Отговори
# 270
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Само не ми е ясно като са правили секс първият път и тя като е била девствена,аджеба дали е имало кръв и ако е имало как е реагирал Едуард,що не я е убил още тогава,малко там работата не ми е ясна  newsm78

Е, как.
В морето разбира се Wink
Нали я придърпва на дълбокото ...  Mr. Green
Момчето се е подготвило.  Joy

# 271
  • Мнения: 3
Придърпа я той ама знае ли човек....
Може да са се плацикали за загрявка  Laughing

# 272
  • Мнения: 5
Здравейте!От известно време ви чета и накрая реших да се включа,като ново попълнение в темата ви,която много ми харесва.Всъщност ви открих,ровейки се за повече информация,след като прочетох и 4-те книги и както се досещате станах върла фенка на сагата.Да ви кажа за това,че съм "заразена" по тази история всъщност е виновен моят син,който с много убеждаване и молби ме придума преди около 2 месеца да гледам филма.Той самият бил "заразен" от негова съученичка и доста преди да ме убеди да зяпам филма четеше книгите на лаптопа си, а това да ви кажа си е огромно постижение,че така и не го убедих в удоволствието и нуждата да чете.Та изнуди ме буквално да гледам филма една събота иииии - о,чудо!Още в понеделника купих Здрач и Новолуние,а до края на седмицата бях прочела и Затъмнение,Зазоряване и някъде между тях Среднощно слънце.Излишно е да казвам,че поне 2 седмици ходех,като болна,а сега...вече почти 2 месеца след това не мога да спра да препрочитам части от книгите, да зяпам части от филма и ежедневно да чета в нета за поредицата,филмите...да зяпам снимки на актьорите и т.н.Толкова за начина ми на зараза!
Исках да се включа,за да ви припомня(понеже чета разсъжденията ви за това,как Едуард се въздържа...не само...дори не му прави впечатление от кръвта на Бела)та...мисля в третата книга той описа,че болката от раздялата му с нея е била толкова голяма,че тя е заличила всички други усещания.Тогава разбрал,че порива на кръвта и е нищожен на фона на болката,че Бела няма да я има.Това според мен обяснява факта,че той почти не обръща внимание на това.Друго е нещото,което го вълнува и при първия им секс,а при раждането единственото за което мисли е да я преобрази докато тя все още има пулс.Е...това от мен за сега.Извинете ме ако съм ви досадила с ужаааааааасно дългия си пост. Embarassed

Пъ.съ.Ъъъъъ...и за да окуража повечето от вас...ъъъ...аз съм си доста голяма кака,но това не попречи сагата да ме завладее. Embarassed

# 273
  • Варна
  • Мнения: 124
здравейте  Hug
Приемате ли още една вампирска фенка Mr. Green
Много  се радвам,че ви има прочетох книгите без Зазоряване знам,че като я почна и след два дена няма да има какво да чета.Почивам си от книгите като чета предишните теми  Heart Eyes
В къщи ме мислят за малко изперкала,че съм заплесната по филма и книгите.За 5 дни докато четях книгите свалих 2кила Peaceтва е супер имам нужда
Не ми пречи,че обсъждате Зазоряване даже ми е хубаво и пак ще си я прочета Heart Eyes
Затъмнение ми е любима малко ме подразни любовното признание между Бела и Джейкъб и битката беше като постна манджа.Няма да издържа и днес ще почна Зазоряване.Как ще се чака следващата серия на филма  ooooh!
това засега,че малката заспа и книгата ме чака очите ми са точно такива Twisted Evilа главата ми е Crazy

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора. Hug

# 274
  • Мнения: 3
Пъ.съ.Ъъъъъ...и за да окуража повечето от вас...ъъъ...аз съм си доста голяма кака,но това не попречи сагата да ме завладее. Embarassed

Ааа,моля,моля... аз съм каката тук  Sunglasses  Hug
Имам дъщеря на 20 и син на 24...че и внуче  Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 280
 Embarassed малеее много сте чевръсти вече 18 страница, за сега запис да ви изчета

# 276
  • Мнения: 5
Пъ.съ.Ъъъъъ...и за да окуража повечето от вас...ъъъ...аз съм си доста голяма кака,но това не попречи сагата да ме завладее. Embarassed

Ааа,моля,моля... аз съм каката тук  Sunglasses  Hug
Имам дъщеря на 20 и син на 24...че и внуче  Mr. Green

Извинете,мадам!)))Моят син е "само" на 18,а дъщеря ми ще навърши 15 до дни.))))) Embarassed

# 277
  • Мнения: 434
Аbi,мама на Радост ,добре дошли! Hug
Товa е феноменалното на тази поредица (книги и филм),
че завладява голям кръг от хора на различна възраст.  bouquet

Малко настрани от темата да опитам знаете ли кое е момчето на снимката с Кристен?
Няколко пъти го срещам и ме изяжда любопитство. Embarassed
Струва ми се малък,за да е брат и?



Още снимки има тук.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 14:30 от муцка

# 278
  • Мнения: 5
Аbi,мама на Радост ,добре дошли! Hug
Тове е феноменалното на тази поредица (книги и филм),
че завладява голям кръг от хора на различна възраст.  bouquet

А...това си е самата истина!Моята майка например,ще хареса историята много,само дет аз все още не мога да се разделя с книгите за да и ги дам да ги чете. EmbarassedВрънка ме откакто и споделих за тях.Дори филма изгледа,ма пусто ми се свидят книгите.))) Embarassed

# 279
  • Мнения: 434
Аbi ,що така?Я зарадвай жената. Grinning
Още се колебая да си купувам ли книгите на френски или да чакам да ги взема на български.
Много лоши мнения има за българския  превод? Thinking
Видяхте ли тук колко е секси?

# 280
  • Мнения: 3
И на мен ми се свидят  Flutter
Мятам им фен преводите да мирясат  Joy Laughing

# 281
  • София
  • Мнения: 63
Аз така и не успях да убедя майка ми и сестра ми колко чудесен е филма и книгите, ама хората не искат да повярват, че има вампири (то не че аз вярвам де, просто ми е хубаво да си го представям). За сметка но това съм зарибила няколко приятелки, така че съм си изпълнила дълга  newsm62

За мен най-ярката и запомняща се сцена в Зазоряване е раждането на Ренесме. И двамата - и Едуард и Джейкъб показват любовта си най-силно точно там, в недопускането на възможността любимата им жена да умре. Е, разбира се, заслугата на Едуард е доста по-голяма, но все пак важното е, че и двамата бяха до нея, преодолявайки враждебността си..  Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 5
Аbi ,що така?Я зарадвай жената. Grinning

Е как що?! StopЩот са ми все в ръцете и чета и препрочитам и щом хвана някоя от тях..ъъъ...уж да прочета само страничка и се отплесвам и поне половината изяждам...и пак...и пак...и пак. #CrazyАма и зараза!Имам чувството,че ще изпадна в истерия,ако някоя от книгите не ми е под ръка. Embarassed

# 283
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003

Видяхте ли тук колко е секси?


Видеото откъде е?

# 284
  • Мнения: 1 343
Мен в 4-тата най ме кефи първите и стъпки като вампир Simple Smile Лова виждането на едуард Simple Smile първата им нощ. Как ги втрещява всички с адксия си самоконтрол Simple Smile Как казва на едуард : Никакви обиди към къщата ми / или нещо подобно / ... Първата среща с дъщеря й. И когато разбира че може да защити всички Simple Smile И когато отново вижда Алис .. изобщо любима ми е 4-тата книга . Най - вяла мие 2-та Simple Smile едва я про4етох .

Общи условия

Активация на акаунт