Колко много бягащи крачета има вече в Юнската задружна чета!

  • 15 049
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
   Здравейте пак Simple Smileех много хубав ден беше днес,все така да е!!!
Танитка браво на теб,един сериозен човек,всички се канихме да правим козунаци ,ама останахме само с мераците Laughing
За РД- аз също не мисля да купувам нищо,хубаво е примерно нещо за спомен да му остане,примерно хубавите мигове запечатани на снимка или пък пожелания от гостите,написани на листче и като порасне да си ги чете Rolling Eyes
Бюти   никой го непита Вики ,какво да прави и той ,като му се е паднала такава лудичка мама..... Laughing
 Чудя се всички ли деца в този период крещат колко сили имат.....или моето си е голямо диваченце... Crazy

# 31
  • Мнения: 11
Запис и от мен  Hug Еее ама сте бързи докато се усетя и три страници сте изписали  Wink

Мимченце bouquet

# 32
  • Мнения: 616
Ето ни и нас с Митака!
Мимченце, благодаря че си сменила снимката на Митю... как ти е дошло на ума, аз хич не се сещам  Rolling Eyes
Той има нова прическа, подстригах го с машинката на баща му! Справих се доста добре, той леко се стресна и поплака, но малко, и не ми попречи да осъществя пъкления си план да го офъкам, и сега е гологлав бандюга... вече има вид точно на пакостливо дяволче  Sunglasses
Онзи ден бяхме на консултация: +350гр +2см; 8900/74 ИдИален ми е той, точно по "нормата", до грам! Както изглежда, до навършване на първата година ще си е утроил теглото (пак по "нормата");
Утре за пръв път ще го оставя за цял уикенд  Confused Отивам с приятели на вила, ще се върна в неделя, а Митко ще бъде приютен от свеки. Приготвила съм разни пюрета, каши, сокове и там каквото може да яде, малко кърма за вечерта (хич не ми се получава цеденето) и каквото-такова! Вероятно ще си поплаче, ще има сополки и сълзички, но вярвам, че ще се справят!
Туй то от нас;
Поздрави!

# 33
  • Мнения: 510

Идея за подарък - басейн и бебешки бански.  Laughing Sunglasses


Бюти, оня ден гледах бебешки бански за скромната сума от 36 лв Mr. Green Не знам каква табела бяха,ама...ако има и басеин в плюс ...бая солен подарък ще излезе Joy Майтапя се, сигурно има и по-евтини. Аз лично не съм мислила за подаръци, даже срам не срам си признавам,че парите от фирмата, които ни дадоха като родих така си седят Blush Всичко ми се видя излишно и доста ненужна покъщина си спестих Rolling Eyes Но сега харесах сандалки от естествена кожа за 50 лв. Та не знам заслужават ли си парите newsm78
За лятна количка и аз си мисля тези дни..да бъде или да не бъде.Наистина се чудя,защото моята е комбинирана,но не става за път ..згъва се трудно, а и згъната е силно казано за нея. Но, ако ще купувам ще е най-евтината на Бертони за 80 лв. Най-много да склоня за Чиполино за 125 лв-Каролина, защото знам от сестра ми,че е  практична. От големи и гръмки табели си мисля,че няма нужда..излишни пари на вятъра. Но това си е мое мнение  Grinning
Забравих да благодаря на Мимченце за темичката   bouquet Не ни забравя! Heart Eyes
Петюша, всички крещят. Или поне моето да. Обаче на днешната разходка май го простудихме и сега  присипнал и няма глас. Какъв концерт ще изнася довечера с този глас  newsm78 Joy
Хайде, лека вечер!

# 34
  • Мнения: 28
Здравейте отбор мами и бебоци   Grinning

Бърз запис и от нас...аз запо4нах работа и динамиката на ежедневието ме завъртя бързо и все по-малко време имам за удоволствия като форума.
Ина4е Христиан е порастнал много,особено в емоционално отношение.Всяка сутрин като го целувам на тръгване той запо4ва да ми се кара и ми става доста мъ4но,но какво да се прави...,ако пък след хранене аз или баща му дооберем каша от купи4ката също много смешно  протестира. Много оби4а да си пее и да се поклаща. А в магазини или паркове 4есто по-големи моми4енца го зака4ат и той като запо4не едно зака4ливо да ги гледа ,да се хили и 4ак понякога си навежда засрамено главата надолу...да паднеш от смях.
Вече има 6 зъба и хапе  доста здраво.

Мим4е   bouquet за теми4ката.

Браво на  проходилите, оздравялите и въобще на вси4ките сладурки и бонбон4овци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Приятен уикенд.

# 35
  • Мнения: 616
мдаааа количка...
аз си карам с досегашната! За новородено беше чудна, за голямо е още по-чудна! Мчи тъй я, за чий... дадох толкоз пари, сега ако ще купувам "лятна"!  Да, доста е големичка, но въпреки това сега съм я натикала в моята малка кола, и се смести! За багажника все пак си купих чадърче, за колосалната сума 40 лв! Става и за влак! (седи си в багажника) ЙЕкстра сме си Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

тези дни нямам време да пиша, но Марти става все по луд. Вече почти тича, става сам (т.е. пада става и продължава), абе ужас. Да не говорим, че не млъква. Направо не се издържа ooooh!. Краде играчки от ръцете на 2-3 годишни деца, да не говорим за по-малките, направо умирам от срам. Тръшка се яко, добре, че е чаровен и се хили на всеки, поне да замаже положението. Заиграва се с други деца доста и много се надявам септември да му хареса на ясла (ако ни приемат или намерим сносна частна).

Козунаци и аз месих, тази година ми станаха най-хубави Simple Smile

Лятна количка няма да взимам, защото съм с chicco trio for me и количката си е направо супер лятна, лека и удобна, да не говорим за функционална. МНого съм доволна.

Столче за кола взехме на Maxi cosi priori XP, защото е на сравнително на по-добра цена, по-надеждно е закопчаването и е доста комфортно. Малчо си спи и му е много удобно, защото гледа през прозореца. Пътува си супер София Варна.

За ваксините няма да пиша вече, защото мисля, че доста сме коментирали и честно казано вече знам мнението на почти всяка мама в отчетната Wink

За рожденния ден (на нас не ни остава много още) съм решила да взимам триколка (МАрти е луд фен на колелата и като види някое тича след него или отива да го гледа). Исках да му взимам джип с дистанционно  с акумолаторна батерия, но се отказах, много са големи. Просто не знам къде ще я държим. Басейн също искам да взема, но все още не намирам подходящ да става за гмуркане, чакам сезона.

Иначе за подаръци като идея бих ви препоръчала маса, но ние вече имаме. Има и много готини образователни играчки от този тип - гара, бебешки лаптоп, може количка за бутане с крачета или от тези като люлки.

П.П. За срещата явно няма да стане в Арбанаси, защото се събираме около 12 мами, а цената е предвидена за около 20. Питала съм за толкова, защото на първата анкета гласуваха 38 души, а на втората конкретна 28. Все си мислех, че ще има отказали се, но не става при толкова заявили желание да искам оферта за 10 стаи, ако се бяха събрали повече нямаше къде да се поберем.
 Както и да е, може да си организираме мини среща, то не, че не се познавам с повечето мами заявили желание (всъщност не познавам само 2-3, но се надявам да се запознаем Wink).

Искам да благодаря на всички, които бяха коректни   bouquet и много се радвам, че се запознах тук във форума с тях Laughing

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 22:58 от vesi21

# 37
  • Мнения: 233
Бюти, оня ден гледах бебешки бански за скромната сума от 36 лв Mr. Green .... Но сега харесах сандалки от естествена кожа за 50 лв. Та не знам заслужават ли си парите newsm78
Ейй, че то тук по-евтино!  ooooh! Според мен, не си струва да дадеш толкова пари за сандалки. Виж, ако бяха обувки и то специални за прохождане, си струва! А пък за банските..  Crazy

Мчи тъй я, за чий... дадох толкоз пари, сега ако ще купувам "лятна"! ... За багажника все пак си купих чадърче, за колосалната сума 40 лв! Става и за влак! (седи си в багажника) ЙЕкстра сме си Simple Smile
офиоли, повечето (ако не и всички) летни колички са тип "чадър", така че и ти имаш "лятна".  Mr. Green  Wink

веси, Марти може ли да се гмурка сам или ще се учи тепърва?

# 38
  • София
  • Мнения: 779
веси, Марти може ли да се гмурка сам или ще се учи тепърва?

Ами от самото начало го гмуркам с моя помощ, иначе сам не е изявил желание. Иначе и инструкторката го гмурка и го пуска към мен да доплува под водата, но никое от бебета не се пуска само в басейна, те все пак все още не разбират, пък и ги е страх. А идеята е всичко да става спокойно и колкото бебето желае, ако плаче го гушкаме и се опитваме да го забавляваме, за да се отпусне и свикне.

# 39
  • Мнения: 233
веси, Марти може ли да се гмурка сам или ще се учи тепърва?

Ами от самото начало го гмуркам с моя помощ, иначе сам не е изявил желание. Иначе и инструкторката го гмурка и го пуска към мен да доплува под водата, но никое от бебета не се пуска само в басейна, те все пак все още не разбират, пък и ги е страх. А идеята е всичко да става спокойно и колкото бебето желае, ако плаче го гушкаме и се опитваме да го забавляваме, за да се отпусне и свикне.
Оле, браво!!! Че чак и плува под водата, супер! Тук не ги пускат още под водата, но според мен е много хубаво докато са още мънички, това да става. Той инстиктивно ли не диша под водата? Как става този номер? Страх ме е да я пробвам мойта кокона, да не би пък да се уплаши, знам ли...

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Фокси, количката ни е Hauck Sun Speed само, че предния модел.
 

Аз сьм с две рьце и два крака  Mr. Green ЗА срешата, пьк била тя и мини,  Peace НО пак уточнявам, че ние ще дойдем само за веселата част, без приспиване. Надявам се това не пречи.  Rolling Eyes И само поради слабоста ми кьм математиката и изчисленията, защо ви учудва, че само 12 момичета са потвьрдили?  Thinking Така като гледам анкетата, 11 са гласували за Арбанаси, явно за другите мястото е достатьчно основание да не дойдат.  Peace И не на последно място, огромни благодарности на Весито, че се зае с тая трудоемка задача и все още намира сили да я доведе до край.  Hug   bouquet

# 41
  • Мнения: 657
Честно казано много съм разочарована, в началото толкова хора проявиха ентусиазъм, а накрая - само 12?? Rolling Eyes И то дето вика Весито, сигурно се познаваме вече. Laughing Както и да е, аз също съм съгласна и на мини среща, а защо да не става в Арбанаси? Толкова ли по-скъпо ще ни искат ако сме 12 вместо 20? Голяма ли е разликата в цената, Веси?  Rolling Eyes

Офи, амчи вие вече имате лятна количка, бря. Mr. Green Ти май беше първата, която купи, дори. Wink

Ей, това за гмуркането е много яко. Simple Smile Мойта кокона я е страх дори като я къпя и й премине вода през лицето, започва да диша тежко, все едно се дави и плаче. Незнам кога ще го преживее тоя страх, а може би никога - като майка си. Laughing Ми тъй де, на кого да се метне детето.. Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 388
Добро утро!

Аз съм от тези, които много искат, ама няма как да дойдат на срещата,където и да е тя.И както и да го въртя и суча, причината е и ще си остане финансова. Това е.

За подарък ми се ще да бъде столче за кола и някоя играчка. Хвърлила съм око и аз на Maxi cosi priori XP, ама да видим дали ще го бъде. А за играчката още не съм измислила.

И Дани постоянно скърца със зъби,въпреки,че отгоре само единия от четирите е пораснал достатъчно , явно после ще стане още по-гадно, а също така и крещи колкото сили има и вече се сърди и реве и се тръшка  Confused...

Благодаря за паролата, не се сетих  Embarassed

# 43
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Мимченце ,   bouquet за темичката!

И ние ще дойдем само за веселата част, но и аз като samimami го бях заявила предварително  Peace! А и 12 чавека за форумска среща не е толкова малко. Бях ви писала за опита си с такива срещи! Аз не съм учудена и също смятам, че бройката е нормална  Peace!
Веси, наистина е необходимо търпение за организацията на такива срещи и адмирации, че ти го имаш  Hug! Не се коси! Просто се настрои, че винаги е така  Wink!

Ние столче за кола имаме. Maxi Cosi Priori Fix. Така, че това отпада като подрък. Чудя се за тези колички дето се тикат с крачета  newsm78! То не че в къщи има къде да се тика, ама може на вън да я "кара". Само такова нещо не мъкна и такова да нося, ама нали е за него  Laughing! На сестра ми поръчах сандалки да му вземе. За друго не се сещам. А то ние и на късо разстояние трябва за два празника да му мислим подаръци  Rolling Eyes! За Гергьов ден и след има няма 12 дена за РД  Thinking! Преносима кошара нямаме и може това да му взема. Бе, не знам и аз   ooooh!!

Лек ден! А моя малък мъж го претих на бабин дом и сега ще се отдам на чистене!

# 44
  • Русе
  • Мнения: 620
Роса, аз купих на Митака обувки - естествена кожа от вътре и от вън за 39,90лв - те не са отвсякъде затворени (на първите 2 снимки се виждат - от предния ми пост  Wink) пък и нали трябва нещо да обхваща глезена, пък и пред пръстите да не е отворено - това бяха заръките на двете д-рки, при които го водя - после ги одобриха  hahaha

Офи, амчи вие вече имате лятна количка, бря. Mr. Green Ти май беше първата, която купи, дори. Wink
май наистина Офи си взе първа лятна количка   newsm78 пък сега, айде няма да цитирам  Peace

Преносима кошара нямаме и може това да му взема. Бе, не знам и аз   ooooh!!
Дари, моето момче е в такава (за игра и спане) - ще я ползваме макс. още годинка и ще се мести на гооолямооо легло  Laughing Споделям мнение и наблюдение - от сега се опитва да се катери по нея и ме побиват тръпки да не вземе да успее и ... не ми се мисли даже  ooooh! Ако пътувате често и детето е свикнало с креватчето си е добър вариант, но иначе не те съветвам  Peace

Аз определено нищо не съм измислила за подарък - джип с акумулаторна батерия има, количка за яздене и бутане има, басейн - също и люлка...Майка ми иска да му взема детски лаптоп, но не съм "работила" с такова чудо на техниката и идея си нямам дали поне малко ще му е интересно  newsm78
От сега заявявам, че ще крада идеи за подаръци от вас - щете нещете - ние РД ще празнуваме на 03.07. - тааааа до тогава ще сте си казали всичко  Wink  Joy

Общи условия

Активация на акаунт