Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 533
  • 640
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 229
Мерси, значи колкото Себамед. Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 110
Ползвам на Нивея и на Билка, доволна съм и от двата.

# 32
  • Мнения: 195
А на Флоражин-а каква му е цената?
Между 13 и 15 лева му е цената. Аз го взимам за 15 и нещо. Случвало се е да го купувам и за 13. Зависи колко е скъпарска аптеката явно.  Laughing
А относно Лактацид, просто споделих на мен как ми подейства. На някои може и супер много да им харесва, но аз не бих го купила никога повече!

Абсолютно същата история и при мен с Лактацида Simple Smile И аз съм на Флоражин, много съм доволна!  Peace

# 33
  • Мнения: 2
Моята гинеколожка преди два дни ми изписа СебаМед, но за вътрешни промивки 2 пъти в седмицата по 2 капки?!?! Първо реших, че е са някакви капки, но когато в аптеката ми извадиха интимен душ-гел се опулих  Shocked Побеснях като се опитаха да ме убедят, че това трябвало да е то, с него да си правя промивки.
Оказа се, че дори в интернет не намирам друга форма на СебаМед освен като измиваш интимен гел.
Някой да е чувал такова нещо, за подобна употреба на СебаМед? Вярно, че не съдържа сапун и алкохол, но... все пак струва ми се абсурдно... изрично е написано за външнва употреба!

# 34
  • Мнения: 5
Ползвам .. и зеления на Нивеа.
Аз също ползвам този (Intimo Natural) - доволна съм, а цената му е ~ 7лв.

# 35
  • Мнения: 90
GENERA - страхотен е. Вече 4 опаковка си купувам от него. Има го с различни аромати.

# 36
  • Мнения: 60
Аз съм ползвала дълго време Лактацит.Но сега с мъжа ми сме на Нивея.И от двата съм доволна.Но ми се наложи тия дни да си потърся в аптеката млечната киселина на Лактацит и се оказа , че е спряна от употреба.Бихте ли ми препоръчали такава на друга фирма.

# 37
  • Мнения: 372
Моята гинеколожка преди два дни ми изписа СебаМед, но за вътрешни промивки 2 пъти в седмицата по 2 капки?!?! Първо реших, че е са някакви капки, но когато в аптеката ми извадиха интимен душ-гел се опулих  Shocked Побеснях като се опитаха да ме убедят, че това трябвало да е то, с него да си правя промивки.
Оказа се, че дори в интернет не намирам друга форма на СебаМед освен като измиваш интимен гел.
Някой да е чувал такова нещо, за подобна употреба на СебаМед? Вярно, че не съдържа сапун и алкохол, но... все пак струва ми се абсурдно... изрично е написано за външнва употреба!

Sebamed си е гел за външна употреба! По принцип има специални гинекологични течности за правене на промивки, но от тази марка и аз не съм виждала Thinking По-добре попитай още някой гинеколог преди да го изпалзваш така... Самият гел е доста силен - на мен не ми беше особено комфортно с него, някак си много изсушаваше и затова се върнах отново към добрия стар Lactacyd (Lactacyd имат и гинекологична течност) Hug Ухае много приятно и не съм имала никакви проблеми с него.
От Carefree обаче също се разочаровах и следващата ми проба мисля да е с Florajin или Vagisan.

# 38
  • Мнения: 60
От Carefree аз хванах гъбички и не питайте как се оправям .

# 39
  • Мнения: 1 269
Моята гинеколожка преди два дни ми изписа СебаМед, но за вътрешни промивки 2 пъти в седмицата по 2 капки?!?! Първо реших, че е са някакви капки, но когато в аптеката ми извадиха интимен душ-гел се опулих  Shocked Побеснях като се опитаха да ме убедят, че това трябвало да е то, с него да си правя промивки.
Оказа се, че дори в интернет не намирам друга форма на СебаМед освен като измиваш интимен гел.
Някой да е чувал такова нещо, за подобна употреба на СебаМед? Вярно, че не съдържа сапун и алкохол, но... все пак струва ми се абсурдно... изрично е написано за външнва употреба!
В Германия исках да си купя точно СЕбамед и попаднах на цял рафт с разновидности на препарата между които и специално за промивки. Възможно е и в БГ да има вече.

# 40
  • Мнения: 3 459
Доколкото съм запозната няма Себамед за промивки, или поне не в България.
Флоражин имат течност за промивки.  Peace
Аз днес смятам пак да си купя Флоражина. Верно, Нивеята не ми създава проблеми, но не ми харесва изобщо. Как може интимен гел да се запенва като душ-гел?  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 3 675
В момента почистващ гел Феминел на Орифлейм.Доволна съм.
Продуктът на Билка не е хубав, мирише ужасно, както и интимния гел на Ейвън. Sick
Ползвала съм и двата вида на Нивея, Лактацид и Еври дей, нямам забележка към тях.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 535
От Флоражин-а съм най доволна, цял ден се чувствам супер свежа, но нещо напоследък го намирам все по рядко и по рядко. Редувам го и аз като Джей с розова нивея, но в сравнение с флоражин-а нивеята нищо не прави

# 43
  • Мнения: 3 459
Bubuto, аз лично бих си вземала Флоражин всеки път, но тъй като мислех, че не е много хубаво да ползваш постоянно един и същ за това взех Нивея, да разнообразя. Ама никак не съм доволна.  Confused

От Флоражин-а съм най доволна, цял ден се чувствам супер свежа
И аз. Поради тази причина и ми е любим.  Heart Eyes

# 44
  • Варна
  • Мнения: 535
Мисля си, че нивеата с лайка е по-добър от розовия. Следващия път за м/у флоражин ще взема такъв  Peace

Общи условия

Активация на акаунт