Колко много бягащи крачета има вече в Юнската задружна чета!

  • 15 060
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
kris_bo, давам за закуска на Калина кус-кус. Сутрин често й правя и овесени ядки, попара, понякога каша. За това се сещам!
За подаръци не съм мислила и аз май! Laughing

# 16
  • Мнения: 3 743
Мимче, забравих да пиша, прекрасен ти е аватара. Прати малко топло временце насам Hug

Мишле, и на мен ми домъчнява понякога, че бебето ми пораства. Но пък затова искаме поне още едно бебче, да ги изживеем отново тези трепети, но по съвсем друг начин. Да гледаме на бременността си през очите на "каката", айде размечтах се... Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 381
Не съм мислила сериозно по въпроса за РД. Мисля да го празнуваме с много деца, но... За подарък - идея си нямам.
Количката ни е комбинирана, та за лятна пари няма да давам.

# 18
  • Мнения: 194
Само се записвам, че нямам време сега да чета Simple Smile Мимче,   bouquet

# 19
  • Мнения: 318
Запис и от мен,както винаги заглавието е супер,мерси Мимче   bouquet
Я да споделят мамите на зазъбилите се бебета и с горните зъбки bite,на Паола и избиха и от горе 2 и постоянно скърца със зъбките,при вас така ли е? newsm12

Хайде бай  smile3534

# 20
  • Мнения: 92
Да се запиша и аз в новата темичка, Мимче   bouquet

samimami каква е количката ви , дай някоя снимчица да я видим... Simple Smile А за количката на Мимче - да има ги тук в магазините на Mothercare /в някои МОЛ-ове/ , но не са 30паунда /60лв./, ами са ги надули до 125лв. и то без сета /сенник, дъждобран/, отделно той струва 20 паунда /тук 95лв./ ... та така Sad Maclaren-ите са много добри и леки, ама са наистина скъпички...

Ех, дойде времето да се замислим за първите рожденни дни, а? Ами аз за подарък не съм мислила още, само за партито си мисля - искам да е с много деца, балони, веселба, голяма торта и т.н.  Blush

снимките са чудесни и дечицата също...  Hug

Хайде хубав и усмихат ден от мен , и приятни разходки на всички ...  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 391
Привет и в новата темичка  bouquet
Много сладко заглавие Simple Smile Ние сме още далеч от бягането, но засега се придвижва като се опира по мебелите или пълзи по неин си много странен маниер. Също много обича да се отпуска правичка без да се държи никъде, задържа се няколко секунди и пада по дупе Grinning.

За рождения ден сигурно ще е играчка, но не съм измислила още каква. Ако някой измисли нещо интересно да сподели.

Аз също давам за закуска понякога кус-кус със сиренце - харесва го. Следобяд започнах да давам отскоро кисело мляко с банан и ябълка (така пробутвам ябълката, че само нея много-много не я харесва сурова)

И аз вече трябва да се замислям за следващия размер столче за кола, но се чудя дали ще и удобно да спи в него, че нали там ще е седнала, а не полулегнала.. Ние по принцип често пътуваме, а ако не спи за мен е истински кошмар, защото не иска да седи в кошчето, иска да я взимам, върти се, аз внимавам да не падне и на мен ми става лошо от многото въртене. Как е пътуването при вас?

Благодаря на тези, които споделиха идеите си за кърменето. Наистина ми е голяма въпросителна какво да правя, хем не искам да отбивам още, хем си мисля, че май ще е по-добре, ако сега я отбия, хем не виждам и не ми се мисли с колко мъчения и за двете ни ще стане това Whistling

Временцето навън става все по-приятно за разходка. Хайде другата седмица да се организираме за срещичка на софийските бебоци в някое паркче.

# 22
  • Мнения: 3 743
Блу, ние сме с такова столче за кола http://www.kasidabg.com/product_info_products_id-9960.html. Диди спокойно си спа в него и двата пъти, когато го ползвахме. Има и опция за монтиране в посока срещу движението, ако бебчето е свикнало така да пътува.

# 23
  • Мнения: 204
Браво! Днес само хубави новини!Да са ни живи и здрави дечицата.Подарък и аз не съм измислила,а пък започнаха да ме притесняват и роднините.Всеки вика казвай какво да му купим,ами като не знам newsm78Вие как мислите да организирате самото тържество?Ние имаме голяма градина с трева и мисля за градинско парти.Сега се сетих,че може да ни подарят басейн,че нямаме Mr. GreenМимче,страхотна си както винаги!  bouquet

# 24
  • Мнения: 7
Привет от нас със Петьо! Отдавно не съм писала, но и ние пантосваме по разходки.Имаме вече избил първи млечен кътник.Голям зор беше цяла седмица го мъчи това чудо, раздразни му се стомаха и бяхме отново на капки за колики.Отделно дрискане и голяяямо хленцане . Мазах с пансорал, давах дентокинд, но не забелязах нещо да му помогна.Добре , че изби и снощи спахме спокойно.Отпред отгоре имаме вече 4 зъба ,  в дясно разстояние празно за кучешки и този прословут кътник, отдолу е все още с 3 зъбчета. Та така при нас, всички зъби до сега с голям зор избиват.

