обича ли ме още?

  • 15 962
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 947
На колко години си? Руски се е учило преди аз да тръгна на училище. Така че нищо не разбирам...Не, тоест схващам откъсчени думи  Mr. Green Иначе ми е интересно какво пише, защото ти винаги хвърляш бомби...

# 76
  • Мнения: 4 380
На колко години си? Руски се е учило преди аз да тръгна на училище. Така че нищо не разбирам...Не, тоест схващам откъсчени думи  Mr. Green Иначе ми е интересно какво пише, защото ти винаги хвърляш бомби...

Всеки нормално интелигентен трябва да разбира руски. Все едно да кажеш, че македонски не разбираш.

Накратко казват, че изследвания показват, че след 4 годишно съжителство по-малко от половината от 30-годишните жени продължават да изпитват нужда от редовна полова близост. Докато мъжкото либидо практически остава без изменения.
Изследване на 530 мъже и жени сочи, че в началото на отношенията 60% от 30 годишните жени искат секс често, след 4 години -47%, след 20 години- само 20%.

При мъжете пропорциите си оставали между 60-80% независимо от годините прекарани с избраната жена.

Главния фактор в съвместния живот с мъжете за дамите остава нежността. Около 90% от жените желаели нежност от своите половинки независимо от това колко дълго продължават отношенията им, докато само 25% от мъжете след 10 години съвместен живот все още търсели нежност в своята партньорка.


Професор Филдман коментира, че причината за това женската сексуалност да пада с годините била във феномена на търсенето и предлагане. Ако нещо се намира в непрекъснато предлагане, то субективно възприеманата ценност на това което представлява предложението започва да спада.

# 77
  • Мнения: 7 947
Е да го разбирам ли, че ти се имаш за нормална интелигентна жена, а аз трябва да се чувствам доста неинтелигентна, щото не подразбирам от това, което ти разбираш  Crazy Извини ме, ама туй тъпо звучи - "туй" неинтелигентен израз ли е всъщност  newsm78

Иначе така написано може и да е истина, въпреки че аз не деля мъжете от жените, когато става дума за секс, а деля на темперамент, навик и възпитание....и размери и възможности.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Това изследване ми се вижда крайно елементарно и неотчитащо страшно много други фактори. С други думи, хич не ми е убедително. Simple Smile

viliko Права е xenia. Винаги съм се чудила как така някои хора не могат да разберат и дума на руски.

# 79
  • Мнения: 7 947
Дума разбирам - НАПИСАЛА СЪМ ГО, ама има и думи дето не разбирам и ми се губи смисъла  Crazy
Иначе темата за руския ми е нещо не на място тук, но ако държите - хайде ще си  попишем...

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
xenia  за мен статията до някъде има смисъл. Даже съм склонна да и вярвам. Без последният параграф за синдрома на търсенето. Има доста жени, за който няма забранен мъж и това значи, че на 50 вече няма искат да видят.....
viliko  аз учих руски в основното и не се имам за дърта да ти кажа. Дай да не се хапем за годинки а?  Laughing

# 81
  • Мнения: 7 947
Не бе хора, казвам си, че не съм учила, кво толкова, пък нищо, че може би съм неинтелигентна  Joy
Пък и аз си мисля, че всеки малко поне интелигентен трябва да разбира английски, ма моя не го знае, от друга страна не е особено неинтелигентен  Joy

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 17:24 от viliko

# 82
  • Мнения: 4
не те обича ,
лично мнение

# 83
  • Мнения: 6 887

Всеки нормално интелигентен трябва да разбира руски.


По тази логика трябва ли всеки нормално интелигентен руснак да разбира български?

# 84
  • Мнения: 17 546
Всеки нормално интелигентен трябва да разбира руски.
По тази логика трябва ли всеки нормално интелигентен руснак да разбира български?
Само пробвай да им изкажеш подобно мнение... Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 380
Всеки нормално интелигентен трябва да разбира руски.
По тази логика трябва ли всеки нормално интелигентен руснак да разбира български?
Само пробвай да им изкажеш подобно мнение... Mr. Green

Аз съм им го изказвала. Въпреки че логиката не е съвсем същата, т.к. не стои въпроса само до близост между езиците, но и до нужда от даден език. А българите имат много повече нужда от руски отколкото руснак от български. На който му е нужен български мисля достатъчно разбира.

# 86
  • Мнения: 72
Много се отклонихме от темата.
Бижy съгласна съм с теб.

# 87
  • Мнения: 7 947
Всеки нормално интелигентен трябва да разбира руски.
По тази логика трябва ли всеки нормално интелигентен руснак да разбира български?
Само пробвай да им изкажеш подобно мнение... Mr. Green

Аз съм им го изказвала. Въпреки че логиката не е съвсем същата, т.к. не стои въпроса само до близост между езиците, но и до нужда от даден език. А българите имат много повече нужда от руски отколкото руснак от български. На който му е нужен български мисля достатъчно разбира.
Е, на мен не ми е нужен руски по тая логика и  затова не го разбирам...  ooooh!

Автора няма ли да се включи?

# 88
  • Мнения: 1
Ето, мина един месец, а секса "още е мираж". Ходихме до морето за няколко дена - оставихме децата в къщи, и пак греда. През деня вкичко е ОК, държи се нормално, шегуваме се и т.н., но вечер още като се приберем започва да подмята как се е "скапала" или "много ме заболя корема - главата". И като си легна, вместо да си легне и тя с мен, което е нормално ако си наистина уморен или те боли нещо, тя виси до 1-2 часа през нощта. Къпе се, пуши, прави си някякви неща там, само и само да не сме заедно в будно състояние в леглото. За съжаление почти съм сигурен вече че има друг мъж. За още по-голямо съжаление аз все още имам чувства.
...........

# 89
  • Мнения: 2 448
След последния пост, да, и аз мисля така. Дори и да няма реална връзка е увлечена и то много по друг, а към теб е загубила всякаква тръпка. Обича те , но явно само братски.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт