Отговори
# 390
Аз си знаех, че ще се разсърдите !

# 391
  • София
  • Мнения: 280
Извинете, че ще ви разочаровам,но имам една информацийка за г-н Патинсън. Въпросният господин не се къпел. Имам предвид никога. Моля не убивайте вестоносеца! Simple Smile

Не се сърдим, това го дъвчат от сума ти време из чуждите жълти издания. Разбира се някой хора се опитват да стана известни и използват чужда слава.

# 392
  • Мнения: 1 775
zvezdensniag, няма нужда да публикуваш няколко мнения едно след друго. Ако имаш да дописваш нещо, използай бутона "Редактирай" на последното си мнение. Както си забелязала, броят на мненията не се отчита. Peace

# 393
  • Варна
  • Мнения: 567
Абе той и Едуард не се къпе, ама всички въздишаме по него!  Joy

# 394
Моля да не е за дълго ! Аз съм добро фенче ! Cry
Извинете просто съм си новак. EmbarassedНо много си харесвам темата и затова се включих.
То не е въздишане, то не са мечти, права си ! Някъде четох, че Едуард е представата за перфекният мъж. който не съществува и затова всички сме луднали по него.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 13:32 от zvezdensniag

# 395
  • Мнения: 104
Здравейте, момичета. Embarassed Embarassed Фен съм на поредицата и от доста време ви чета . Прочела съм книгите, а след десетото гледане на филма спрях да ги броя. Вижте на какво попаднах днес.

 http://life.dir.bg/2009/04/23/news4343809.html  : Thinking


Edit: Видях, че е пускано. Извинявам се.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 396
Неееееееееееееееееееееее много ми се гледа този филм !!! А и тази госпожица сега ли се сети ? Глупости ! Все ще се намери някой да развали кефа на другите ! Ех. че гаден свят !

# 397
  • София
  • Мнения: 6 010
Айде и тия почнаха...
Тя и Дж. К. роулинг беше "откраднала" идеята за Хари Потър от някаква африканка, ама филмите си вървят, няма страшно! Щом има пари да се правят значи и филми ще се правят  Peace

# 398
  • Мнения: 434
Авторката на поредицата Стефани Майерс даде официално опровержение.Никой не се е свързал с нея по този въпрос.
Не е имала състудентка с това име и даже не съществува такъв професор от колежа(цитиран на няколко места).
По-рано се каза кога е сънувала авторката съня си,който и е послужил за идея за книгите.
Това е често изполван медиен трик,за трупане на активи и продаване на издания.
Също както и мита за "нечистоплътността" на Робърт. Naughty

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 13:49 от муцка

# 399
  • Мнения: 1 243
Joy  Joy яки снимки
А това видяхте ли го?
На мен ми звучи доста недостоверно.

Сега намерих, че са само слухове  Simple Smile

Аз днест това го четох в Хай Клуб според мен не е вярно Simple Smile

# 400
Ох радвам се ! Че иначе не знам ! Щях да издивея !

# 401
  • Мнения: 1 243
Абе той и Едуард не се къпе, ама всички въздишаме по него!  Joy

Надали не се къпе той ако не се къпе ще мириши по зле и от пор  Wink

# 402
Сега разбирате ли защо Бела се омайва когато се доближи до него. Joy Бъзикам се ! Аз да питам вас дразни ли ви Джейкъб, защото мене много ме дразни в опитите си да раздели Едуард и Бела !

# 403
  • Мнения: 1 243
Сега разбирате ли защо Бела се омайва когато се доближи до него. Joy

 newsm62

# 404

Общи условия

Активация на акаунт