Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 124
 Mr. Greenи аз три пъти но с мойте на мажо и на баткото без да съм ги питала  Peace

# 361
И аз гласувах от името на мама и тати, сиг съм, че и те харесват най - много Едуард  Rolling Eyes

Макар да съм фенка и на Джейк и на Едуард, ето тази блузка мн ми хареса:

# 362
  • Мнения: 1 488
Много се прихласвате ми се струва.Дайте да обърнем внимание на литературните герой.Те са важните.Ако нямаше филм как щяхте да въздишате.Аз пък съм разочарована от тоз индианец, по-голям си го представях някак.
Само не ми е ясно като са правили секс първият път и тя като е била девствена,аджеба дали е имало кръв и ако е имало как е реагирал Едуард,що не я е убил още тогава,малко там работата не ми е ясна  newsm78
Е, как.
В морето разбира се Wink
Нали я придърпва на дълбокото ...  Mr. Green
Момчето се е подготвило.  Joy
Joy Хахаха ама как не се досетих Joy hahaha

# 363
  • Мнения: 111
Аз гласувах за Едуард. Три пъти. Доколкото разбрах от временното класиране, има шанс да влезе в десятката, след утре ща стане ясно  Peace

То дали ще ни ги зачете гласовете, ако гласуваме повече от веднъж с нашето име и с нашите данни?

На сайта пише, че може да се гласува неограничено  Peace

# 364
  • Мнения: 1 800

Ми така де, започвам да се чуствам като в тийн форум, а не сред зрели, разумно мислещи майки, каквито би трябвало да бъдем  Crazy

Нали знаете, че се бъзикам, да не се обиди някой! Приятно е да се почустваш отново на 18 Simple Smile

Робърт е виновен Crossing Arms

То не е 4ар, талант и красота...младо и старо, света се побърка по него Crazy...и вси4ки сме на 18  Flutter
----------
Оба4е снощи видях едни снимки и ми стана супер кофти.
Пред бара е, където групата на Джаксън свири, седи и ма й си говори сам Sad
Направо ми е жал, надявам се да е резнат събеседника му от снимките, а не да е сдал багажа.
ТУК

# 365
  • Мнения: 2 149
Всякакви компромати ще започнат да излизат.Въобще не вярвам да си говори сам,пък и така да е,какво толкова,и аз понякога го правя,мисля на глас LaughingНай-вероятно има събеседник в колата Wink
Липсват ми позитивните постове на Деничка и Sensoria,и Вес се загуби нещо.Не се покривайте момичета Hug

# 366
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес е схваната от много четене  Crazy, и наистина има нужда от едни силни вампирски ръце да й разтрият врата  Laughing

Бенсън, и хората се чудят на кого говори, и че най вероятно на някой, който седи в колата. Ама и на себе си да говори, какво? Важното е да има комуникация  Laughing

Дени сигурно мисли как да се казва новата тема.  Peace

# 367
  • Мнения: 2 590
На мен пък ми се струва на тези снимки, че Роб си пее. Може да замисля нова песен  Wink

# 368
  • Мнения: 2 897
Идеи за заглавие Grinning?

# 369
  • Мнения: 1 343
Здра4 се спуска над душата Едуард аз искам на вратата Simple Smile

# 370
  • София
  • Мнения: 5 828
Може да си репетира сцена от филма   Wink

# 371
  • Мнения: X
Оба4е снощи видях едни снимки и ми стана супер кофти.
Пред бара е, където групата на Джаксън свири, седи и ма й си говори сам Sad
Направо ми е жал, надявам се да е резнат събеседника му от снимките, а не да е сдал багажа.
ТУК

 Как сам-не виждате ли че има (май) стълб или улична лампа пред него-това нищо ли е за вас?????

# 372
  • Мнения: 354
Е, този дето го снима-фотографът, да не е от невидимите  Mr. Green

# 373
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Bled.2009.STV.DVDSCR.XViD-XanaX.torrent-вместо запис

# 374
Здравейте !
Реших и аз да се включа при вас. Не знам колко пъти съм препрочитала книгите и много ми харесват ! Направо полудях ! Чакат ме матури и имам куп неща за учене но очите ми не се отделят от тази пуста мания ! Много се радвам, че сте направили такава темичка ! Надявам се да си пишем !

Общи условия

Активация на акаунт