Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 546
  • 640
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 311
Аз използвам някакъв испански(не знам как се казва),и съм страшно доволна.И дъщеря ми се мие с него,тя е почти на 5г.В къщи му казваме "сапун за дупе" Grinning

 Shocked
Мисля, че е лудост 5 годишно да използва интимен гел. Освен ако не си мие, наистина, само дупето.                                                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                                        Не мисля,че е лудост!Всеки сам решава какво да ползва за себе си и децата си!Все пак само споделих по темата!И да попитам,защо да е лудост?Факт е , че от както го използва,вече няма зачервено дупе!

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 11:28 от vikit78

# 46
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Лактацид,сякаш съм доволна.............
преди него Нивеа

# 47
  • Мнения: X
Ползвам на Bilka и съм много доволна от него  Peace

# 48
  • Мнения: 47
Ползвам Nive intimo, много съм доволна.

# 49
  • Мнения: 666
ПОлзвам на AGIVA...преди това бях пробвала и на билка...същата работа Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 975
Ползвам NIVEA intimate преди време съм пробвала и GENERA доволна съм и от двата,но аромата на първия повече ми допада.

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Флоражин

# 52
  • Мнения: 170
Ползвала съм Нивеа,Себамед и Лактацид.От изброените най-много ми харесва Лактацид,затова отново се върнах на него.Но ще пробвам и препоръчаните Флоражин и Вагизан. Ползвам от време на време и интимен лосион за вагинални промивки Yin Care.

# 53
  • Мнения: 2 229
Днес в 2 аптеки нямаха Флоражин, сигурно трябва да търся в по-големите. Confused

Shocked
Мисля, че е лудост 5 годишно да използва интимен гел. Освен ако не си мие, наистина, само дупето.                                                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                                        Не мисля,че е лудост!Всеки сам решава какво да ползва за себе си и децата си!Все пак само споделих по темата!И да попитам,защо да е лудост?Факт е , че от както го използва,вече няма зачервено дупе!

Ми аз написах, че ако си мие дупето - ок (въпреки че пак ми е странно, защо точно с такъв), но темата е за интимни гелове, които за друго се използват, а 5-годишно детенце да използва такъв, ми се стори абсурдно.
Все пак и в тях има химии, не са за деца...

# 54
  • Мнения: 1 645
Ползвала съм глобулките на Флоражин по препоръки тук от форума и бях много доволна,до сега не съм ползвала други с толкова добър ефект.Искам да пробвам и интимния им гел,но това ще стане като съм в БГ лятото...и ще се запася естествено,защото тук я няма тази марка (то какво ли има Rolling Eyes )
Преди няколко дена си купих кърпичките на Лактацид,удобни са за в чантата,но още не съм ги пробвала.

# 55
  • Мнения: 7
Натурален, с алое на ЛР. Много нежен мирис има

# 56
  • Мнения: 188
Билка - лайка и невен, много добре ми действа  Peace по рано Нивея

# 57
  • Мнения: 572
Купих си на Леокрема, не съм го ползвала все още, надявам се да е добър... На цената на Нивеа и Лактацид е.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Ползавам интимния гел на Avon!  Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 78
Моята гинеколожка преди два дни ми изписа СебаМед, но за вътрешни промивки 2 пъти в седмицата по 2 капки?!?! Първо реших, че е са някакви капки, но когато в аптеката ми извадиха интимен душ-гел се опулих  Shocked Побеснях като се опитаха да ме убедят, че това трябвало да е то, с него да си правя промивки.
Оказа се, че дори в интернет не намирам друга форма на СебаМед освен като измиваш интимен гел.
Някой да е чувал такова нещо, за подобна употреба на СебаМед? Вярно, че не съдържа сапун и алкохол, но... все пак струва ми се абсурдно... изрично е написано за външнва употреба!
В аптеката ми казаха, че 2-3 капки от интимният гел на СебаМед ставало за вътрешна промивка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт