Колко много бягащи крачета има вече в Юнската задружна чета!

  • 15 048
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 133
Здравейте и от мен!Да питам нещо наистина ,ама наистина ефикасно за никнещи зъбки.На Мари сега и никнат 2 наведнъж и не е лесно ooooh!през ноща сме по 3-4 пъти будни,а през деня почти не спи и вече ми идва леко нанагорно.Някой да е ползвал Дентокинд?И впечатленията от него Praynig
и ние бяхме с вирус ,но го хванахме в началната фаза и ни се размина антибиотика,а и аз съм от изчакващите и не бързах с лекарствата.Останаха ни само сополките ,които третираме с клеева тинктура и сякаш има ефект.
И моите парички от Нои пристигнаха учудващо бързо,но да чукна на дърво ,да не чуе дявола

# 286
  • Мнения: 24
Здравейтеееееее
най-накрая и аз да се включа.

Кака Мони почти изкара шарката ,утре е 7-мия ден и вече се чувсвта много добре,сега очаквам Алекс и тати да се ошарят  ooooh! .Но вярвам че всичко ще миен леко ,както при Мони Simple Smile
За парите от Нои ,не ми се коментира...от Фирмата още не са ми занесли декларацията  #Cussing out

Вивиан ,много се радвам за теб ,лека бременност и щастлив финал Simple Smile
маристута ,стархотна е Дея  Heart Eyes

Честито и на всички ,които празнуваха тези дни  Hug
Лека от мен

# 287
  • Мнения: 51
Гали ЧРД -от последните включили се към поздравленията Wink Здраве, късмет и много усмивки!

Това за парите от НОИ е май всеобщо -и при мене не са внесени за последния месец все още, а документите отдавна си подадох, винаги в началото на всеки месец са били в сметката-а сега НЕ!:(((((

Маристута -мъжа ми стоеше до мене преди малко и явно е погледнал към компютъра точно когато разглеждах снимките с Дея/честита й месечинка!!!!!/ей така спонтанно вика-колко сте сладки-ама верно на една от снимките много го дакарваме еднакви Simple Smile)))))))))), че и децата Wink Heart Eyes

Мая  това с подарък към нашата ревнива кака ще го пробвам, че е нетърпимо на моменти. Днес едно приятелче на Василена й казало че много харесва бебка, и отнесло една близалка по главата  Shocked

Бебешор -на нас ни поомага гелчето Дентинокс!

Вивиан честито -най хубавата новина за една жена  Heart Eyes, лека бременност!!!Много ви се радвам на куража заедно с Радост!!!!!

Спокойна нощ на всички!

# 288
  • Miami
  • Мнения: 412
Гали, честит рожден ден   bouquet Желая ти всичкото здраве и цялата любов на света  Hug

Маристута, страхотен разказ(както винаги), а малката Дея е голяма мадама  Heart Eyes (а като си спомня само как се тюхкаме с теб, че ще имаме аз-момче, а ти- момиче  Laughing  Wink )

# 289
  • Мнения: 233
Гали, честит рожден ден!   Hug Надявам се добре сте го отпразнували. Wink

При нас гърнето е все още блян... Не заради друго, но на мойта кокона й е много малко дупето, влиза във всички гърнета...  ooooh! Та, няма шансове да седне. А толкова искам и аз вече, че ми писна да сменям наакани памперси.  Sick

маристута, да я нацелуваш малката сладурана! Simple Smile
Вчера Мишел вдигна 39.9 температура от ... зъби.  #Cussing out Голям зор, голямо нещо... ако всеки зъб излиза така, ужас!  Confused

Иначе, ако говорим по принцип за концултация по телефона, вместо ходене на лекар - да, тук има такова нещо. Нашата здравна застраховка е такава, че ако имаме някакъв проблем, вместо да търчим веднага при докито, задължително трябва да се обаждим първо на застрахователната компания. На линиите винаги има дежурен лекар. Обясняваш му какъв ти е проблема и той решава дали да отидеш на преглед или може с нещо друго да се разреши проблема. Например, Мишел като глътна едно дървено топче преди няколко месеца, първо се обадихме се по телефона, разпитаха ни подробно и накрая ни казаха да не се притесняваме, а да го чакаме на изхода. Тези телефонни консултации са безплатни, докато посещението при доктор си го плащаш. При спешни случаи се ходи директно в болницата.

# 290
  • Мнения: 3
здравейте момичета,
честито на всички празнуващи и празнували (с известно закъснение), ама нещо не се свъртяхме тия хубави дни.
честито на вивиан - много хубава новина, дано бебето да е и от пола, който предпочиташ. аз имам две близки, които така забременяха с много малка разлика - едното бебе преди 2 седмици се роди, а баткото е на година и три месеца. не се оплакват...засега Simple Smile

Иначе за НОИ - и аз имам голямо забавяне, последно са ми платили на 31 март за периода до 20 март. Вчера ходих там да питам - оказа се, че са наред нещата, но нещо са забатачили обработката на данните покрай тия празници и ми казаха, че чак към 18 май ще получа парите до края на март и за април. Добрата новина за мен беше, че до годинката ще получавам същата сума, както и за 9-те месеца. Аз все си мислех, че могат да правят преизчисление с предишните 6 месеца и да ми намалят значително сумата, но оказва се, че наистина ще изкараме късмет с майчинството и нашето заварено положение Joy

А с бебешорката вече настава голямо забавление - всеки ден има нови номера, крачи все по-уверено и се държи само за един пръст. Голям купон е.
Ние още не сме успели да се запишем за тая кухня, оказа се, че има специални дни за записване и сега чак на 12 май ще пробваме. А знаете ли до каква възраст после е кухнята?

Хубава неделя на всички!!!

# 291

Общи условия

Активация на акаунт