Twilight/Здрач-сагата: тема 15

  • 22 537
  • 427
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 776
дайте анкетата да е свързана с трейлъра , примерно хареса ли ви или нещо подобно , да видим дали на повечето им допада или не?  newsm78

Съвпада с моето предложение Peace

# 421
  • Мнения: 200
На мен пък ми хареса трейлъра и сцените, но от 1-2 мин накъсани сцени, няма как да усетим атмосферата и емоцийте на Бела и Едуард, няма как да усетим и химията, нормало е. Не се зареждайте с негативни очаквания- филмът ще е чудесен, ще видите Wink

# 422
  • Мнения: 10 012
Ех, какъв богат ден! Аз мисля, че Кристен я нямаше на наградите. Там вместо нея беше Бела. Grinning
А в трейлъра Джаспър ми спря сърцето. Към всичко останало останах сляпа.
Мисля, че ме очаква огромно разочарование от изменената сцена с Лоран.
Дано да запазят поне част от напрежението когато Джейк изчезна и се правеше на болен. В книгата много ми хареса тайнствеността около Сам, страха на Джейк и Куил, мълчанието на Били. Как ще представят глутницата за първи път ми е много интересно.

Защо не ви харесват дрехите на РД?  
Старо-ново, предложи дискусия, или поне насока. Не се сещам за нищо.  

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.  ooooh!

# 423
  • Мнения: 1 343
Незнам дали е имало такава анкета Simple Smile
Коя е любимата ви книга от сагата Simple Smile Или трябваше ли Кирстен да целуне роб на наградите

# 424
  • Мнения: 12
Здравейте !  Hug

Предложението за анкета на Aquariel ми  харесва много !  Peace

Наградите снощи бяха страхотни , нашите хора обраха точките на всички !  Mr. Green Crazy Трейлъра ми харесва много , но като видя целите сцени мисля , че още повече ще ми харесат !  Peace Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 10 012
На мен ми хареса предложението за любим член от сем. Калън (без Едуард). Поне да си го оставим за после, ако ще се съсредоточаваме на трейлъра.
Джаспър е супер!

# 426
  • Мнения: 21
Новата тема е тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402139.0
Пусната и е анкета- за трейлъра

Не забравяйте да се запишете с повече от 1 изречение в поста  Laughing

За анкета с Кълънови ще имам предвид за следващата- но мисля, че трябва да изключим и Алис освен Едуард, иначе победителят ще е предизвестен... или пък анкетата да бъде нещо в насока- познавам ли някой като Кълънови измежду познати и роднини...или нещо такова

# 427
  • Мнения: 434
Пускам си поста в новата тема.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 17:01 от муцка

Общи условия

Активация на акаунт