За подаръците и при мен е време за размисъл, ние ще имаме първо гости от баби и дядовци, лели и т.н. рода и след някой ден бебешко парти, така че ще духаме два пъти свещичка.

Количка ще използвам зимната, тя е с 3 положения, така че  излизаме седнали, а  се прибираме легнали и дано днес да  поспи навън хубаво (живеем в къща), все още сме на 2 пъти сън, но май сутрешния намалява от ден на ден и скоро предусещам,че ще спи един път на ден. Това е от нас   bouquet

# 25
  • Мнения: 233
Мимче, много готино заглавие!  Flutter

мишленце, много е порастнала Ина.  Heart Eyes За полетите момичетата са ти обяснили подробно. Аз също ще имам около час за прекачване в София, но ще пътувам без количка. Само с кенгурото.

рали, Митето има много блажено и доволно излъчване!  Hug

петюша, Вики как го изтърпя този венец на главата? Иначе, снимката е мноого свежарска.  Wink

Елина, браво на зетя, ще е елегантен - тъкмо!  Mr. Green

На Фокси аватарчето също е много свежо!

И аз от бъгитата харесвам най-много Maclaren-a. Но, да видим какво ще си купя, че ми трябва лятна лека количка, докато съм в БГ. Не ми се носи моята от тук, въпреки че ужасно ще ми липсва.

Подарък за рождения ден специално аз няма да купувам. А пък, гостите за празника (които ще са не повече от 10 човека) се надявам също нищо да не носят.  Laughing Ей така стоят неизползвани дрехите от миналата година, които й порадиха. Ми, не ми харесват.  Crossing Arms То, нито качество, нито цветове, но в дълбоката провинция няма и много избор за хубави бебешки неща. Затова по-добре нищо.  Mr. Green А за играчки нямам място из куфарите...

блу, как така те е страх да не падне от стола за кола? Тя нали е закопчана с колани...  newsm78 Аз още ползвам бебешкия стол за кола. Малко й стърчат краката, но все още е удобен. Есента ще купим от по-големите.

72veni72, Петьо е голям герой - вече и кътници си има човека, браво! Мойта мома още се хили беззъбо. Едното отдолу леко се вижда, но докато порастне, ехеее, ще стане на годинка сигурно.  Laughing

Мишел пък мнооого рядко заспива в количката. Тя винаги зяпа до последно. Може и да е супер изморена, но не се дава, не иска нищо да изпусне. Като се приберем вкъщи, се мята веднага да спи. Все сме наобратно.  ooooh! Ама то така май е по-добре, че и вкъщи имам малко спокойствие.
Новото й постижение е да нанизва ринговете на пирамидата. Досега само ги вадеше, но не можеше да ги нацели обратно. Сега мноого е задобряла.

Аз викам да спирам вече, че нещо много се разписах...  Mr. Green
Хубав ден!

# 26
  • София
  • Мнения: 391
Бюти, аз имах предвид, че е държа да не падне, когато е извън стола за кола, че тя като е будна в него не седи -като ме вижда, че съм до нея иска да я взема и започва да се върти наляво-надясно.

# 27
  • Мнения: 510
Запис и от мен,както винаги заглавието е супер,мерси Мимче   bouquet
Я да споделят мамите на зазъбилите се бебета и с горните зъбки bite,на Паола и избиха и от горе 2 и постоянно скърца със зъбките,при вас така ли е? newsm12

Хайде бай  smile3534

Така е! Адски неприятно Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 194
Ето ме пак  Mr. Green

За подаръци за РД още не съм мислила, ние още за кръщенето не сме й купили нищо  Blush

Лятна количка и аз мисля да не купувам, нашата е всесезонка. Свекърва ми каза, че иска тя да ни я купи, ако си изберем, но аз се чудя дали има смисъл да даваме пари за това. Вярно, че нашата е доста тежичка, ама съм й свикнала, та ще видим.

Бюти, браво на Мишел за кръгчетата. И Марти от скоро започна да ги нанизва и аз съм много горда с нея  Mr. Green Е, не може да ги подреди по цвят и големина, но и до там ще стигнем  Laughing Иначе за козунаците - правих ги по рецептата на баба ми. Направих няколко вида - руло, кифли, обикновен и със стафиди. Еми така де - от всичко да има  Joy

Иначе забравих да се похваля, че миналата седмица изби и седмото зъбче - от долу. Много ни измъчи то, сега ще видим дали веднага ще тръгне и другото.

Рони, и Марти така скърцаше - ужасно е!

Хайде, хубав ден на всички и приятен уикенд  bouquet

# 29
  • Мнения: 233
Бюти, аз имах предвид, че е държа да не падне, когато е извън стола за кола, че тя като е будна в него не седи -като ме вижда, че съм до нея иска да я взема и започва да се върти наляво-надясно.
блу, разбрах какво си имала предвид! Wink

Танитке, лятна лека количка има смисъл да се купува, според мен, само когато се пътува често с кола или друг транспорт.

Идея за подарък - басейн и бебешки бански.  Laughing Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт