщам те за сила и кураж, теб и любимите ти хора, и вярвам, че всичко ще бъде наред!  Искам само да потвърдя нещо, което вече и сама знаеш – когато си взела вярното решение, нещата започват да се развиват отсамосебеси.  Сякаш Вселената е с теб и ти дава подкрепата и силата, от които имаш нужда, за да изминеш избрания от теб път, бил той и труден, и опасен, а и неразбираем за някои.  Всички, които твоята съдба докосна по някакъв начин, сме като проводници за тази подкрепа към теб и бебка – само се обърни навътре, към Точица, и нека хората около теб да дават нужната информация, а вие двенките се концентрирайте върху това, което предстои – ден след ден да сте заедно и да сте добре.  С вас сме!

# 1 198
  • София
  • Мнения: 3 123


сега ако имаме и официалната оферта ..ще ние е по лесно да събираме парички.

http://help-polly.info/index.php?option=com_content&view=art … id=55&lang=bg




добре бе хора ,вие не четете ли.
Антонея ,уж искаш да помогнеш(по твоите думи),а дори не си правиш труда да четеш информацията за Поли!Нито беше прочела ,че е в болница,ното сега обясненията за офертата.
Обясни се вече тчно и ясно,че нещата не са ясни и няма как да се даде точна оферта.Не се знае дали ще се махме матката или ще успеят да я спасят,не се знае даи беба ще е в болницата 2 дена или 2 месеца,как да се даде оферта според теб!Ситуацията при Поли е такава,че нищо не може да се планира,как тогава да се даде оферта за нещо.
И в крайна сметка никой не ви бърка в джобовете на съмняващите се ,просто подминете темата и не товарете с коментарите си и без това изстрадалото майче!

Аз утре ще преведа парички от нас и майка ми и тя ми даде.
Майка ми има козметичен  салон ,има много клиенти и казва на всички за Поли.Ще разпечатаме и информацията и ще я оставим в салона.

# 1 199
  • Мнения: 676
Сега нямам време да чета какво сте писали.
Искам само да ви съобщя, че проблемът с PayPal е вече отстранен!

Общи условия

Активация на акаунт