Twilight/Здрач-сагата: тема 15

  • 22 554
  • 427
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 34
БРАВООООООО!!!ВЗЕХМЕ ВСИЧКО, КОЕТО МОЖЕШЕ!!!!
ПОЗДРАВЛЕНИЯ, МОМИЧЕТА

Сега съм само на снимките, а по късно и клипчетата.....трейлъра е СТРАХОТЕН, просто вече нямам търпение да видя филма.Хареса ми превръщането на Джейк, а раздялата в гората...УОУ Роб страшен, погледа му е уникален...и Веселинка отново се разплака...кофти, защото в човешкия ми живот има една работна среща
Много съм развълнувана..то ми и личи, нищо свързано не написах
ЧАО И ПРЕКРАСЕН ДЕН НА ВСИЧКИ
Twilight Rules!!!!

# 376
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не мога му се нагледам на Робърт ooooh! Страхотен просто, нямам думи  Heart Eyes
Трейлърът също ми хареса, поне няма е в синьо целия филм като Здрач

# 377
  • Мнения: 21
Само положителни реакции за трейлъра ли може да се пишат в темата днес?

Да изчакам до утре, може би Sunglasses
 Grinning

# 378
  • Мнения: 1 343
Променена е историята Sad И не ми харесва . Джейкъб изобщо го няма на поляната при нападението на Лоран. Ми подяволите та то дори не е на поляната къде бяха с Едуард , а пред къща най - вероятно къщата на Джейкъб  #Cussing out
Вълка ми хареса Simple Smile И скока ми хареса Simple Smile Кирстен е с променена визия Simple Smile На мен ми харесваше в първия филм точно малко изплашено захлюпено момиченце беше Simple Smile

# 379
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ми то и ЗДрач е като осакатено подобие на книгата, ама пак е хубав, не се настройвайте още от сега Hug
Поне гримът е по-добър, макар че пак са прекалили с червилото на Едуард Twisted Evil

# 380
  • Мнения: 1 343
О не се настройвам чакам го с нетърпение Simple Smile Изобщо няма да ми пречи ако няма история а само Едуард на забавен кадър как си смъква ризата и целува Бела  Twisted Evil Изобщо няма да гледам пейзажи и т.н.

# 381
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Изтеглих трейлъра и го гледах и не се стърпях да вляза в темата. НАПЪЛНО съм разочарована от трейлъра. Полянката се оказа нива за къщата на Джейкъб Stop Роб, в сцената, в която я напуска е направо болезнено красив, но всичко останало просто куца. Искрено се надявам тези сцени да не са окончателни.
Прическата на Джаспър е ужасна, а и никой не реагира на случващото се на рождения ден, никой #Crazy

# 382
  • Варна
  • Мнения: 567
Много неща са променени, така ми се губи всичко на мен!
Защо не може и малкото неща, които ще покажат от книгата да не са преиначени!

# 383
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Джейкъб изобщо го няма на поляната при нападението на Лоран.

Джейкъб присъства на поляната заедно с другите. Той беше най-близко стоящия вълк до Бела Peace

# 384
  • Berlin
  • Мнения: 11 286
Ей, много сте готини! Simple Smile направо ми оправихте деня с клипчетата и снимките! Благодаря! Simple Smile)
Sensoria, подписът ти ме убива!  Joy Особено много ми харесва Робърт как се смее... мм..  Blush
Аз реших да не бързам със Затъмнение, защото имам да уча за държавен изпит..  Crazy само ще ви чета.

# 385
  • Мнения: 1 313
Пак го гледах, и се чудя... Едуард с костюм ли е облечен на сцената в гората или само така ми се стурва? Не си спомням описание в книгата за облеклото му, но не си го представях така Rolling Eyes

# 386
  • Мнения: 200
Браво на нашите хора- обраха всички награди  / за песента е разбираемо защо не взеха награда- не е нищо особенно, няма как да се мери с Брус Спрингстийн примерно/  Heart Eyes

трейлъра ми хареса- харесаха ми цветовете, Едуард е страшно красив , Бела е много красива също. Хубав ще е филма ще видите, колкото и да се притесняваме сега къде бил Джейкъб и какво казал и тн  Peace

За целувката - има ужасно голяма химия между тях двамата и си пролича че Роб беше готов, докато Кристен се притесни яко. Има нещо между тях , самият факт че не може да го целуне публично показва че не и е само колега, защото ако беше щеше да може да го целува без проблеми навсякъде и без да се притеснява  Peace

Кристен беше много сладка като си изтърва наградата Simple Smile Тя е много естественна и неможе според мен  много да преиграва, което подкрепя тезата ми за целувката също Simple Smile

Отивам да доглеждам и другите клипчета и снимките.  Hug

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 12:15 от Aquariel

# 387
  • Мнения: 21
Променена е историята ,,,Ми подяволите та то дори не е на поляната къде бяха с Едуард , а пред къща най - вероятно къщата на Джейкъб  

Полянката се оказа нива за къщата на Джейкъб Stop

Трейлърът е сглобен от различни сцени, но понеже става бързо, изглежда като че ли Джейк и Лоран са в една и съща сцена и то пред къщата на Джейк- ако го гледате пак, обаче, си личи, че Бела е облечена различно с Лоран (и е с раница на гърба), и различно, когато извиква на Джейк да бяга (с черна риза)...както и че Джейк с близък план е съблечен гол до кръста, а преди да скочи и да се трансформира, е облечен

Клипът има много трески за дялкане, надявам се да направят повторно заснемане на някои от нещата в него... или грима, или осветлението на моменти са в повечко...
но си личи, че ще има различно режисьорско виждане- няма да има толкова близки кадри върху лицето на Едуард, с които сме свикнали от Здрач- и ще има акцент върху екшъна, с бързи движения, силни звуци, и музика за фон....
Мисля, че ще е трудно да изкараме от главите си образите на персонажите от първия филм...Лоран с брада? Езме с изправена коса? Джаспър с тази прическа?... както и други неща ще ни се набиват в очите (къщата на Кълънови е различна...)

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 12:29 от staro-novo

# 388
  • Мнения: 1 343
Джейкъб изобщо го няма на поляната при нападението на Лоран.

Джейкъб присъства на поляната заедно с другите. Той беше най-близко стоящия вълк до Бела Peace

Джейкъб идва с другите не е сам и не зад неговата къща. И тя незнаеше че това е Джейкъб  Naughty

# 389
  • Мнения: 264
Здравейте на всички Simple Smile От толкова време ви чета и се опитвам да наваксам с темите, но е трудно Simple Smile
Много благодаря за всички линкове, статии, клипове и тн, които се качили и мнооогоооо благодаря за преводите, които се правили   bouquet
Много съм развълнувана от наградите, ама много Simple Smile Малко малко дете се радвам и си поплачвам  ooooh!
Радвам се, че мога да споделя емоциите си с вас Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт